این Moneyist: من از آنها بدم میاید که دوستان من هنوز دریافت کمک از پدر و مادر خود متولد شد و به پول است. من می خواهم برای جلوگیری از مقایسه. چگونه می توانم این کار را انجام?

عزیز Moneyist,

من یک خواننده مشتاق از ستون خود را و متوجه یک الگوی خودم که من کمتر از افتخار است. من در اوایل 30s و شریک زندگی من است که در اواخر 20s. ما به خوبی برای ما سفر ما نیست با مبارزه. من خود را یک خانه خوب در یک شهر چند ساعت دور که من اجاره کردن چون من به تازگی به شهرستان نقل مکان کرد.

ما اجاره در شهرستان در حال حاضر به صرفه جویی در پول. ما یک هم اتاقی و من احساس می کنم که برخی از دوستان قاضی ما برای این. دوستان ما موفق هستند و همه در اطراف ما سن. آنها ساختمان های عجیب, خانه, ساخت آنچه که به اعتقاد من پول بیشتر از ما و من نمی تواند کمک کند اما سبز با حسادت و همیشه در مقایسه با آنچه که آنها به آنچه ما نیست.

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

من از آنها بدم میاید که دوستان من هنوز دریافت کمک از پدر و مادر خود متولد شد و به پول است. آنها هیچ دانشجو-بدهی وام یک دوست و یک وکیل و پدر و مادر او برای پرداخت می شود که درجه. یک زن و شوهر رو زمین های خود را برای خانه خود را پرداخت کردن با خانواده خود را. من تا به حال به کار سخت برای همه چیز من در زندگی به عنوان به خوبی به عنوان شریک زندگی من, و آن را فقط سخت دیدن آنها جلو در حالی که ما احساس می کنیم در حال راکد.

من می خواهم به برای آنها و جلوگیری از مقایسه. چگونه می توانم این کار را انجام?

احساس سبز

عزیز سبز

احساسات خود را در مورد دوستان خود را به عنوان واقعی را به عنوان شما احساس که آنها در حال قضاوت با شما برای داشتن یک هم اتاقی. آنها به عنوان واقعی را به عنوان شما آنها را به این باور بود. در حالی که شما منعکس کننده بر خود نسبتا متوسط شرایط من شرط می بندم که خود مسافر است آخرین چیزی که در ذهن خود را.

همه ما متعلق به infinitesimally کوچک گروه های اجتماعی: ما خانواده و دوستان و همکاران و همسایگان دوستان مدرسه یا کالج فارغ التحصیلان. به دست آوردن چشم انداز خود را در زندگی و امور مالی خود را است که گاهی اوقات یک کار مشکل تر از آن برای تلفن های موبایل. آیا ما فراتر از محله ما گروه اجتماعی کشور و یا نیاز به پرواز به ماه ؟ بهتر است به نگاه به درون از فراتر از دروازه باغ.

هیولا سبز چشم به احتمال زیاد ساکن در جایی در گذشته خود را. در یک سطح فکری شما می دانید که این صفر را با چگونه شما احساس می کنید در مورد دوستان خود را: شما به وضوح می خواهید آنها را به خوبی. و نه از آن چیزی برای انجام با چگونه آنها احساس می کنید در مورد شما: آنها به احتمال زیاد شما را تحسین دلایل شما هرگز در نظر گرفته شود. این همه چیز را با چگونه شما در مورد خودتان احساس.

به دست آوردن چشم انداز خود را در زندگی است که گاهی اوقات یک کار مشکل تر از آن برای تلفن های موبایل. آیا ما فراتر از محله ما گروه اجتماعی کشور و یا نیاز به پرواز به ماه ؟

هر یک از این گروه ها می تواند به ما احساس “وضعیت بالا” یا “پایین وضعیت.” که یک تمرین یاد گرفتم به عنوان یک بچه در نمايش مدرسه. ما می خواهم هر یک به نوبت در حال پر افاده مغازه دار و عصبی مشتری. اما این سناریو نقش در زندگی واقعی بیش از حد. در اینجا عجیب و غریب بخش: ما می توانید اطلاعات در مورد بازیگران هالیوود و یا افرادی که شجاعانه جان سالم به در برخی از وحشتناک فاجعه و احساس بی حس جالب.

