عزیز Moneyist,

من کار در یک کارخانه کشتی سازی و یک عضو ارشد مدیریت قرار گرفت به COVID-19.

او در قرنطینه به مدت 14 روز اما زمانی که کارگران در کارخانه طبقه در معرض coronavirus آنها گفت: برای بازگشت به کار را تنها پس از چند روز.

با وجود عمومی-بهداشت دستورالعمل های مردم تحت فشار قرار دادند به کار به کارفرمایان و مردم را به بازگشت چرا که آنها می ترسند برای شغل خود را.

توماس

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر? I love my شهرستان به تصویب رسید و من قصد ندارم در هر نقطه. من را سوار این’

عزیز توماس

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بسیار روشن ارشاد در روش های ایمنی برای کارفرمایان. نه از هر کارفرما است که به دنبال آنها. من از دست داده اند و تعداد از تعداد نامه من را دریافت کرده ام و در هفته های اخیر از کارگران که مبهوت در خود شرکت است که نادیده گرفتن رسمی عمومی-سیاست های بهداشتی.

“پس از یادگیری از تایید و یا مشکوک مورد coronavirus تاثیر یک کارمند و یا دیگر فردی است که در سال های اخیر تماس نزدیک با محل کار, کارفرمایان باید آماده برای برقراری ارتباط با نیروی کار خود را به موقع در مورد وضعیت” با توجه به Proskauer یک شرکت حقوقی بین المللی مستقر در ایالات متحده

“در چنین ارتباطات اما کارفرمایان باید باقی می ماند با توجه به محرمانه بودن الزامات تحت قانون آمریکایی های معلول و وجود هر گونه دولت و/یا قوانین محلی — که محدود کردن کارفرمایان از آشکار یک کارمند اطلاعات پزشکی” قانون شرکت می افزاید. چه چیزی بیشتر CDC توصیه می کند کارفرمایان ضد عفونی کردن سطوح.

این Moneyist: ‘Coronavirus از بین برد تا همه چیز را.’ شوهرم حاضر به کار است. آن را بیش از حد به از او بخواهید برای پیدا کردن یک شغل که میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر از کار ؟ من پیشنهاد شغل با اتومبیل, خدمات مواد غذایی و تحویل خدمات اما فایده ای نداشت

دولت بهداشت و ایمنی شغلی دولت “وظیفه عمومی” بند آمده است که کارفرما باید به ارائه یک محیط امن و “باید ارائه به هر یک از کارکنان خود را در اشتغال و محل اشتغال که از خطرات شناخته شده است که باعث و یا به احتمال زیاد به علت مرگ یا جدی آسیب فیزیکی به کارکنان خود را.”

آن را نمی شود به بخش عمومی کارگران در برخی از ایالت ها, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد به شما اعمال می شود. خود را به اطلاع اتحادیه کارگری چگونه مردم هستند که تحت فشار قرار دادند به بازگشت به کار در اوایل. اگر بیشتر مردم پایین آمده با کروناویروس و می میرند و یا دیگر عوارض جدی در سلامتی خود شرکت می تواند در صورت دعاوی و جدی پیامدهای قانونی.

فرمان اجرایی 107 آمده است: “همه کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی در وزارت امور خارجه, آیا بسته و یا باز کردن به مردم باید به جای نیروی کار خود را در هر کجا که عملی برای telework و یا کار از خانه ترتیبات.” بی توجهی به قوانین در قرنطینه می تواند به عواقب برای رئیس خود را که فراتر از بسته شدن موقت.

این Moneyist: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ می توانید سوپر مارکت من مدیر من را مجبور به پاک کردن ماسک صورت در کار است ؟

در ضمن لطفا به دنبال روش های ایمنی. پوشیدن یک ماسک و دستکش و شستن دست های خود را کنید و سعی کنید به یاد داشته باشید به لمس صورت خود را. من نوشتن این و می گویند این را با صدای بلند به دلیل آن کمک می کند تا به یاد من بیش از حد. آگاهی در مورد این طبیعی جدید و در نظر گرفتن اقدامات مناسب کمک خواهد کرد که ما از طریق این بهداشت عمومی بحران. و با تشکر از شما برای کار دیروز و امروز و فردا.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.19% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de