این Moneyist: من خانواده من تحریم Chick-fil-A بر حمایت خود از ضد تجاوز باعث می شود — در حال حاضر آنها ‘مانند’ آن را در Facebook و رفتن وجود دارد برای ناهار

عزیز Moneyist,

من یک مرد همجنسگرا از یک خانواده 10 خواهر و برادر و تنها گی از اعضای خانواده من از عموزاده به دانش من. من شده اند با تاسف برای چندین سال در حال حاضر که برخی از اعضای خانواده من حمایت Chick-fil-A, این مواد غذایی سریع شرکت مورد بحث برای آن موقعیت قرار دادن آزادی مذهبی بیش از LGBTQ حقوق. در بهترین حالت این شرکت موضع بی ربط است به این خاص خواهر و برادر. در بدترین حالت این موقعیت ها یک دلیل کلیدی برای حمایت خود را.

برخی از آنها حتی رفته تا آنجا که به پست Chick-fil-A در Facebook صفحه برای چند سال در حال حاضر, حتی اگر من را به توجه خود را چقدر که به من لطمه می زند. در مقایسه مذکور خواهر و برادر; یک زن و شوهر از دیگر حمایتی خواهر و برادر; و همچنین چند تن از پسرعموهای; رد به سرپرستی Chick-fil-A به عنوان یک همبستگی و تجاوز جنبش است.

همچنین ببینید: بله امریکا نیاز به بریس خود را برای موج دوم coronavirus

این به من منجر به تحقق دردناک که بیشتر ضد همجنس اعضای کل خانواده هستند کسانی که با گی برادر. زمانی که چندین خواهر و برادر با هم هستند این همان عاملان دریغ نکنید به نشان می دهد که ما همه بیرون رفتن برای غذا خوردن در Chick-fil-A. بی احترامی باعث شده است که شکاف بین من و این خواهر و برادر مرا ناراحت کننده به اطراف آنها را. من قطعا به دنبال به جلو به ما سالانه جولای چهارم جمع آوری است.

این وضعیت ناراحت است من برای حداقل پنج سال در حال حاضر, و من مطمئن نیستید که چگونه به آن را اداره کند.

لایحه

عزیز لایحه

من نمی دانم چه چیزی بدتر: در حال سیلی در صورت با ماهی و یا سیلی در صورت با آرامی-کتک سرخ شده فیله ماهی خدمت در یک گرم کره مستی از Chick-fil-A. آنها هر دو به همان اندازه بد گمان می کنم. من احساس می کنم درد خود را. متاسفانه مردم اغلب نیاز به دیدن جهان از دیدگاه شخص دیگری به درک که چگونه رفتار خود را و/یا نظرات خود بر دیگران و حتی وقتی که با اشاره به آنها را به جای کشیدن ماسک کردن یک شمارنده در یک سوپر مارکت و یا فریاد در کارکنان که به اندازه کافی شجاع به کار در طول یک بیماری همه گیر و در خانواده خود مورد پست در مورد سفرهای خود را به Chick-fil-A, حتی اگر آنها در حال آگاه باشید که آن را بیگانه می سازد شما.

اگر در سال گذشته به ما آموخت هر چیزی, آن است که مصرف کنندگان در حال قدرتمند تر از هر زمان در تاریخ است. با رسانه های اجتماعی آمریکایی ها باید یک صدا و بسیاری از شرکت ها را انتخاب کرده اند به گوش دادن.

— این Moneyist

اگر در سال گذشته به ما آموخت هر چیزی, آن است که مصرف کنندگان در حال قدرتمند تر از هر زمان در تاریخ است. با رسانه های اجتماعی آمریکایی ها باید یک صدا و بسیاری از شرکت ها را انتخاب کرده اند به گوش دادن. مثلا من باور نمی کنم, Black Lives Matter جنبش را موجب یک حساب رسیده است که این C-سوئیت از شرکت های بزرگ امریکا بود و نه شرکت تا به حال یک چشم در اجتماعی-جنبش عدالت و نابرابری نژاد در امریکا و چشم دیگر در خط پایین خود را. هر آنچه در آن طول می کشد و گمان می کنم. شاید این بار این حرکت را به عمل خواهد حفظ خود و همچنان برای به دست آوردن بخار به عنوان آمریکایی ها سوال های خود را سفید و امتیاز بسیار شبیه به #MeToo جنبش انجام داده است با سران نورد و سیاست تغییر در صنایع در سراسر زمین است.

