این Moneyist: ‘دختر من بانک گفت که او دریافت اضافی $1,200 محرک پرداخت.’ چگونه او بازگشت آنها ؟

عزیز Moneyist,

دختر من در حال حاضر دریافت کرده و خود را صرف پول محرک است. صبح امروز او موفق به دریافت یک ایمیل از بانک; سه 1200 دلار سپرده شد ساخته شده است. ما می دانیم که او باید بازگشت به پول است. که آیا ما تماس با ؟

همین

عزیز دان

من فکر کردم من شنیده ام همه عجیب و غریب داستان در مورد محرک چک اما نامه خود را ثابت من اشتباه است.

من دریافت صدها ایمیل هر هفته از مردم دریافت کرده اند که خود محرک پرداخت. مردم گفته اند که خود را چک شد هانه برای حمایت از کودکان بدون مزد در حالی که دیگران در حال befuddled زحمت و سر در گم است که آنها را دریافت نمی به اندازه کافی بزرگ را بررسی کنید و یا هیچ تاثیر اقتصادی پرداخت در تمام. برخی از مالیات دهندگان می گویند که آنها دریافت محرک چک برای بستگان مرده. یک مرد گفت که او به طور موثر “مجازات” توسط دولت برای مسئول بودن چون او در زمینه خود 2019 مالیات اولیه و دریافت 200 دلار برای خانواده اش.

نمایندگان کارگران در حال کار ساعت های طولانی و من آنها را تحسین برای رفتن به دفاتر خود را در طول این زمان.

خدمات درآمد داخلی کارگران در حال کار ساعت های طولانی و من آنها را تحسین برای رفتن به دفاتر خود را در طول این زمان. اما وجود دارد بسیاری از افرادی که خود را چک نکردن خود را شریک. این زن به من گفت شوهرش گفت: “شما آن را سزاوار نیست چون شما نمی کسب آن است.” من یک سراسیمگی از ایمیل های از همسران بیشتر مردان چه کسی گفت که آنها نمی خواهد اجازه می دهد همسران دسترسی به 1200 دلار پرداخت با نوشتن یک “من هرگز به همسر من $1200 ضربه او محرک را بررسی کنید. او را یک زن و شوهر از صد دلار به خرید بروید.”

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

دختر خود را می توانید پول از طریق چک و یا حواله پول با نماد “2020EIP” به همراه شماره امنیت اجتماعی و یا مالیات دهندگان I. D. از بررسی گیرنده. کسانی که دریافت مقاله بررسي و نه نقد آن می توانید با نوشتن “جای خالی” در پشت چک را تایید بخش و ایمیل آن را به عقب به IRS با توجه IRS جهت (دیدن Q41) با توضیح. (از 4 میلیون نفر از دریافت دبیت کارت پرداخت برخی از آنها درآوریم سفید پاکت برای ایمیل های ناخواسته و در واقع آنها پرتاب.)

از اواسط ماه مارس 46 میلیون نفر را برای اعمال مدعیان.

در 8 از 10 شهرستانها اقتصادی تاثیر پرداخت را پوشش می دهد تنها بین 60 درصد و 71 درصد از برآورد بودجه ماهانه برای یک خانواده چهار, این, اخیر, وام درخت سروی یافت. خبر خوب: افرادی که دریافت نمی کنند یک بررسی در این سال و یا تنها یک مقدار کوچک و اعتقاد دارند درآمد خود را زیر این آستانه مورد نیاز برای چک در سال آینده هنوز هم می تواند دریافت یک محرک پرداخت سال آینده است. EIP است که از لحاظ فنی یک پیش پرداخت از اعتبار مالیاتی خود را در سال 2020 بازگشت. IRS است که با استفاده از 2019 اظهارنامه مالیاتی برای ارزیابی درآمد مردم; 2018 مالیاتی استفاده می شود به عنوان یک طرح B.

IRS به ارسال بیش از 150 میلیون دلار پرداخت تا آنجا که بسیاری از محرک پولی شده است که در کنار مجموعه ای از پرداخت های مستقیم به خانواده ها و افراد است. که خواهد شد بدیهی است خوش آمدید برای بیش از 36 میلیون نفر از مردم که از کار: 2.12 میلیون بیکار آمریکایی اعمال می شود دولت برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 23, وزارت کار گفت: از 2.4 میلیون نفر در قبل از هفته است. پس از coronavirus همه گیر و مستندات آغاز شده و در اواسط ماه مارس و برخی از 46 میلیون نفر را برای اعمال مدعیان بر اساس تعدیل نشده.

من امیدوارم که شما و خانواده خود را ایمن ماندن و سالم است. تجلیل به دختر خود را برای بازگشت به پول است.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -0.16% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net