این Moneyist: ‘دختر من به طور تصادفی انداخت دور ما کاغذ محرک را بررسی کنید. می تواند به شما کمک کند؟’

عزیز Moneyist,

یک تیری در تاریکی در اینجا! دختر من به طور تصادفی انداخت دور ما کاغذ محرک را بررسی کنید. من سعی کردم به تماس با شماره تلفن مرکز خدمات درآمد داخلی را محرک کمک به خط اما هیچ یک پاسخ. شما می توانید به من کمک کند در تماس با کسی ؟

کلی

همچنین نگاه کنید به:جورج Floyds و مسیحی Coopers همه در اطراف شما هستند — آنها خود را همسایه معلم همکار و دوست

عزیز کلی

برخی از مردم در واقع اشتباه پاکت سفید با محرک چک و کارت بانکی برای ایمیل های ناخواسته و در واقع آنها پرتاب. محرک پرداخت کارت اعتباری به عنوان مثال در حال ویزا V +3.08% کارت های صادر شده توسط MetaBank (خزانه مالی عامل) و تحویل در دشت پاکت از پول دارنده کارت شبکه خدمات — نه از آن است که یک نام آشنا برای اکثر مردم است.

حداقل شما می دانید چرا شما خود را دریافت کرده اند را بررسی کنید. من با دریافت نامه های بی شماری از مردم تعجب که در آن خود تاثیر اقتصادی پرداخت رفته و آنها بیش از حد می توانید از طریق به IRS در تلفن. کارکنان در حال غرق با میزان کار و آژانس هشدار داده است که مردم به احتمال زیاد خواهد شد و نه قادر به دریافت از طریق به مشتری-نماینده خدمات از طریق تلفن.

IRS کارکنان در حال غرق با میزان کار و آژانس هشدار داده است که مردم به احتمال زیاد خواهد شد و نه قادر به دریافت از طریق به مشتری-نماینده خدمات از طریق تلفن.

اگر شما در حال حاضر در تلاش برای تماس با IRS شماره 800-919-9835 اما فایده ای نداشت شما می توانید ارسال IRS فرم 3911 که شما می توانید پیدا کردن در irs.gov. IRS می گوید این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری از دست داده و محرک چک و یا مشکلات دیگر; آن استفاده می شود معمولا توسط افرادی که با مشکل بازپرداخت مالیاتی خود. این ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها من می ترسم. IRS است که هنوز کار از طریق ایمیل و گفته است که پردازش را برخی از زمان.

افرادی که دریافت نمی کنند یک بررسی در سال جاری و یا فقط یک مقدار کوچک و اعتقاد دارند درآمد خود را زیر این آستانه مورد نیاز برای چک در سال آینده هنوز هم می تواند دریافت یک محرک پرداخت سال آینده است. EIP یک پیش پرداخت از اعتبار مالیاتی خود را در سال 2020 مالیات است. IRS است که با استفاده از 2019 اظهارنامه مالیاتی برای ارزیابی درآمد مردم است. در هشت از 10 شهرستانها اقتصادی تاثیر پرداخت را پوشش می دهد تنها بین 60 درصد و 71 درصد از برآورد بودجه ماهانه برای یک خانواده چهار یک نظر سنجی در بر داشت بنابراین من درک دریافت پرداخت در اواخر این ماه و یا حتی سال آینده ممکن است از دلداری های کوچک است.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

بیش از 160 میلیون محرک چک فرستاده شده اند و میلیون ها نفر بیشتر مردم در انتظار پول خود را. IRS ارسال 1200 دلار پرداخت به افراد با تنظیم ناخالص درآمد سالانه زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد زیر $150,000.

شما می توانید ارائه خود را به حساب بانکی و اطلاعات آدرس از طریق نمایندگان پیگیری ابزار “من پرداخت.” همچنین باید به شما بگویم اگر IRS نیاز بیشتر بانک-اطلاعات حساب. May 13 آخرین روز که آمریکایی ها می تواند ارسال مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات برای دریافت محرک چک که به معنی پرداخت خواهد رسید که یا کاغذ چک یا کارت بانکی در حال حرکت رو به جلو است.

در ضمن من امیدوارم که شما و دختر خود را سالم و امن, و من برای شما آرزوی بهترین شانس در حل این مشکل است.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.98% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>