این Moneyist: من از خانواده ام به تحریم شیک-fil-A بر حمایت خود از ضد تجاوز علل — اما آنها پیشنهاد رفتن وجود دارد برای غذا خوردن به جای

عزیز Moneyist,

من یک مرد همجنسگرا از یک خانواده 10 خواهر و برادر و تنها گی از اعضای خانواده من از عموزاده به دانش من. من شده اند با تاسف برای چندین سال در حال حاضر که برخی از اعضای خانواده من حمایت شیک-fil-A, این مواد غذایی سریع شرکت مورد بحث برای آن موقعیت قرار دادن آزادی مذهبی بیش از LGBTQ حقوق. در بهترین حالت این شرکت موضع بی ربط است به این خاص خواهر و برادر. در بدترین حالت این موقعیت ها یک دلیل کلیدی برای حمایت خود را.

برخی از آنها حتی رفته تا آنجا که به پست شیک-fil-A در Facebook صفحه برای چند سال در حال حاضر, حتی اگر من را به توجه خود را چقدر که به من لطمه می زند. در مقایسه مذکور خواهر و برادر; یک زن و شوهر از دیگر حمایتی خواهر و برادر; و همچنین چند تن از پسرعموهای; رد به سرپرستی شیک-fil-A به عنوان یک همبستگی و تجاوز جنبش است.

همچنین ببینید: بله امریکا نیاز به بریس خود را برای موج دوم coronavirus

این به من منجر به تحقق دردناک که بیشتر ضد همجنس اعضای کل خانواده هستند کسانی که با گی برادر. زمانی که چندین خواهر و برادر با هم هستند این همان عاملان دریغ نکنید به نشان می دهد که ما همه بیرون رفتن برای غذا خوردن در شیک-fil-A. بی احترامی باعث شده است که شکاف بین من و این خواهر و برادر مرا ناراحت کننده به اطراف آنها را. من قطعا به دنبال به جلو به ما سالانه جولای چهارم جمع آوری است.

این وضعیت ناراحت است من برای حداقل پنج سال در حال حاضر, و من مطمئن نیستید که چگونه به آن را اداره کند.

لایحه

عزیز لایحه

من نمی دانم چه چیزی بدتر: در حال سیلی در صورت با ماهی و یا سیلی در صورت با آرامی-کتک سرخ شده فیله ماهی خدمت در یک گرم کره مستی از شیک-fil-A.

اگر در سال گذشته به ما آموخت هر چیزی, آن است که مصرف کنندگان در حال قدرتمند تر از هر زمان در تاریخ است. با رسانه های اجتماعی آمریکایی ها باید یک صدا و بسیاری از شرکت ها را انتخاب کرده اند به گوش دادن. مثلا من باور نمی کنم, Black Lives Matter جنبش را موجب یک حساب رسیده است که این C-سوئیت از شرکت های بزرگ امریکا بود و نه شرکت تا به حال یک چشم در اجتماعی-جنبش عدالت و نابرابری نژاد در امریکا و چشم دیگر در خط پایین خود را. هر آنچه در آن طول می کشد و گمان می کنم. شاید این بار این حرکت را به عمل خواهد حفظ خود و همچنان برای به دست آوردن بخار به عنوان آمریکایی ها سوال های خود را سفید و امتیاز بسیار شبیه به #MeToo جنبش انجام داده است با سران نورد و سیاست تغییر در صنایع در سراسر زمین است.

اما فوری خود را به نگرانی نهفته است با یکی دیگر از مبارزه برای برابری که مسلما همچنین ارج نهادن به آرمان های آزادی خانم و اصول آزادی که در این کشور شد بنا به گزارش تاسیس كرد. این دهه گذشته شده است از یک دوره پیشرفت قابل توجهی برای جامعه تجاوز در امریکا است. ماه گذشته دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که LGBTQ کارگران در حال محافظت از کار تبعیض است. دادگاه تصمیم گرفت با یک 6-3 رای که مفاد کلیدی حقوق مدنی قانون از سال 1964 به عنوان شناخته شده عنوان VII که میله کار تبعیض به خاطر جنسیت در میان دلایل دیگر شامل تعصب در برابر همجنسگرایان کارگران است. پنج سال قبل در ماه مه 2015, برابری ازدواج قانونی شد در آمریکا یک ماه قبل از من در کشور ایرلند ساخته شده همان تصمیم با رای مردم.

همچنین نگاه کنید به:جورج فلوید سفید برتری — و ‘otherization’ از مردان آفریقایی-آمریکایی

اما آن که شما را و خانواده خود را به عنوان آنها راه رفتن گذشته شیک-fil-A با معده خالی و تامل منظور از بال مرغ و crinkly شده. امریکا یک کشور تقسیم شده و بسیاری از جداول شام بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته تقسیم شدند بیش از حد. حتی بدون آن گیج کننده و پلاریزه سیاسی, پانوراما, خواهر و برادر شبیه به یکدیگر فشار دکمه. بیشتر موثر دکمه بیشتر احتمال دارد آن است که به تحت فشار قرار دادند. شما در واقع با قرار دادن یک علامت قرمز رنگ بر روی پیشانی خود را با شیک-fil-A logo. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آنها نمی, خواهم گفت که در آن آنها می توانند و نمی توانید غذا خوردن, و آنها در حال بیرون رفتن از راه خود را به شما می دانید که. آنها در حال دادن به شما یک دسته علف و غیره از خشم با طرف منظور از پرخاشگری منفعلانه. لایحه آن را دریافت کنم. که به اندازه کافی به کسی سوء هاضمه.

