این Moneyist: ‘هر کس که مدیون پشت حمایت از کودک است و سکون.’ آیا این عادلانه برای دولت به خودداری یک محرک برای چک کردن در حال سقوط است ؟ باید وجود داشته باشد استثنا است ؟

این نامه ای از یک پدر در مورد حمایت از کودکان بدون مزد ثابت برانگیز:

J. M. در تگزاس نوشت: به Moneyist شنبه می گویند او بدهکار پشت حمایت از کودک برای پسرش از ازدواج من و به این ترتیب پول از محرک بررسی کسر کرده بود و در عوض استفاده می شود به بازپرداخت برخی از کسانی که در بدهی. “آیا رئیس جمهور تهمت درک نمی کنند من در حال حاضر یکی دیگر از خانواده به مراقبت از ؟ آنها به من نیاز در حال حاضر. اگر من نمی توانم خوراک من انجام خواهد داد آنچه من می توانم را که اتفاق می افتد,” او نوشت.

او نه به دلیل معتبر — و یا هر دلیل — برای پرداخت به طوری که Moneyist او را به کار. “شما نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که کودکان خود را سزاوار کمک در زمانی که میلیون ها نفر از خانواده ها در حال مبارزه” من نوشت. “در نتیجه دولت فدرال مداخله به مطمئن شوید که شما خود را به انجام برسانند قانونی و اخلاقی خود را تعهدات. زمان آن رسیده است برای پاسخگویی را برای اقدامات خود را.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

در این نامه نویسنده دفاع دولت گفت که برخی از انواع بدهی های برجسته, از جمله وام های دانشجویی جلوگیری می کند مردم از دریافت آنها تاثیر اقتصادی پرداخت. آن است که حتی یک نفس بیش از حد به تقسیم این چک 50/50? باید دولت را بیشتر از تلاش برای تشخیص “سکون پدران” را انتخاب کنید که به پرداخت از پدر و مادر که باید تلاش برای پرداخت ؟

ACA بین المللی انجمن از اعتبار و مجموعه حرفه ای ها گفته است که اعضای آن را به ادامه کار “پشتکار” برای کمک به مصرف کنندگان در مدیریت غیر منتظره چالش های مالی. آن است در واقع اخلاقی دولت برای رسم یک خط قرمز در برخی از بدهی های پرداخت نشده مانند حمایت از کودکان در حالی که انتخاب به چشم پوشی از مصرف کنندگان دیگر که در قرمز است ؟

برخی از خوانندگان در زمان umbrage در پاسخ به J. M. خواستار آن بیش از حد سخت:

“من مادر تنها” یک زن نوشت. “من مدیون حمایت از کودک برای دو تا از بچه های من. من حضانت از کسی که به دیابت نوع 1 و من فکر نمی کنم این منصفانه است که ما محرک چک نکردن. این واقعیت ساده است که ما نمی توانیم پرداخت ما, حمایت از کودکان. برخی از مردم اشتباهات زندگی خود را و آنها لغزش و آنها نمی توانند مراقبت از کودکان خود را. این سیستم در تلاش است تا ما را به عقب نگه.”

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

متی خواننده دیگری که مدیون بازگشت, حمایت از کودکان حتی بیشتر ناراحت:

“من بیش از حد من محرک بررسی گرفته شده برای بازگشت, حمایت از کودکان,” او نوشت. “من هم یک خانواده جدید برای تغذیه. من یک جانباز و معلول و قادر به کار برای حدود 5 سال پس از آخرین مبارزه با به کارگیری است. این است که چرا من را مجبور به عقب حمایت از کودکان. من الاغ من در درمان, درمان بستری و بازتوانی برای بازگشت به کار و پرداخت حمایت از کودکان. من در حال حاضر مدیون بیش از 16000 $در پشت پشتیبانی می کند.”

‘وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای پرداخت خود را پشتیبانی می کند اما زندگی می کند و گاهی اوقات اتفاق می افتد.’

