نیویورک پست: کیم جونگ سازمان ملل متحد resurfaces در رسانه های دولتی با مرموز خوانده شده را علامت بر روی مچ دست

این همه در مچ دست — حداقل زمانی که آن را می آید به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به طور ناگهانی ارواح کیم جونگ سازمان ملل متحد از کره شمالی.

رسانه های دولتی منتشر شد فیلم شنبه از چاق و چله 38 ساله دیکتاتور سواری برقی سبد خرید در اطراف Sunchon فسفاته کود کارخانه با جدید و مرموز را در مچ دست خود را NK اخبار گزارش.

اطلاعات در مورد این ویدئو و علامت کیم مچ دست بسیار محدود است. ما حرفه ای پزشکی گفت: NK خبری که علامت کوچک ممکن است سیگنال های اخیر قلبی و عروقی, روش احتمالا حق شريان راديال سوراخ.

تازه منتشر شده, عکس و ویدئو نشان داد خندان رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قدم زدن در اطراف یک کارخانه جمعه پایان دادن به یک نزدیک به سه هفته غیبت از انظار عمومی که سوخت شایعات از مرگ او.

آقای کیم, همه در سیاه و سفید و بدون ماسک صورت نشان داده شد برش روبان قرمز در یک کارخانه کود در Sunchon حدود 30 مایلی شمال پیونگ یانگ. او flanked توسط مشاوران از جمله خواهر کیم یو جونگ. در تصویر دیگر 36 ساله آقای کیم نشسته بر روی یک سکو در مقابل یک نشانه بزرگ نمایش کارخانه نام و تاریخ مارس 1, 2020.

نزدیک پیونگ یانگ گفت: مراقب عکس ها به نظر می رسد معتبر و آنها امیدوار به دیدن تصویری برای تایید بیشتر از آقای کیم سلامت. که بعد شنبه که رسمی مرکزی کره ای شبکه های تلویزیونی نشان داد فیلم از سایت بازدید های آقای کیم راه رفتن بدون عمده اختلال—به عنوان به خوبی به عنوان یک شات از او نشسته یک سیگار در دست است.

همچنین نگاه کنید: کیم جونگ سازمان ملل متحد, سیگار کشیدن و قدم زدن, دوباره پس از سه هفته غیبت

گمانه زنی ها swirled در مورد کیم بهداشت پس از او از دست رفته مارس 15 جشن تولد کیم ایل سونگ پدربزرگ و بنیانگذار کره شمالی.

روزانه NK یک سئول-بر اساس نشریه ای که پایگاه های خود را از این گزارش شهادت را از کره شمالی جداشدگان و دیگر منابع در داخل کشور و در هفته گذشته گزارش هایی که کیم ممکن است دوره نقاهت بعد از عمل جراحی در یک تفریحگاه ساحلی. آن روز جمعه گزارش داد که چیزی ممکن است اشتباه رفته برای او healthwise “با توجه به هر دو نوشیدن بیش از حد و یا کار زیاد.”

این مقاله برای اولین بار در NYPost.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>