این Moneyist: فرزندان من در سن 10 و 15 هر یک از دریافت $1,200 محرک چک — خواهد IRS جریمه کردن ما اگر ما آنها را نگه دارید?

عزیز Moneyist,

من سه مستقیم سپرده دیروز برای 1200 $در هر صورت بچه ها من همه آنها را زیر 17. آنها در سن 10 10 و 15. ما در حال حاضر دریافت ما $2,400 محرک را بررسی کنید. همسر من در کار افتادگی دائم و او دریافت تامین اجتماعی پرداخت ماهانه برای آنها. ما قرار است برای دریافت این پول ؟ اگر نمی خواهد این سرویس درآمد داخلی جریمه کردن ما اگر ما نگه داشتن آن ؟

همین

عزیز دان

گاهی اوقات پاسخ به این سوال. در واقع اغلب اوقات پاسخ این است که در سوال. نامه شما می پرسد اگر شما قرار بود برای دریافت این پول و شما به طور همزمان تعجب می کنم اگر شما را جریمه خواهد شد برای نگه داشتن آن است. در شرایطی مانند این همیشه خوب است برای رفتن با دل و روده خود را.

سرویس درآمد داخلی ارسال $1,200 به افراد با سالانه تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $75 ، 000 در هر سال و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد تحت 150.000 دلار به علاوه $500 در هر مرحله مقدماتی فرزند وابسته. برخی از 160 میلیون چک فرستاده شده اند ،

گاهی اوقات پاسخ به این سوال. در واقع اغلب اوقات پاسخ این است که در سوال.

— این Moneyist

پرداخت کاهش در حجم بالاتر از $75 ، 000 در هر سال/150.000 دلار در هر سال درآمد خانوار آستانه و توقف در $99,000 در هر سال برای افراد و $198,000 در هر سال برای زوج های متاهل. پول خواهد شد به نظر می رسد به طور خودکار در حساب بانکی خود را اگر IRS اطلاعات حساب خود را.

من بی شماری دریافت نامه از مردم دریافت کرده اند که هیچ تاثیر اقتصادی پرداخت در تمام. برخی از مالیات دهندگان می گویند که آنها دریافت محرک چک برای بستگان مرده. دیگران دریافت کرده اند بیش از یک بررسی و مانند شما تعجب آنچه که آنها باید انجام دهید.

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

شما می توانید پول از طریق چک و یا حواله پول با نماد “2020EIP” به همراه شماره امنیت اجتماعی و یا مالیات دهندگان I. D. از بررسی گیرنده. کسانی که دریافت مقاله بررسی می نوشتن “جای خالی” در پشت و ایمیل آن را به عقب به IRS با توجه به IRS جهت (دیدن Q41).

شما می توانید اضافه کردن یک یادداشت به توضیح و فرض کنید شما نیاز به $500 در حال حاضر مانند بسیاری از آمریکایی ها کسر 1500 دلار از کل مبلغ و بازگشت از بقیه است. من درک می کنم که آن را بسیار دشوار است برای پایان می رسد دیدار در طول مستند و بسیاری از خانواده ها در حال مبارزه.

Coronavirus همه گیر ممکن است تغییر کند آمریکایی ها نمایش IRS از یک سازمان است که می ترسید.

— این Moneyist

در 8 از 10 شهرستانها اقتصادی تاثیر پرداخت را پوشش می دهد تنها بین 60 درصد و 71 درصد از برآورد بودجه ماهانه برای یک خانواده این مطالعه نشان داد. EIP یک پیش پرداخت از یک سال 2020 اعتبار مالیاتی. اگر شما نمی بازگشت این پرداخت IRS ممکن است خود را تنظیم 2020 بازگشت درآمده است.

نزدیک به یک سوم (30%) از افراد گفت: آنها با استفاده از خود محرک چک به پرداخت صورتحساب با توجه به مطالعه منتشر شده در این هفته یکی دیگر از نشانه آن است که آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار ویژه با بیش از 38 میلیون نفر برای پر کردن بیکاری از اواسط ماه مارس.

صورتحساب آن — از جمله برای تلفن های همراه, نرم افزار, کابل تلویزیون و اجاره — آیا اولویت شماره 1 حتی بیشتر از خرید ملزومات و “کمک هزینه” در پوشاک, تلویزیون, بازی های ویدئویی لوازم ورزشی و اسباب بازی در خارج WMT, +0.29%,
Costco هزینه -0.35% و هدف TGT, +3.29%.

IRS کارکنان ضروری کارگران است. آنها در حال کار از دفاتر و وضوح انجام بیشترین تلاش خود را به روند همه از این پرداخت. اگر هیچ چیز دیگری, coronavirus همه گیر ممکن است تغییر کند آمریکایی ها نمایش IRS از یک سازمان است که به ترس یا دوست نداشتند برای گرفتن کاهش درآمد ما.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -0.16% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de