این Moneyist: من دریافت $1,200 محرک بررسي خطاب به مرحوم من ، آنچه که من باید انجام دهید در حال حاضر ؟

عزیز Moneyist, امروز من دریافت $1,200 محرک بررسي خطاب به مادر مرحوم. من چه کاری با آن انجام دهید ؟ من ثبت نهای

توسط NEWSAMINS در 19 اردیبهشت 1399

عزیز Moneyist,

امروز من دریافت $1,200 محرک بررسي خطاب به مادر مرحوم. من چه کاری با آن انجام دهید ؟ من ثبت نهایی اظهارنامه مالیاتی برای مادرم پس از او درگذشت (مثال او را به عنوان متوفی) است که به احتمال زیاد به همین دلیل آن را خطاب به آن بود. بررسی خطاب شد به شرح زیر است: مادر'sFirstName MiddleInitial نام خانوادگی DECD; % MyFirstName نام خانوادگی; MyAddress; شهر دولت Zip." با تشکر از شما برای هر گونه اطلاعات به شما ارائه می کنند.

D. G.

عزیز D. G.,

این فرایند را برای توزیع اقتصادی پرداخت دور از کامل است و من متاسفم که شما تا به حال برای مقابله با این. نمی توان آن را آسان به خصوص در یک زمان مانند این. اما شما درست در نوشتن به کسی که به شما کمک کند و نه نادیده گرفتن آن است. آن را حداقل وضعیت را آسان تر به حل و فصل برای شما و برای تامین اجتماعی کارگران که overworked در طول این زمان.

همچنین نگاه کنید به: مایک پنس اذعان او ساخته شده یک اشتباه در بازدید از بیماران بدون ماسک, اما مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند کلینیک مایو جدی روح جستجو برای فراموش

سرویس درآمد داخلی است نه همیشه شفاف مشکلاتی که بوجود آمده اند در رابطه با این پرداخت اما روشن است در این. "پرداخت شده به کسی که جان قبل از دریافت پرداخت باید بازگشت به IRS" فدرال مالیات گفت: در این هفته قبل از ترسیم چگونه بستگان مرحوم بررسی گیرنده می تواند به بازگشت به پول است.

از دست ندهید:"ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است." مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

در اینجا برخی از گزینه های برای شما. اگر شما دریافت مقاله بررسي بازمانده اقوام باید نوشتن "جای خالی" در پشت چک را تایید بخش و ایمیل آن را به عقب به IRS با توجه IRS جهت (دیدن Q41) با توضیح. در غیر این صورت شما می توانید آن را از طریق چک یا حواله پول با "2020EIP" به همراه شماره امنیت اجتماعی و یا مالیات دهندگان I. D. از بررسی گیرنده.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: 'نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله'

افسوس که آن را پیچیده و کثیف و کسب و کار. بسیاری از مردم خود را دریافت کرده اند تاثیر اقتصادی پرداخت در خطا. دو مورد اخیر: این زن دریافت شوهر سابق او را $1,200. او می خواهد به انجام کار درست. زن دیگری نوشت به Moneyist به او می گویند دختر ادعا کرده او را به عنوان وابسته در سال 2019 و تعجب اگر آن را خیلی دیر شده بود برای دریافت یک محرک را بررسی کنید.

اقامت امن و سالم و تسلیت من در از دست دادن مادر خود را.

Coronavirus به روز رسانی: به روز پنج 8.1 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2. وجود دارد 1,256,972 موارد تایید شده در ایالات متحده و 75,670 مرگ و میر ناشی از آن تقریبا 26,144 بودند در ایالت نیویورک است. در سراسر جهان وجود دارد 3,846,861 مورد تأیید و 269,584 مرگ و میر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این Moneyist: دولت من است بازگشایی رستوران و سینما. من خودخواه, اگر من و یا من خودخواه, اگر من اقامت در خانه ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.33% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن