این Moneyist: “من مدیون حمایت کودک از اولین ازدواج من و نه دریافت یک محرک را بررسی کنید. آیا رئیس جمهور تهمت درک نمی کنند که من در حال حاضر یکی دیگر از خانواده به مراقبت از?’

عزیز Moneyist,

من مدیون پشت حمایت از کودک برای یک پسر از ازدواج من و پس از من دریافت نکرده اند یک محرک را بررسی کنید. آیا رئیس جمهور تهمت درک نمی کنند من در حال حاضر یکی دیگر از خانواده به مراقبت از ؟ آنها به من نیاز در حال حاضر. اگر من نمی توانم خوراک من انجام خواهد داد آنچه من می توانم را که اتفاق می افتد. اگر این بدان معناست که مصرف مواد غذایی از فروشگاه بدون پرداخت من خواهد شد. این سیستم است و نه عادلانه.

مراقبت عمل اختصاص داده است پول به مردم از طریق این دوره از عدم اطمینان اقتصادی و خودداری چک در حال حاضر نه به حساب بی سابقه شرایطی است که در آن میلیون ها نفر از خانواده های شاغل در زندگی هستند. میلیون ها نفر از مردم به احتمال زیاد مدیون مالیات بازگشت و عقب افتاده هستند در وام های دانشجویی خود را و در عین حال آنها را ببخشند و دریافت $1,200 محرک چک.

من تنها فرد در این موقعیت. چه شما باور عادلانه است ؟

J. M. در تگزاس

عزیز J. M.,

وجود دارد چند غیر sequiturs در نامه خود را. برخی از مردم شکایت کرده بودن برای انجام کار درست. شما به نظر می رسد که قرار دادن یک پیچ و تاب و های جدید در این.

شما توسط خود شما حساب جریمه شدن برای انجام کاری اشتباه. بیش از 30 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته های اخیر با توجه به اثرات اقتصادی از سراسر کشور با توجه به مستندات coronavirus بیماری همه گیر. من موافقت می کنم: این منصفانه نیست در کودکانی که مجبور به زندگی با استرس از دیدن پدر و مادر خود را تحت افزایش فشار مالی به ویژه هنگامی که آن را با توجه به دیگر مردم بد قضاوت تصمیم گیری.

من درک می کنم که شما نیاز به حمایت خانواده خود را. خانواده خود را باید نه را به رنج می برند در طول این زمان دشوار است. اجازه دهید من سؤالم که. خود خانواده ها باید به رنج می برند. شما باید دو خانواده برای حمایت از, بعد از همه, یکی نیست. شما نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که کودکان خود را سزاوار کمک در زمانی که میلیون ها نفر از خانواده ها در حال مبارزه حداقل نه در چشم قانون است. در نتیجه دولت فدرال مداخله به مطمئن شوید که شما خود را به انجام برسانند قانونی و اخلاقی خود را تعهدات.

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

قرار داده و با صراحت: اگر شما تا به حال حمایت خود را از فرزند اول سیستم را پشتیبانی شما در حال حاضر. “اگر شما در حال پر کردن ازدواج به طور مشترک و شما ثبت تقاضای همسر مجروح خود را با 2019 اظهارنامه مالیاتی (یا 2018 اظهارنامه مالیاتی اگر شما واصل نشده خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی) نیمی از کل پرداخت خواهد شد به هر همسر و همسر خود را پرداخت جبران خواهد شد تنها برای گذشته به علت حمایت از کودکان” با توجه به سرویس درآمد داخلی. “وجود دارد بدون نیاز به فایل دیگر مجروح ادعای پرداخت.”

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

کسانی که پدر و مادر ذکر شده در خزانه جبران لیست برای حمایت از کودکان بدون مزد مسئول مثل شما به اشتراک بگذارد اقتصادی پرداخت کاهش می یابد و یا نکردن. “قانون فدرال نیاز به فرزند-حمایت از سازمان های به روش های برای جمع آوری گذشته به دلیل حمایت از کودکان از فدرال بازپرداخت مالیات” با توجه به کن Paxton, دادستان کل تگزاس است. “فدرال محرک لایحه مراقبت قانون کنگره نشده معاف محرک تخفیف و پرداخت از فدرال برای جبران کودک-پشتیبانی از عقب افتادگی.”

در برخی موارد دولت به اشتباه نکردن پول محرک از احزاب مجروح در کودک-پشتیبانی از موارد. IRS گفت: این کار با اداره خدمات مالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی و اجرای قانون حمایت از کودکان به حل و فصل این را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. کسانی که پدر و مادر که بدهکار حمایت از کودکان و پول خود را دریافت نمی ممکن است در واقع احساس درستی در توجیه برگزاری همسران سابق و دولت مسئول است.

و شما ؟ گفت: “هنگامی که شما ‘bla bla bla’ از ‘مقصر’ شما سمت چپ با من.’ زمان آن رسیده است برای پاسخگویی را برای اقدامات خود را.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

Coronavirus به روز رسانی: همانطور که از دوشنبه شب در حدود 9.4 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2 بیماری ناشی از رمان coronavirus. وجود دارد 1,347,881 موارد تایید شده در ایالات متحده و 80,682 مرگ و میر ناشی از آن 26,988 بودند در ایالت نیویورک باقی می ماند که کانون این بیماری همه گیر. در سراسر جهان وجود دارد 4,177,504 مورد تأیید و 286,330 مرگ و میر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.39% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>