نیویورک پست: آمازون گفت: به eyeing بیشتر Fairway سوپر مارکت محل در n. y. منطقه

آمازون یک بار دیگر در پرسه زدن برای فروشگاه متعلق به ورشکسته بقال Fairway در بازار نیویورک پست گزارش داد داشتن یاد گرفتم.

پس از forking بیش از 1.5 میلیون دلار برای دو نفر از Fairway به فروشگاه های مواد غذایی در ماه مارس خرید آنلاین غول پیکر شده است لگد زدن لاستیک در Fairway دیگر نقاط از جمله در Douglaston محله کوئینز در شهر جزیره از Westbury و در هارلم منابع نقل شد به گفته نیویورک پست.

“آمازون است خرناس اطراف, اما هیچ کس نمی داند چه اهداف خود هستند و یا آنچه انجام می دهند با فروشگاه های آنها خریداری” مالک یک موجود Fairway فروشگاه این گزارش گفت:.

تنها هفت نفر از Fairway به 14 فروشگاه ها فروخته شد در مارس ورشکستگی حراج از جمله دو که رفت به آمازون — در وودلند پارک, N. J., و در پاراموس, N. J. پاراموس محل راه اندازی شد برای نزدیک خوب در روز جمعه.

خالی تولید جعبه های انباشته شدند در پیاده رو خارج Fairway بازار محل در برادوی در منهتن در ماه اوت 2011 در میان خرید عجله جلوتر از پیش بینی ریزش زمین از طوفان ایرنه.

گتی ایماژ

“ما باید حفظ عملیات در پاراموس پس از فروش از این محل” Fairway ارشد اجرایی آبل پورتر در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “بسته شدن فروشگاه ما اجازه خواهد داد که به نقل منابع محدود ما برای باقی مانده هفت مکان های که در آن ما ادامه عملیات در طول دادگاه نظارت حراج روند.”

از MarketWatch آرشیو (ژانویه 2020):Fairway بازار اصرار دارد آن هیچ برنامه ای برای انحلال

سیاتل مبتنی بر خرده فروشی آنلاین کرگدن به دست آورد که تمام مواد غذایی و زنجیره ای برای $13.7 میلیارد سه سال پیش است و نه آشکار برنامه های خود را برای نیوجرسی فروشگاه ها جز به می گویند که آنها خواهد شد در سوپر مارکت ها.

در ضمن ایجاد سوپر مارکت خریداری شده که چهار نفر از Fairway به منهتن فروشگاه در مارس حراج از جمله آن فروشگاه گل سرسبد در قسمت فوقانی سمت غرب و همچنین به عنوان یک فروشگاه در پلهام در شهرستان Westchester در زمان بیش از این فروشگاه در هفته گذشته.

ایجاد سوپر مارکت که در عمل Shoprite فروشگاه پرداخت می شود $76 میلیون دلار برای فروشگاه ها و یاد Fairway در بازار با نام تجاری.

آمازون بلافاصله پاسخ برای دیدگاه برای این داستان.

یک نسخه از این گزارش قبلا به نظر می رسد در NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>