من ادعا نمی کنم که آنچه آنها انجام می دهند درست است یا مهربان است. آن خواهد بود مهربان تر و آسان تر به غذا خوردن وجود دارد زمانی که شما در اطراف و جلوگیری از چک کردن در در Facebook زمانی که آنها وجود دارد. مهمتر از آن خواهد بود بیشتر برادرانه و شکر بیش از حد. شما با توجه خود را برای حمایت از شیک-fil-A به عنوان یک فکر ضربه تند وشدید زدن در آزادی خود را به کسی که شما در حال زندگی می کنند و با همین حمایت های حقوقی و پذیرش اجتماعی به عنوان هر کس دیگری. آنها من تصور می بینیم که گفت که در آن به صرف پول خود را به عنوان یک تخلف در آنها آزادی برای سفارش شیک-fil-A Deluxe ساندویچ مرغ با 500 کالری و 1640 میلی گرم سدیم. که آنها ممکن است استدلال می کنند که خود را حق به عنوان یک آمریکایی.

مردم چه بخورند. و اگر آنها می خواهند به خوردن شیک-fil-A, که خود را حق. اگر آنها می خواهند به سرپرستی کتابفروشی های مستقل آنها مجاز به انجام این کار بیش از حد. شما حق را به آنها بگویید که این امر به معنای زیادی به شما اگر آنها را نمی خرید مواد غذایی در این مفصل با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. که بخش آسان است. بخش سخت است انتظار برای پاسخ و آماده بودن برای پاسخ است که شما ممکن است مانند. شما اعلام کرده اند خود را مورد. اگر شما نمی توانید واکنش شما برای امیدوار بود و شما باید اجازه دهید آن را برو. در غیر این صورت شما خواهد شد درایو خودتان نگرانی بیش از این است. امروز آن را شیک-fil-A. فردا خود را اختلاف نظرات می تواند بیش از این پل تیلور رقص شرکت در مرکز لینکلن به نام بعد از David H. Koch, اواخر میلیاردر که اهدا پول به بسیاری از محافظه کار باعث می شود.

همچنین نگاه کنید به: شما می توانید خود را تغییر دهید 2019 مالیات به منظور واجد شرایط برای محرک بررسی کنید ؟

من تحسین شما به صورت ایستاده با باورهای خود را. شما با قرار دادن قلب خود را در خط. که طول می کشد جرات. شما در حال بازی خدا اگر شما فکر می کنم شما باید قدرت و یا حق را به کنترل که در آن آنها را انتخاب کنید به صرف پول خود را. آن را به صبحانه خود را و آنها را لذت بردن از کربوهیدرات خود را اگر آنها می خواهند به. شیک-fil-A, بود فورا در دسترس برای اظهار نظر در مورد موقعیت فعلی خود را در جامعه باعث می شود اما در ماه نوامبر گذشته گرجستان مبتنی بر مرغ-ساندویچ های زنجیره ای گفت: آن را متوقف ساخت چندین ساله کمک های مالی به سازمان های مذهبی که بنا به گزارش ها ساخته شده و/یا پشتیبانی اظهارات بحث برانگیز در مورد همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان در گذشته است.

در عوض این شرکت گفت: “تعمیق دادن آن به تعداد کمتری از سازمان های کار به طور انحصاری در زمینه آموزش و پرورش, بی خانمانی و گرسنگی” است و متعهد 9 میلیون دلار به سازمان هایی مانند تاریخ و زمان دستیابی ایالات متحده آمریکا است که پرورش کار-آمادگی مالی و مهارت های ادبی برای دانش آموزان از طریق 12 درجه و همچنین به عنوان میثاق خانه بین المللی فراهم می کند که کمک رسانی به 70,000 خانمان فراری و قاچاق افراد جوان در هر سال. به جای ستایش Chick-fil-A برای فراگیر تر, بسیاری از مردم در توییتر TWTR, +2.01% — از جمله برخی از شناسایی به عنوان مسیحی و محافظه کار — ناودان های زنجیره ای برای chickening در چهره یک “جناح چپ اوباش.” شما نمی توانید لطفا به همه. آنها بیش از حد می خواستم شیک-fil-A به انجام آنچه آنها می خواستند.

آنها همچنین تحریم شیک-fil-A در حال حاضر که این شرکت را متوقف کرده است و حمایت از آن دسته از سازمان هایی است ؟ اگر آنها آن را هیچ کدام از ما در کسب و کار اگر آنها به Popeyes, Bojangles یا KFC یام, -1.86%, به جای آن.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.24% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de