این فناوری جدید هاب: با بیشتر کارکنان از شرکت ها می تواند تنوع حقوقی واجد شرایط

برای سال, ژان هاروی بخشی از دره سیلیکون ماشین قرار دادن در ساعت های طولانی با متوسط پیشرفت و تند هزینه های زندگی.

“دره سیلیکون مملو از فرصت است اما یک مشخصات خاص می شود که ترویج می گوید:” هاروی که دو بار نقل مکان از منطقه خلیج سان فرانسیسکو به آتلانتا از سال 2002. و او به هیچ وجه قصد آمدن به عقب با وجود پیشنهادهای از Facebook و ویزا, Inc. ویزا -0.50% سه سال گذشته است.

مانند دیگر پیوند هاروی اشتیاق برای حس جامعه داوطلبانه و تعادل کار و زندگی. “در آتلانتا مردم نگاه مانند شما می گوید:” هاروی که سیاه و سفید است. “زمانی که من در سن خوزه, من می تواند صرف یک ماه قبل از من تو را دیدم دیگر فرد سیاه و سفید وجود دارد.” (حدود یک در چهار tech کارگران در آتلانتا در حال سیاه, با توجه به یک موسسه بروکینگز مطالعه مقایسه با 2.5 درصد در سن خوزه و 6% در سان فرانسیسکو.)

هاروی بخشی از یک معکوس مهاجرت ترک دره که می تواند سرعت بخشیدن به دراز مدت پیامدهای چندگانه اقتصاد محلی استخدام عادات در فن آوری و شاید در نهایت یک بیشتر نیروی کار متنوع در صنعت پس از چند دهه متوقف شده تلاش است.

یک تلاقی عوامل وابسته به COVID-19 رونق کار-از-خانه اقتصاد و تظاهرات های اجتماعی می تواند در تسریع حرکت در آتلانتا و دیگر مقصدهای دور از دره سیلیکون. حوادث قرار داده اند یک نور افکن مستقیما در استخدام الگوهای از شرکت های بزرگ ایالات متحده در طول یک تکه از زمانی که محل فیزیکی کارکنان آینده نگر نیست مهم و هنگامی که اکثر سازمان ها به طور جدی به حمایت اجتماعی باعث می شود با کمک های مالی وعده حمایت و تعهد به انجام بیشتر در تنوع و شمول است.

در پنج شنبه, Facebook, Inc. FB +1.84% اعلام ارتقاء و مسئولیت بیشتر برای رئیس تنوع افسر Maxine ویلیامز در حالی که Apple Inc. AAPL +0.86% راه اندازی 100 میلیون دلار نژادی عدالت ابتکار به رهبری لیزا جکسون سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر که نظارت اپل زیست محیطی تلاش برای چندین سال.

همچنین نگاه کنید به: سیاه و سفید تکنولوژی کارگران امید در سراسر کشور تظاهرات را مجبور صنعت به فراگیر تر

حرکت واقعی به نظر می رسد و پس از سال ها از وعده های خالی و یخبندان پیشرفت تکنولوژی های سیاه و سفید کارگران می گویند با خوشبینی محتاطانه — به خصوص که بیشتر از آنها فرار گران منطقه خلیج سان فرانسیسکو و نیویورک بوستون و سیاتل برای فرصت در شهرهای آتلانتا, هوستون, شیکاگو و بالتیمور.

کار از خانه ثابت کرد که کارکنان را می توان به عنوان مولد اگر نه بیشتر از جمع آوری در یک محل مرکزی, انفجار طولانی-برگزار روایت است که شغل تکنولوژی و بودجه متمرکز بودند در چند منطقه.

“مدل های قدیمی دیگر شامل” Delali Dzirasa رئیس اجرایی دولت دیجیتال-شرکت خدمات بی باک گفت: MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “استخدام و بودجه رخ می دهد فقط در مورد هر نقطه در حال حاضر.”

برای سال اتاق بازرگانی-انواع خم به عقب در تلاش برای متقاعد کردن VCs فناوری استعداد و مطبوعات که خود را به منطقه بعدی با تکنولوژی نقطه داغ. نیواورلئان. Burlington, Vt.; چارلستون S. C.; بوفالو, n. y.; ققنوس; پرتلند سنگ.; Boulder, Colo. — همه آنها ساخته شده در مورد آنها است که آنها یک جایگزین روشن به دره سیلیکون; Austin تگزاس; سیاتل و بوستون.

