این Moneyist: دختر من ادعا کرد من به عنوان یک وابسته در سال 2019. آن را خیلی دیر شده برای دریافت یک محرک بررسی کنید ؟ اگر نه که من چک می رسد ؟

عزیز Moneyist,

‘من یک درآمد بسیار پایین و در عین حال من نمی دریافت $1,200 محرک را بررسی کنید. دختر من به تازگی از شهر نقل مکان کرد اما ادعا کرد که من به عنوان یک وابسته به او 2019 فرم مالیاتی. من 61 سال سن. او نمی تواند ادعا من به عنوان یک وابسته به او 2020 پر کردن.

من قادر به دریافت محرک بررسی تحت مراقبت عمل می کنند و اگر من را بررسی کنید هنوز هم توان جبران? این است که فریب این سرویس درآمد داخلی? من هم بدهی. آنها خواهد شد هانه? اگر من می توانم واجد شرایط در این سال وقتی که من دریافت می کنم بررسی کنید ؟

نا امید

عزیز نا امید

محرک بررسی یک پیش پرداخت قابل استرداد می باشد اعتبار خود را در سال 2020 بازگشت.

اگر دختر خود را ادعا می کند نیست شما به عنوان یک وابسته در سال 2020 و شما هیچ دیگر کودکان که مدعی هستند شما به عنوان یک وابسته نه شما و یا دختر خود را می شود فریب داد, سرویس درآمد داخلی. شما باید خود را دریافت $1,200 محرک بررسی اگر شما یک فایل 2019 بازگشت اما فرض کنید آن را خیلی دیر شده برای شما به روز رسانی خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی, شما نمی خواهد آن را دریافت خواهید کرد تا 2021. شما باید فایل بازگشت. این چک ها بر اساس 2020, اظهارنامه مالیاتی, اما IRS استفاده 2018 بازده برای کسانی که در زمینه 2019 خواهد شد و استفاده از 2019 بازده برای کسانی که در زمینه این سال است.

که ممکن است به شما کمک کند در سال 2020 و میلیون ها نفر از افرادی که در نیاز مبرم به یک بررسی به خصوص کسانی که نگران پرداخت پول برق و صورتحساب مواد غذایی و اجاره با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. برخی از 49 درصد از مردم زندگی چک چک با توجه به این نظر سنجی که گرفته شد قبل از 30 میلیون نفر برای ثبت بیکار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. IRS ارسال $1,200 به افراد با سالانه درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد تحت 150.000 دلار به علاوه $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله. وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?’

آن را بعید است که شما بررسی خواهد شد هانه با توجه به هر نوع بدهی است که شما باید در حال حاضر و حمل از طریق به سال آینده. وجود نگرانی رو به رشد در میان بسیاری از آمریکایی ها که جمع بدهی را چاشنی زدن و یا ضربه تند وشدید زدن خود را چک. “طلبکاران ممکن است مشاهده محرک پرداخت به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن پول برای مقدار بدهکار در برجسته احکام دادگاه. میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید احکام دادگاه علیه آنها گفت:” لورن ساندرز یک دستیار مدیر در ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز واشنگتن دی سی که در آن او هدایت سازمان فدرال قانونی و نظارتی کار می کنند.

اما اعضای ACA بین المللی انجمن از اعتبار و مجموعه حرفه ای گفت که اعضای همچنان به کار “پشتکار” برای کمک به مصرف کنندگان در مدیریت غیر منتظره چالش های مالی. “ACA اعضای بازیگری با شفقت و در انطباق با بی شمار از حمایت از مصرف کننده قوانین و مقررات” گفت: ACA مدیر عامل شرکت بین المللی علامت Neeb. “تنها بانک ها و اتحادیه های اعتباری می دانند منبع و شخصیت واریز وجوه” آن گفت:, و اضافه کرد که جمع بدهی نمی خواهد می دانم که شخصیت و یا منبع مالی موجود در یک مصرف کننده حساب بانکی.

من امیدوارم که دختر خود را می تواند به شما کمک کند و در ضمن لطفا ایمن ماندن و سالم است.

P. S. مردم می توانید وضعیت خود محرک پرداخت در اینجا.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.96% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>