نیویورک پست: مرد کشته در میان خشونت جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده خارج از مینیاپولیس فروشگاه شنبه شب به عنوان خشونت بیش از مرگ جورج فلوید لرزاند, شهر, مقامات گفت.

مینیاپولیس پلیس در حال بررسی گزارش که قربانی یک غارتگر به ضرب گلوله توسط یک صاحب کسب و کار police department سخنگوی جان سالمند گفت: در نشست خبری در اوایل پنج شنبه.

مرد داشت با زخم گلوله در خارج از کادیلاک پیاده و جواهر در شرق دریاچه در نزدیکی خیابان بلومینگتون خیابان در حدود 9:25 p. m. به وقت محلی سالمند گفت.

“که یکی از نظریه های که ما در حال کار به” سالمند گفت: در پاسخ به یک خبرنگار سوال اگر وجود دارد هر گونه اعتبار به این روایت که صاحب کشته غارتگر تلاش برای شکستن به فروشگاه.

“به من گفت: بدن یافت می شود خارج. و ما باید یک زن و شوهر از حالات مختلف به عنوان به آنچه که ممکن است اتفاق افتاده است” سالمند به خبرنگاران گفت:.

مهتر گفت: پلیس یک مظنون در بازداشت است.

او اشاره کرد که قتل رخ داده است “به این منطقه از تظاهرات” بیش از مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت.

فلوید دیده می شد در ویدئو ویروسی بودن دوخته پایین توسط یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, فریاد,, “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از او درگذشت.

تظاهرات بیش از مرگ او تشدید چهارشنبه شب با تظاهرکنندگان غارت یک هدف و تنظیم خودکار منطقه به آتش کشیده.

جمعیت در روز چهارشنبه نیز با حضور در پلیس مینیاپولیس وزارت 3rd حوزه برای دومین روز متوالی با برخی از خرابکاری در ساختمان است.

سالمند را محکوم کرد و مرج است که گشوده شنبه شب.

“این نیست که چگونه شما آن را انجام,” او گفت:. “این خیلی بی احترامی و آن را دلخراش — آن را واقعا است. مردم در حال استفاده از این به عنوان یک هدف و فقط به تصمیم گیری های بد.”

اما نه همه تظاهرات خشونت آمیز بود. گروهی از معترضان روز چهارشنبه مسالمت آمیز رقصید در خیابان در تقاطع که در آن فلوید بود که دستگیر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>