نیویورک پست: خود-خدمت نوشابه کردن منو در حال حاضر در Popeye را در برگر کینگ و Tim Hortons

کمک به خودتان را به رایگان پر کردن مجدد در مورد علاقه خود را در مقابله با سرویس رستوران به زودی می تواند یک چیزی از گذشته به لطف coronavirus.

آن را به عنوان شروع به بازگشایی برخی از 15,000 Burger King, Popeye و Tim Hortons مکان در سراسر شمال امریکا, مواد غذایی سریع غول رستوران مارک های بین المللی گفت: در این هفته آن را صفر در مناطق آسیب پذیر به عفونت از جمله نوشابه چشمه که در آن مشتریان می تواند دوباره پر کردن فنجان خود را به عنوان چند بار که آنها می خواهند.

نبض بازار:برگر کینگ پدر و مادر بازگشایی رستوران جدید اجتماعی-دورى و دیگر پروتکل های ایمنی

رتبه بندی بازی:Popeyes ‘ایمنی’ به کروناویروس به عنوان رستوران برندها بازگشایی اتاق ناهارخوری

“ما خاموش ما خود خدمت نوشابه چشمه و در حال ارائه نوشیدنی های اضافی چاشنی و سینی را از پشت جبهه ضد” رستوران مارک’ مدیر اجرایی خوزه Cil نوشت: در نامه سرگشاده ای در روز سه شنبه.

این شرکت “به طور کامل در آغوش مفهوم که بخش هایی از رستوران ما نیاز به تغییر — قطعا برای آینده قابل پیش بینی و احتمالا برای همیشه” Cil اضافه شده است.

در حالی که یکبار مصرف ماسک صورت و دستکش داده شده در حال حاضر رستوران برندها QSR, +0.80% همچنین به دنبال “راحت تر و قابل استفاده مجدد ماسک” که تبدیل به بخشی از کارکنان دائمی لباس Cil نوشت.

کارکنان در مواد غذایی سریع مفاصل نیز دستور به پاکسازی جداول و صندلی و پس از هر بار استفاده.

“ما در حال کار بسیار سخت برای ادامه به ساخت اعتماد به نفس خود را در اقدامات ما در حال گرفتن به شما در حفظ و امن در رستوران ما — بنابراین شما می توانید با سرعت بیشتری بازگشت به احساس راحتی و عادی در آوردن خانواده خود را در داخل به نشستن برای یک وعده غذایی” Cil نوشت.

در روز جمعه نزدیک سهام رستوران برندها بودند پایین 19.4 درصد در سال و نزدیک به 24% در طول 12 ماه گذشته در حالی که S&P 500 SPX +0.39% کاهش یافته است 11.4% در سال 2020 است و تا 0.15% بیش از سال گذشته است.

یک نسخه از این گزارش به نظر می رسد در NYPost.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>