این Moneyist: “من هرگز به همسر من, $1200 ضربه او محرک را بررسی کنید. او را یک زن و شوهر از صد دلار به خرید بروید — و آن.’ به همین دلیل است که اشتباه است ؟

عزیز Moneyist,

من با خواندن این نامه به ستون خود را از این زن که شوهرش حاضر به بیش از 1200 دلار محرک را بررسی کنید. اگر او تنها کسی است که کار می کند و به پرداخت همه قبوض در خانه, چرا باید او را به او نیمی از محرک پول ؟ او کسی است که نیاز به کمک به او نیست!

من نمی توانم باور بیمار خودخواهی از شما مردم که در آن مردان نگران هستند.

من در همان وضعیت است. البته من یک مرد سخاوتمند. او را یک زن و شوهر از صد دلار به خرید بروید — و آن. به من پرداخت 100 ٪ از همه چیز در خانواده من هرگز به همسر من $1200 ضربه او محرک بررسی در فروشگاه در حالی که من در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

چرا من اشتباه به نگه داشتن بسیاری از پول ؟

بیمار و خسته

عزیز بیمار و خسته,

به دلیل آن را ندارد نام خود را بر روی آن حتی اگر آن را سپرده به یک حساب بانکی مشترک. چرا که آن را یک اعتبار مالیاتی خود را بر اساس 2020 مالیاتی. چرا که اگر شما یک فایل مشترک اظهارنامه مالیاتی به $2,400 بررسی باید تقسیم می شود. زیرا اگر همسر شما فایل های خود را $1,200 اظهارنامه مالیاتی متعلق به او است.

از آنجا که کنترل چه مقدار پول شما به همسر خود را از او محرک infantilizes او. چرا که او هنوز یک کودک او را به یک فرد بالغ و همسر خود را. چون شما که به عشق و افتخار هر یک از دیگر. چون dishing از چند صد دلار از بررسی عار و سایه دار.

من سابق شوهر $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

دلیل تصمیم خود را به خودداری او محرک چک می گوید بیشتر در مورد شما از آن چه در مورد او. چرا که حفظ چنین کنترل رشته کیف پول می توانید هر کدام از شما مبارک. چرا که نشستن با هم و در آینده با بودجه خانواده ممکن است منجر به یک سالم تر و شادتر زندگی است.

چرا که آن را همیشه بهتر است برای درمان دیگران به عنوان شما می خواهم به درمان می شود. چرا که اگر آن را هیستریک آن تاریخی است. چون ازدواج باید مشارکت برابر و نه یک فرصت برای زنده کردن برخی از کودکی نارضایتی با کنترل دیگران است. چرا که این یک فرصت به خودتان نگاه کنید.

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

به خاطر عشق است نه یک کلمه چهار حرفی — عشق یک عمل است. به دلیل عشق نیست معاملاتي. از آنجا که شما نمی نشان می دهد همسر خود احترام با ساخت این تصمیمات برای او. چرا که بسیاری از زنان را انتخاب کنید به عنوان خانه دار و کودکان و قرار دادن خانواده قبل از حرفه ای, و آن را یک کار تمام وقت است.

از آنجا که ما همیشه باید تلاش به تصور خودمان را در 80 یا 90 و یا فراتر از آن و فکر می کنم ” چه شده اند که محترم ترین چیزی که به انجام? و انجام این کار است. چرا که آن را هرگز خیلی دیر شده برای استفاده عمومی-بهداشت و درمان اضطراری به ارزیابی مجدد روابط ما با جهان خودمان و هر یک از دیگر.

“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

به دلیل این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه او ساخته شده است فداکاری بیش از حد. چرا که همسر خود را مانند هر کس دیگری احتمالا مبارزات خود را بیش از حد. به دلیل مبارزات خود را نیز ممکن است مربوط به انتخاب او ساخته شده است از جمله انتخاب او برای ازدواج با شما بیش از گفتن آن مرد دیگر که باید پرستش.

چرا که او ممکن است تعجب در سکوت شب چه اتفاقی افتاد به مرد او ازدواج کرد. از آنجا که شما ممکن است تعجب آنچه رخ داده به زن شما ، چون مادر را 50/50 مسئولیت برای زندگی خود در ارتباط و منابع مالی خود را حتی اگر یک نان آور.

“من مدیون حمایت کودک از اولین ازدواج من و نه دریافت یک محرک را بررسی کنید. آیا تهمت درک نمی کنند من دیگر خانواده به مراقبت از?’

از آنجا که ما اغلب باور دارند این است که یا دیگر است که کسی دیگری را تقصیر. چرا که همه ما مسئول انتخاب خود ما هستند از جمله شما. چرا که زندگی شما چه خواهد بود و بدون همسر خود را ؟ زیرا این نیاز به آن را نگه دارید به احتمال زیاد ربطی به او و همه چیز را با شما.

چرا که این فرصت را برای هر دو شما برای یادگیری در مورد دادن و گرفتن و کار با هم به عنوان یک تیم و نه به عنوان دو نفر زندگی زیر یک سقف. چرا که او فراموش نخواهد شد که چگونه آن را احساس می کند به او چک نکردن. زیرا حتی اگر آن را می رود و در برابر غرایز خود آن بزرگوار چیزی که به انجام است.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون خود در اینجا.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.25% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de