این Moneyist: من دو $1,200 محرک پرداخت. یکی مستقیم سپرده بود و دیگری کاغذ چک من نقد بررسی

عزیز Moneyist,

من دو محرک چک. یکی مستقیم سپرده بود و دیگری مقاله بررسی کنید. من باید تنها دریافت یک چک کنید. من به طور کامل انتظار می رود این سرویس درآمد داخلی می خواهید دوم بررسی پرداخت. من نقد این مقاله بررسی, اما من با قرار دادن پول کنار گذاشته به طوری که من نمی خواهد آن را صرف. چگونه می توانم بازگشت دوم بررسی به IRS ؟ من می توانم هر چیزی در IRS سایت.

Jason

عزیز جیسون,

این تعجب آور به نوبه خود از وقایع.

برخی از مردم ناراحت هستند که آنها را دریافت نمی به اندازه کافی بزرگ را بررسی کنید و یا هیچ تاثیر اقتصادی پرداخت در حالی که شما دریافت کرده اند, دو, در حالی که دیگر مالیات دهندگان می گویند که آنها دریافت محرک چک برای بستگان مرده. این مرد گفت که او به طور موثر با دولت “مجازات” برای مسئول بودن چون او در زمینه خود 2019 مالیات اولیه و دریافت 200 دلار برای خانواده اش.

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

شما می توانید پول از طریق چک و یا حواله پول با “2020EIP” به همراه شماره امنیت اجتماعی و یا مالیات دهندگان I. D. از بررسی گیرنده. کسانی که دریافت مقاله بررسي و نه نقد آن می توانید با نوشتن “جای خالی” در پشت چک را تایید بخش و ایمیل آن را به عقب به IRS با توجه IRS جهت (دیدن Q41) با توضیح.

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

افرادی که دریافت نمی کنند یک بررسی در این سال و یا تنها یک مقدار کوچک و اعتقاد دارند درآمد خود را سقوط خواهد کرد در سال آینده باید بیشتر سخاوتمندانه بازپرداخت از IRS به آن را تشکیل می دهند. محرک بررسی یک پیش پرداخت قابل استرداد می باشد اعتبار خود را در سال 2020 بازگشت. IRS است که با استفاده از 2019 اظهارنامه مالیاتی برای ارزیابی درآمد مردم; 2018 مالیاتی استفاده می شود به عنوان یک طرح B.

IRS فرستاده است از 128.3 میلیون محرک چک تا کنون و در حال حاضر پرداخت می شود $218.4 میلیارد است که بسیاری از محرک پولی شده است که در کنار مجموعه ای از پرداخت های مستقیم به خانواده ها و افراد در سراسر آمریکا به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه این آژانس گفت: در هفته گذشته. که خواهد شد بدیهی است استقبال بیش از 30 میلیون نفر از مردم که از کار.

براوو برای انجام کار درست. آن را بیشتر انصاف به این که اغلب اتفاقی روند. یک سوم از آمریکایی ها می گویند آنها انتظار دارند که سهم خود را از محرک پول نمی خواهد حتی حفظ آنها را برای یک ماه با توجه به این نظر سنجی. چاک Rettig کمیساریای برای مالیات فدرال آژانس گفت: “ما سخت در حال کار برای ادامه ارائه این پرداخت ها به آمریکایی ها که به آنها نیاز دارید.”

با تشکر از شما, Jason برای انجام بخشی خود را.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

Coronavirus به روز رسانی: یکشنبه نزدیک به 9 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2. وجود دارد 1,329,260 موارد تایید شده در ایالات متحده و 79,526 مرگ و میر ناشی از آن 26,641 بودند در ایالت نیویورک, کانون بیماری همه گیر. در سراسر جهان وجود دارد 4,101,699 مورد تأیید و 282,709 مرگ و میر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.51% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>