ستاره های فیلم ممکن است $20 میلیون بورلی هیلز اما آنها را تشکیل می دهند یک صورت فلکی از خدایان یونانی, درست است ؟ ما صرفا در مدار خود و فلك. چرا بر روی زمین ما و یا آنها احساس گستاخ? مطمئنا آنها ندارد و مشکلات واقعی. و افرادی که با درآمد کمتر از یک ماه از برخی از آمریکایی ها را در یک ساعت ؟ آنها یک جهان دور از تجارب ما نیست ،

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

ما بیشتر بیشتر ما احساس می کنیم به اندازه کافی ندارد. و ما همه در تعقیب چیزی. همین دلیل است که آنها آن را یک موش نژاد. موش نیست ظریف ترین موجودات, اما آنها مطمئن می دانم که چگونه به اجرا. “ما حس مناسب از حد به هر چیزی — مثلا به ثروت و عزت نفس — هرگز تصمیم گرفت به طور مستقل” فیلسوف Alain de Botton می نویسد: در کتاب “وضعیت اضطراب است.”

که رساله لغو احکام صادره ی موجود و خلاء بسته به سن بیماری از مصرف گرایی و چگونه همه ما خودمان را با دیگران مقایسه. “این تصمیم با مقایسه وضعیت ما با یک گروه مرجع که از مردم ما به نظر ما برابر است. ما نمی تواند درک آنچه که ما را در انزوا و نه قضاوت در برابر زندگی ما قرون وسطی forbearers,” Botton می افزاید.

این وضعیت آگاهی شروع می شود با ما خواهر و برادر گرفتن یک بزرگتر دسته علف و غیره از بستنی یا بزرگترین بشقاب شام و به پایان می رسد تا با ما گله مند در مورد ضمیمه ما در خانه همسایه.

“اگر ما یک دلپذیر و راحت کار اما یادگیری از طریق نابخردانه حضور در یک مدرسه مراسم که برخی از دوستان قدیمی ما (هیچ قوی تر گروه های مرجع) در حال حاضر زندگی می کنند در خانه های بزرگتر از خود ما خریداری شده در درآمد حاصل از فریبنده مشاغل ما به احتمال زیاد به بازگشت به خانه پرستاری خشونت حس بدبختی” او می نویسد.

“این احساس که ما ممکن است چیزی غیر از آنچه ما هستند — احساس منتقل برتر دستاوردهای آن ما را به ما برابر — که تولید اضطراب و خشم” او می افزاید. “اگر ما کوچک هستند و زندگی در میان افرادی که همه از ارتفاع خود ما نمی خواهد بیش از حد مشکل با پرسش از اندازه است.”

چه کار کنم به راست-اندازه خودم ؟ زمانی که من در لندن زندگی می کردند در 20s من به بازدید از گالری ملی پرتره زمانی که من احساس آبی. من زل زل نگاه کردن در افرادی که زندگی صدها سال پیش: دهقانان خانواده سلطنتی و اشراف و یا شاید یک پرتره یک مرد جوان نشسته و مشتاقانه در یک پنجره فکر هیچ چیز اما بعد. این همیشه من را به خود سختی ها و در چشم انداز است.

من احساس سپاسگزار برای اوقات فراغت است که یک کارگر نساجی در طول انقلاب صنعتی تنها می تواند از خواب. زمان با ارزش ترین کالا را داریم. این یک شوکی و مفید یادآوری است که این “مقایسه و ناامیدی” همیشه تغییر همراه با ما بهبود شرایط است.

این وضعیت آگاهی شروع می شود با ما خواهر و برادر گرفتن یک بزرگتر دسته علف و غیره از بستنی یا بزرگترین بشقاب شام و به پایان می رسد تا با ما گله مند در مورد ضمیمه ما در خانه همسایه. تماس بگیرید تا یکی از دوستان ثروتمند و از آنها بپرسید که چگونه آنها در حال انجام است. و سپس تماس بگیرید تا یکی دیگر از دوستان که به مراتب کمتر از شما. شما ممکن است تعجب به کشف کنند که آنها مشترک زیادی دارند.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -8.31% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.