“فکر می کنم دولت را به من بدهد وثیقه ؟ فکر می کنم من تا کنون دریافت مالیات بازگشت دوباره ؟ احتمالا نه و این خوب است. من نمی خواهم s*** * * * از دولت است. برخی از مردم مدیون این پول برای یک دلیل. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای پرداخت خود را پشتیبانی می کند اما زندگی اتفاق می افتد گاهی اوقات. من در حال حاضر در کار با یکی از ضروری ‘ کارگران هر کس دوست دارد این روزها انجام یک کار خوب برای*** پول است.”

“من دریافت مدرک لیسانس من در حالی که من خیلی ترسیده بودم به ترک خانه با توجه به اختلال استرس پس از سانحه. اما که به حساب نمی کند برای هر چیزی. نه هر کس که مدیون پشت حمایت از کودک است یک سکون و یا سزاوار به خود گرفته است. این مشکل به راحتی حل شد با تقسیم پرداخت بین دو خانواده است.”

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

جیمز مشترک خود داستان و برخی از (در حال حاضر حذف شده) ناسزاهای:

“من از دست رفته کار من در سال 2008. فرزند من پشتیبانی شد $1,300 یک ماه چون من همسر سابق کار نمی کند زمانی که ما طلاق گرفته,” او نوشت. “آن زمان من بیش از یک سال برای پیدا کردن یک کار آمد که حتی به قبل از حقوق و دستمزد و در آن زمان من در حمایت از پرداخت به عنوان بزرگ به عنوان من احتمالا می تواند که محاسبه شد دولت بر اساس قانون است. من racking تا 600 دلار در ماه در حمایت از کودکان.”

‘من از دست من در سال 2008. فرزند من پشتیبانی شد 1300 دلار در هر اونس در ماه است.’

“زمانی که من در مسیر بازگشت در سال 2010 من نزدیک به $15,000 در بدهی به همسر سابق من. من شده اند با پشتکار پرداخت پشتیبانی و اکنون 10 سال بعد, من در نهایت آن را پرداخت کردن. من تا به حال دو اتومبیل repossessed. اگر من جریان وجوه نقد آغشته به او پول و ماشین من نیست. همسر سابق من بود underemployed برای 8 از کسانی که 10 سال پس از من حمایت پرداخت باقی مانده اند بیش از 1000 $در هر ماه.”

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

“من آن را خراشیده و چیتی و جنگیدند برای هر چیزی که من و شما ساخته شده است یک خوب, خوبی پرداخت حرفه ای. به همین دلیل من پرداخت حمایت از کودکان است چرا که دولت در زمان گذشته دلار 1,055 بدهکار به من همسر سابق از من محرک را بررسی کنید. او یک کار بزرگ در حال حاضر و نیاز نیست که پول در بالای پول است که او و شوهرش درآمد. کار او شده است تحت تاثیر ویروس.”

او افزود: “بله مردم وجود دارد که باید skirted مسئولیت های خود را, اما من پرداخت تا آنجا که من می تواند گاهی اوقات کار 2 تا 3 شغل به آن همه کار. خوشبختانه من تا به حال به یک کاهش در حقوق و دستمزد, اما نمی توانید به بازگشت به کار در این نقطه است. اما من حدس می زنم ما باید در را “غ” از سرزنش COVID-19 برای کار خود را در حال تعطیل و در حال furloughed و سرزنش من درست است؟”

این Moneyist در پاسخ به این نامه خوانندگان:

همیشه وجود دارد دو طرف به خواننده نامه. بر اساس J. M. خود کلمات و آزرده تن از نامه خود فرض کردم که — درست یا غلط — که هیچ یک از دلایل خوبی که چرا او نمی پرداخت حمایت از کودکان بدهکار به اولین خانواده است. اگر وجود دارد یک دلیل معتبر که چرا او نمی پرداخت, من انتظار می رود به او می گویند تا در نامه خود. گاهی اوقات آنچه شما نمی گویند صحبت می کند جلد است.

خط پایین:

من این را تحسین هر پدر و مادر که شجاعانه تلاش می کند به انجام کار درست با حمایت از فرزندان خود را.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.44% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de