آتلانتا پدید آمده است به عنوان نخست فرود نقطه به دلیل مهندسی خط لوله در کالج های محلی — Georgia Tech, دانشگاه اموری Morehouse کالج و کالج اسپلمن گشت — و به عنوان مقر اصلی شرکت های بزرگ مانند کوکا کولا شرکت. KO, +1.04% Delta Air Lines, Inc. DAL, +11.87% United Parcel Service Inc. یو پی اس +1.00% و Home Depot, Inc. ایچ-دی +1.24% . در سال گذشته این صنعت حدود 10 ٪ یا $53 میلیارد دلار از اقتصاد دولتی و آتلانتا رتبه 10 در انجمن استخدام در سراسر کشور با 271,000 کارگران با توجه به CompTIA.

“کار از خانه می تواند کمک به” منجر به متنوع تر استخدام به عنوان شرکت های با تکنولوژی گسترش شاخکهای خود به متقاضیان کار در خارج از وزارت امور خارجه می گوید: Tiffani Ashley Bell, مدیر اجرایی, در, اجتماعی, سرمایه انسانی, ابزار, گفت, MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “بازار مسکن در هزینه ها در منطقه خلیج در حال سنگین است.” این می تواند یک تحول لحظه, او گفت:, برای شهرستانها مانند هوستون, دیترویت و آتلانتا.

چند بزرگ و شرکت های فن آوری باید اجازه دهید آن را شناخته شده آنها برنامه ریزی برای استخدام بیشتر نیروی کار متنوع که به نوبه خود می تواند منجر به سرمایه گذاری بودجه در مناطق فراتر از عمده تکنولوژی هاب از دره سیلیکون نیویورک و بوستون و سیاتل.

نیمی از Facebook را 45,000 کارکنان هنوز هم می تواند کار از راه دور در پنج تا 10 سال, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: در یک ویدئو اعلام سیاست مارس 21. این به نوبه خود منجر به این شبکه های اجتماعی به شروع “به شدت” باز کردن استخدام کارگران از راه دور از جمله مردم ساکن در مناطق چند ساعت دور از دفاتر خود و در مرکز آن ایجاد خواهد شد با توجه به زوکربرگ.

“بدیهی است که قادر به جذب به طور گسترده تر به خصوص در سراسر ایالات متحده و کانادا شروع به رفتن به باز کردن بسیاری از استعداد های جدید است که قبلا نمی خواهد در نظر گرفته اند در حال حرکت به یک شهر بزرگ” او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: نظر: بسیاری از تکنولوژی کارمندان بیشتر بیدار,’ اما تغییر یکپارچه شرکت های آسان نیست

در همین حال حدود 75 درصد از VC بودجه همچنان به ریختن به سه متحده – نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست – در حالی که غرب تنها 4 درصد با توجه به انقلاب که زیر طاق منطقه ای راه اندازی مراکز و سرمایه گذاری در مرحله اولیه رشد بالا شرکت. بیشتر سرمایه گذاری است ساخت راه خود را به آتلانتا هر چند آن باقی مانده است یک مبلغ جزئي از آنچه دره سیلیکون می شود. شهر کشیده در یک رکورد $1.8 میلیارد دلار در سال 2019 در مقایسه با $967 میلیون در سال 2018 بر اساس داده ها از PitchBook و ملی انجمن سرمایه گذاری.

“ردیف 3 شهرستانها خواهد شد که فرصت فوق العاده ای به عنوان سرمایه گذاری و اشتغال در سراسر کشور می گوید:” Vik Duggal یک مشاور فنی اجرائی و یک شریک در NextGen سرمایه گذاری شرکای که در سمت چپ کالیفرنیا برای آتلانتا در اواخر ماه دسامبر. “مکان هایی مانند بیرمنگام, شارلوت, Tampa, Columbus, کانزاس سیتی است.”

Duggal امیدوار است اما با احتیاط خوش بینانه است. “وجود دارد حمایت بیشتر از همیشه گفت:” Duggal, که, هندی-آمریکایی است. “به یاد داشته باشید ما در هر سال یک انتخابات و #BlackLivesMatter روند. امید من این است که لفاظی [از برخی از شرکت ها] نوبت به عمل است.”

پس 2014 پس از خود تنوع گزارش الفبا, Inc. GOOGL, +0.78%
, GOOG +0.66% Apple, Facebook, مایکروسافت و توییتر, Inc. TWTR, +1.12% ثبت نام کرده اند پایین و تک رقمی درصد رشد از کارکنان با توجه به تحلیل CNBC.

“ما فقط می توانیم امیدوار باشیم کار از خانه کمک می کند تا در استخدام و تبلیغات, اما آن را نمی توان تضمین شده اگر هیچ استخدام برنامه توسط شرکت های فن آوری می گوید:” Sherrell دورسی داده نگار و بنیانگذار پلاگین های رسانه های دیجیتال شرکت گزارش در نوآوری در اقتصاد است که بر اساس در آتلانتا. “وجود دارد سیستمیک چالش در استخدام دموکراسی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de