اما فوری خود را به نگرانی نهفته است با یکی دیگر از مبارزه برای برابری که مسلما همچنین ارج نهادن به آرمان های آزادی خانم و اصول آزادی که در این کشور شد بنا به گزارش تاسیس كرد. این دهه گذشته شده است از یک دوره پیشرفت قابل توجهی برای جامعه تجاوز در امریکا است. ماه گذشته دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که LGBTQ کارگران در حال محافظت از کار تبعیض است. دادگاه تصمیم گرفت با یک 6-3 رای که مفاد کلیدی حقوق مدنی قانون از سال 1964 به عنوان شناخته شده عنوان VII که میله کار تبعیض به خاطر جنسیت در میان دلایل دیگر شامل تعصب در برابر همجنسگرایان کارگران است. پنج سال قبل در ماه مه 2015, برابری ازدواج قانونی شد در آمریکا یک ماه قبل از من در کشور ایرلند ساخته شده همان تصمیم با رای مردم.

همچنین نگاه کنید به:جورج فلوید سفید برتری — و ‘otherization’ از مردان آفریقایی-آمریکایی

اما آن که شما را و خانواده خود را به عنوان آنها راه رفتن گذشته Chick-fil-A, و تامل یک ساندویچ مرغ و سیب زمینی سرخ شده? امریکا یک کشور تقسیم شده و بسیاری از جداول شام بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته تقسیم شدند بیش از حد. حتی بدون آن گیج کننده و پلاریزه سیاسی, پانوراما, خواهر و برادر شبیه به یکدیگر فشار دکمه. بیشتر موثر دکمه بیشتر احتمال دارد آن است که به تحت فشار قرار دادند. شما در واقع با قرار دادن یک علامت قرمز رنگ بر روی پیشانی خود را با یک جوجه-fil-A, لوگو و من متاسفم که شما مجبور به تحمل آن است. آنها به وضوح نمی خواهید گفت که در آن آنها می توانند و نمی خورند و آنها مصمم هستند تا شما را به می دانم که. آنها در حال دادن به شما یک دسته علف و غیره از خشم با طرف منظور از پرخاشگری منفعلانه. لایحه آن را دریافت کنم. که به اندازه کافی به کسی سوء هاضمه.

من ادعا نمی کنم که آنچه آنها انجام می دهند درست است یا مهربان است. آن خواهد بود مهربان تر و آسان تر به غذا خوردن وجود دارد زمانی که شما در اطراف و جلوگیری از چک کردن در در Facebook زمانی که آنها وجود دارد. مهمتر از آن خواهد بود بیشتر برادرانه و شکر بیش از حد. شما با توجه خود را برای حمایت از Chick-fil-A به عنوان یک فکر ضربه تند وشدید زدن در آزادی خود را به کسی که شما در حال زندگی می کنند و با همین حمایت های حقوقی و پذیرش اجتماعی به عنوان هر کس دیگری. آنها من تصور می بینیم که گفت که در آن به صرف پول خود را به عنوان یک تخلف در آنها آزادی به منظور Chick-fil-A Deluxe ساندویچ مرغ با 500 کالری و 1640 میلی گرم سدیم. که آنها ممکن است استدلال می کنند که خود را حق به عنوان یک آمریکایی. اجازه دهید آنها را بد گویی کردن از خود و خود را از این. اگر آن را نمی, Chick-fil-A, آن احتمالا چیز دیگری است.

آن خواهد بود مهربان تر و آسان تر به غذا خوردن وجود دارد زمانی که شما در اطراف و جلوگیری از چک کردن در در Facebook زمانی که آنها وجود دارد. مهمتر از آن خواهد بود بیشتر برادرانه و شکر بیش از حد.

— این Moneyist

مردم چه بخورند. و اگر آنها می خواهند به غذا خوردن جوجه-fil-A, که خود را حق. اگر می گویند آنها می خواهند به سرپرستی آمازون AMZN, +2.70% به جای کتابفروشی های مستقل آنها مجاز به انجام این کار بیش از حد. شما حق را به آنها بگویید که این امر به معنای زیادی به شما اگر آنها را نمی خرید مواد غذایی در این مفصل با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. که بخش آسان است. بخش سخت است انتظار برای پاسخ و آماده بودن برای پاسخ است که شما ممکن است مانند. شما اعلام کرده اند خود را مورد. اگر شما نمی توانید واکنش شما برای امیدوار بود و شما باید اجازه دهید آن را برو. در غیر این صورت شما خواهد شد درایو خودتان نگرانی بیش از این است. امروز, Chick-fil-A. فردا خود را اختلاف نظرات می تواند بیش از این پل تیلور رقص شرکت در مرکز لینکلن به نام بعد از David H. Koch, اواخر میلیاردر که اهدا پول به بسیاری از محافظه کار باعث می شود.

