این Moneyist: شوهرم حاضر به من بدهد من محرک را بررسی کنید. او می گوید که من آن را سزاوار نیست چون من نمی کسب آن است. چه می توانم انجام دهم ؟

عزیز Moneyist,

شوهرم حاضر به من بدهد من محرک چک از حساب پس انداز خود را. ما در زمینه مالیات به طور مشترک اما من نه ذکر شده در چک کردن حساب. من یک حساب جاری و او خود را به چک کردن حساب. او می گوید که من آن را سزاوار نیست چون من نمی کسب آن است. آنچه که من بهترین دوره از عمل ؟

سرخوردگی همسر

عزیز نا امید

این مسئله بسیار بزرگتر از خود را $1,200 محرک را بررسی کنید.

این یک کتاب درسی مورد سوء استفاده های مالی. در واقع در اینجا یک نقل قول مستقیم از دفتر سلامت زنان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی: “سوء استفاده مالی اتفاق می افتد زمانی که یک فرد بدرفتار طول می کشد کنترل از امور مالی برای جلوگیری از شخص دیگر و از ترک و برای حفظ قدرت در ارتباط است. یک مصرفکننده ممکن است کنترل همه پول خودداری از آن و پنهان کردن اطلاعات مالی از قربانی است.” شما در داخل از آن, بنابراین شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن آن را برای آنچه در آن است.

او هیچ حق قانونی برای نگه داشتن پول خود را. من نمی بینم هر شفقت اعتماد و احترام در اقدامات خود را — فقط برخی از نشانه های یک رابطه عاشقانه. سوء استفاده مالی یک شکل از خشونت خانگی. همه زخم قابل مشاهده هستند بسیاری از روانی هستند و باید همان موذی اثر: برای کنترل و رام کردن شخص دیگری. شما نیاز به یک طرح. شما می توانید میله های زندان در پنجره خود را. بعد از این همه گیر است در اینجا خبر خوب: شما می توانید راه رفتن را از طریق آنها را اگر شما می خواهید به.

من سابق شوهر $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

اگر شما واصل به طور مشترک شما به اشتراک گذاری بازپرداخت. “حتی اگر شوهر شما پول بیشتری را بدست آورده است مالیات سود این ادعا دو کسر — یکی برای هر مرد متاهل — در بازده می گوید:” دیوید Waltzer یک مستقر در نیویورک وکیل. “که باعث افزایش بازپرداخت را انجام دهید. بنابراین بدون شما وجود دارد قطعا کمتر از بازپرداخت را انجام دهید. همچنین اگر وجود بدهی مالیاتی — پول بدهکار به IRS — شما خواهد بود در قلاب. بنابراین این ظالمانه است که یک مرد متاهل به اشتراک گذاشتن مسئولیت برای بدهی مالیاتی, اما نه به اشتراک گذاری در بازپرداخت.

“این ممکن است ارزشمند به نگاه در توزیع عادلانه اصول که به درخواست زوج طلاق,” Waltzer گفت. “قضیه این است که اگر یک همسر را بدست آورده و بیشتر همسر دیگر این حق برخوردار است که به برخی از ارزش از آن درآمد. چرا ؟ به دلیل آن است که فرض است که پایین تر از درآمد همسرتان کمک در راه های دیگر شاید با مدیریت خانواده, لباسشویی, مواد غذایی, خرید و غیره.. که سهم (سهام عرق) پشتیبانی و آزاد بدست آوردن همسر برای پول.”

“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

نه تنها این اصول به خود محرک چک کنید اما Waltzer می گوید حتی قوی تر صورت مساوی تقسیم محرک چک. “آنها قرار بود به 1200 $در هر فرد ، بنابراین اگر یک $2,400 اتمام می رسد به یک مرد متاهل حساب $1,200 که متعلق به همسر دیگر. در نهایت حتی اگر هیچ یک از موارد فوق متقاعد شوهر خود را به او بگویید به یک mensch و نه یک grinch و برای جلوگیری از دادن به شما یک زمان سخت — فقط محض نجابت و عشق است.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

که قانونی نظر خود را در مورد با برخی از رایگان مشاوره ارتباط پرتاب در برای اندازه گیری خوبی. شما در یک موقعیت دشوار در طول این مستند. شما می توانید تماس خود را به بانک اما اگر حساب به نام او آن دشوار خواهد بود — اگر نه در نزدیکی غیر ممکن است برای متقاعد کردن بانک برای انتقال پول به حساب خود را. سرویس درآمد داخلی ارسال میلیون ها نفر از محرک پرداخت به مردم, بنابراین من می خواهم خیلی تعجب اگر آنها قادر به ارسال یکی دیگر به شما به طور جداگانه.

بهترین دوره خود را از عمل در حال حاضر: نگه داشتن یادداشت از همه این حوادث با تاریخ و جزئیات دیگر و استفاده از آنها برای ایجاد انگیزه در خود را به اقدام در زمانی که اقتصاد شروع دوباره. شما همچنین می توانید استفاده از این زمان برای مشورت با یک وکیل خانواده در منطقه خود را برای کشف گزینه های خود را. آیا شما مبارک در ازدواج خود را? است که خود امتناع شما را به خود محرک بررسی نوعی از انحراف? شما یکی از بهترین برای پاسخ به آن است. اگر نه شما نه تنها حق دارند که $1,200 محرک پرداخت شما نیز حق دارند شاد باشند. اما تنها شما می توانید آن اتفاق می افتد.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون خود در اینجا.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.73% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>