نیویورک پست: این frighteningly بسته بندی پرواز از نیوآرک به دکتر گفت: او نمی خواهد پرواز دوباره در هر زمان به زودی

یک سان فرانسیسکو, دکتر, بازگشت از داوطلب شدن در شهر نیویورک بیمارستان برای کمک به مبارزه با کروناویروس می گوید او مجبور به تحمل یک بسته بندی پرواز در هواپیمایی متحده — با وجود این حامل وعده به اجرا اجتماعی فاصله.

دکتر اتان وایس دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو متخصص قلب و عروق مشترک یک عکس شنبه تقریبا هر صندلی کامل در هواپیما از فرودگاه نیوآرک در نیوجرسی.

“من حدس می زنم @ایالات آرامش بخش اجتماعی خود فاصله سیاست این روزها? هر صندلی کامل در این 737” وایس نوشت.

وجود دارد بسیاری از مسافران در هیئت مدیره بودند که “ترس” و “شوکه” توسط هواپیمایی فقدان اجتماعی فاصله اقدامات او گفت:.

“آنها می تواند اجتناب شود این تنها با برقراری ارتباط بهتر” وایس نوشت: از خطوط هوایی است. “آنها به معنای واقعی کلمه فقط با ارسال یک ایمیل و 10 ماه پیش گفتن همه ما وسط صندلی خالی خواهد بود.”

ویس گفت: او از سفر با حدود 25 سایر پرستاران و پزشکان که داوطلبانه در خطوط مقدم از اپل بیمارستان برای چند هفته گذشته.

او اشاره کرد که او قبلا ستایش هواپیمایی برای پرواز, پزشکی, کارگران وجود دارد به صورت رایگان, اما گفت, کابوس بازگشت سفر بود “آخرین بار من پرواز دوباره برای یک زمان بسیار طولانی است.”

فقط روز قبل از پرواز به او گفته ABC7: “من می ترسم از گرفتن این هواپیما در روز شنبه. من شده است با در نظر گرفتن مراقبت از COVID-19 نفر در دو هفته گذشته و من بیشتر ترسم از گرفتن این هواپیما در روز شنبه نسبت به من در راه رفتن به بیمارستان است.”

یکی دیگر از پزشک بازگشت به خانه دکتر ربکا Palvin همچنین لعنتی هواپیمایی برای انجام بیشتر برای محافظت از مسافران است.

“هی @ایالات: من از شما گرفتن ما از نیویورک, اما من ترجیح می دهم وجود داشته باشد برخی از سطح از #socialdistancing,” او نوشت.

ایران UAL, +11.73% در پاسخ به خط مقدم کارگران شکایت در بیانیه ای گفت: این دیگر نمی تواند تضمین تمام مشتریان خواهد بود رزرو در کنار یک صندلی خالی.

“در ماه گذشته ما شروع به محدود کردن پیشرفته انتخاب صندلی به صندلی مجاور در تمام کابین از جمله وسط صندلی که در آن در دسترس است و متناوب و پنجره راهرو صندلی که صندلی ها در جفت” این شرکت در بیانیه ای گفت به ABC7.

“اگر ما نمی تواند تضمین نماید که تمام مشتریان خواهد بود و نشسته در کنار یک صندلی خالی بر اساس تاریخی کم تقاضای سفر و اجرای های مختلف اجتماعی فاصله اقدامات است که در نتیجه به احتمال زیاد.”

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>