من تحسین شما به صورت ایستاده با باورهای خود و تمایل خود را به صحبت کردن. شما با قرار دادن قلب خود را در خط. که طول می کشد جرات. بیشتر چه, آن شما را در یک موقعیت آسیب پذیر. که همیشه احساس خوبی دارد اما به قدرت قادر به انجام این کار است. شما در حال بازی خدا اگر شما فکر می کنم شما باید قدرت و یا حق را به کنترل که در آن آنها را انتخاب کنید به صرف پول خود را. راه آنها آن را ببینید: آن را به صبحانه خود را و آنها را لذت بردن از کربوهیدرات خود را اگر آنها می خواهند به. رستوران ساخته شده است برخی از تلاش برای پرداختن به این مسائل به احتمال زیاد به دلیل آنها را ببینید بادهای تغییر اجتماعی و آنها می خواهند برای گسترش و رسیدن به مشتریان بیشتر است. برای بسیاری از تجاوز افراد ممکن است حلقه توخالی و بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. من درک می کنم که بیش از حد. چنین تغییراتی به سختی, اگر تا کنون به طور کامل نوع دوستانه.

همچنین نگاه کنید به: شما می توانید خود را تغییر دهید 2019 مالیات به منظور واجد شرایط برای محرک بررسی کنید ؟

در ماه نوامبر گذشته گرجستان مبتنی بر مرغ-ساندویچ های زنجیره ای گفت: آن را متوقف ساخت چندین ساله کمک های مالی به سازمان های مذهبی که بنا به گزارش ها ساخته شده و/یا پشتیبانی اظهارات بحث برانگیز در مورد همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان. این شرکت گفت که این امر “تعمیق دادن آن به تعداد کمتری از سازمان های کار به طور انحصاری در زمینه آموزش و پرورش, بی خانمانی و گرسنگی” است و متعهد 9 میلیون دلار به سازمان هایی مانند تاریخ و زمان دستیابی ایالات متحده آمریکا است که پرورش کار-آمادگی مالی و مهارت های ادبی برای دانش آموزان از طریق 12 درجه و همچنین به عنوان میثاق خانه بین المللی فراهم می کند که کمک رسانی به 70,000 خانمان فراری و قاچاق افراد جوان در هر سال.

تمرکز بر مردم در زندگی خود را که حمایت از شما و به شما احساس خوبی در مورد خودتان و گرفتن برخی از راحتی در این واقعیت است که شما می توانید زندگی خود را با توجه به اصول خود را.

— این Moneyist

سخنگوی Chick-fil-A گفت MarketWatch: “Chick-fil-A, رستوران, شرکت متمرکز بر مواد غذایی و مهمان نوازی اجتماعی یا سیاسی. ما می خواهیم رستوران ما به عنوان محیطی برای همه مهمانان.” به جای ستایش Chick-fil-A برای اینکه بیشتر فراگیر, اما, بسیاری از مردم در توییتر TWTR, +7.33% — از جمله برخی از شناسایی به عنوان مسیحی و محافظه کار — ناودان های زنجیره ای برای chickening در چهره یک “جناح چپ اوباش.” شما نمی توانید لطفا به همه. آنها بیش از حد می خواستم Chick-fil-A به انجام آنچه آنها می خواستند. چگونه جرات Chick-fil-A سعی کنید به راه رفتن که خط نازک خط قرمز بین دو آمریکا? خواهد شد آن دسته از مشتریان نیز تحریم Chick-fil-A در حال حاضر که این شرکت را متوقف کرده است و حمایت از آن دسته از سازمان هایی است ؟ شاید آنها خواهد شد. شاید آنها نمی. اگر آنها آن را در کسب و کار ما نیست اگر آنها به Popeyes, Bojangles یا KFC یام, -0.35%, به جای آن.

آنچه مهم است در اینجا چیزی است که شما انجام دهد. نمی واکنش نشان می دهند به خواهر و برادر خود را. خود را پنهان Facebook تغذیه اگر آن کمک می کند. همه ما یک خانواده مبدا و انتخاب خانواده از دوستان عزیز. تمرکز بر مردم در زندگی خود را که حمایت از شما و به شما احساس خوبی در مورد خودتان و گرفتن برخی از راحتی در این واقعیت است که شما می توانید زندگی خود را با توجه به اصول خود را. در نهایت ما فقط تا به حال به زندگی با خودمان است. هنگامی که شما در آینه نگاه کنید در صبح می دانم که شما چه کسی شما را به خاطر آنچه هستید: کسی که معتقد است که شرکت باید به حساب اعمال خود. شما می توانید با استفاده از کیف بغلی خود را به ایجاد یک تغییر کوچک. به عنوان ما را دیده ام به نظر می رسد به کار. هر کس نمی خواهد به توافق برسند و این خوب است. نگه داشتن شما و بقیه را از خود مراقبت.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.12% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de