نیویورک پست: آمریکا می تواند coronavirus-رایگان اواخر سپتامبر این سنگاپور دانشمندان می گویند

ایالات متحده می تواند رایگان از coronavirus در اواخر ماه سپتامبر و کل جهان می توانید انتظار برای قرار دادن همه گیر در پشت آن در ماه دسامبر می گوید: گروهی از دانشمندان در سنگاپور است.

یک مدل ریاضی ایجاد شده توسط سنگاپور دانشگاه از طراحی و تکنولوژی است که اجازه می دهد دانشمندان برای پیش بینی آینده از ویروس با استفاده از داده ها از در حال حاضر مورد تأیید و مرگ و میر در سراسر جهان است.

بر اساس “پیش بینی-نظارت بر” تکنیک های مدل ورودی جهانی داده است که تبدیل به یک نمودار میله ای است. یک منحنی بالای نمودار نمایش مسیر این بیماری است. در پایان ماه آوریل پیش بینی های آن نشان داد که ایالات متحده می تواند ویروس رایگان سپتامبر. 20 و که انگلستان می تواند پایان coronavirus توسط Aug. 27.

دانشمندان در دانشگاه هشدار داد که خود را تاریخ نمی شد دقیق و پیش بینی ها نباید منجر به شتابزده به پایان می رسد از مستندات در سراسر جهان است.

“Overoptimism بر اساس برخی از پیش بینی پایان تاریخ خطرناک است زیرا ممکن است شل ما نظم و انضباط و کنترل و باعث چرخش از ویروس” گفتند.

یک نسخه از این گزارش به نظر می رسد در NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>