نیویورک پست: برادوی بازیگر نیک کردرو می میرد از coronavirus در 41

نیک Cordero برادوی بازیگر که به نظر می رسد در محبوب موزیکال مانند “پیشخدمت” و “داستان برانکس” و الهام گرفته از جهان با خود ماهها مبارزه با کروناویروس درگذشت همسرش آماندا Kloots روز یکشنبه اعلام کردند. او 41.

“خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر,” او نوشت: در Instagram. “عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است.”

متولد در انتاریو و کانادا کردرو به نیویورک نقل مکان کرد در سال 2008 بود و بازیگران در راک موسیقی “The Toxic Avenger” در خیابان جورج تاتر در نیوجرسی است که بعد از نقل مکان کرد آف-برادوی به دنیای جدید مرحله است.

او رفت و به نظر می رسد در “Rock of Ages” و شد تونی نامزد دریافت جایزه برای, برجسته, نقش به عنوان Cheech در 2014 موسیقی “Bullets Over Broadway.” او پیوست بازیگران “پیشخدمت” در سال 2016 و از چپ به سرچشمه نقش سانی در “داستان برانکس موسیقی” بعد از آن سال.

برادوی و موسیقی جوامع جشن یک مرد است که بسیاری از آنها کار کرده ام.

Steven Van Zandt, گیتاریست برای بروس اسپرینگستین E Street Band به تازگی گفته است که کردرو بود “یک دوست خوب, فوق العاده مرد و یک بازیگر فوق العاده.”

“داستان برانکس” co-مدیر جری Zaks ستایش کردرو خاصیت مغناطیسی ذاتی و رهبری است.

“نیک یکی از رهبران تیم من در “Bronx Tale’,” Zaks گفت: پست در اوایل ممکن است. “همه ساعتهای رهبر, شما می دانید. زمانی که من انجام “دالی” هر کس به تماشای بت [Midler] و دیوید هاید پیرس. وقتی که من می گویند: “تماشای” من به معنای مصرف نشانه خود را در مورد نحوه رفتار خود را در اتاق تمرین.”

“نیک مظهر فضل و نجابت و مدنیت.”

تئاتر جامعه است و بسیج در سراسر کردرو از او در بیمارستان بستری شد و در لس آنجلس با آنچه پزشکان در ابتدا تصور می شد یک مورد شدید از ذات الریه در تاریخ 1 آوریل. به عنوان کردرو وضعیت بدتر شده و او آزمایش مثبت برای COVID-19 بازیگر قرار داده بود در پزشکی ناشی از کما در لس آنجلس سرو بیمارستان سینا.

زمانی که Kloots یک مربی تناسب اندام و مادر کردرو 11-ماه-پیر پسر به نام الویس متوجه شده است که شوهرش فشار خون بهبود یافته زمانی که پرستاران او با بازی الویس پریسلی آهنگ “بسیاری o’ زندگی’ به انجام!,” او دیگران را تشویق به ارسال فیلم خود آواز خواندن و رقص به لحن همراه با هشتگ #wakeupnick.

“من فقط به FaceTime با نیک و من بازی او را به این آهنگ و خواند در همان زمان” Kloots نوشت: در Instagram مارس 12. “پرستار او خم شد در حالی که من در حال بازی و گفت:” فشار خون خود فقط بهتر!’ پس لطفا انفجار این آهنگ امروز در خانه خود را در 3 p. m. PST/6 p. m. EST for @nickcordero1 چون شوهر من زیادی از زندگی خود را به انجام!!!!”

اگر چه کردرو در نهایت از خواب بیدار از کما و بارها و بارها آزمایش منفی برای این ویروس او مواجه سلامت بیشتر دست به گريبان است. پای راست او قطع شد و پزشکان کشف حفره های در بازیگر ریه ها.

کردرو وضعیت در بخش مراقبت های ویژه در حالی که در یک در یک “وقفه” Kloots گفت: در اواخر ماه مه هر چند خانواده بود به امید بهترین ها با وجود یک عفونت ریه است.

“من هنوز دعا برای یک معجزه” Kloots گفت: در یک Instagram داستان در 30 مه. “گاهی اوقات که نماز پاسخ داده شده است در راه ما بپرسید و گاهی اوقات آن را پاسخ داد در راه ما هرگز نمی تواند درک کند.”

در ژوئن 3, به عنوان کردرو سلامت رو به وخامت گذاشته Kloots دیگر ارسال Instagram داستان گفت: “به من گفته شده است یک زن و شوهر بار که او آن را ندارد. به من گفته شده است برای خداحافظی. به من گفته شده است آن را یک معجزه است.”

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de