لحظه ای هارون قاضی شد تاریخی یانکی

هارون قاضی یکی خجالتی از علامت McGwire را rookie خانه اجرا ضبط زمانی که یانکی ها مواجه سلطنتی در برانکس در سپتامبر. 25, 2017.

توسط این زمان به بعد بود که قاضی برخورد کرده بود دو انفجار به کراوات و پس از عبور از McGwire در لیست تبدیل شدن به اولین rookie به آمار 50 خانه اجرا می شود در یک فصل است.

قاضی در زمان یاکوب Junis در سومین دور از 11-3 پیروزی برای دو اجرا روبروی میدان شات به کراوات McGwire را نقطه عطف از 49 صفحه اصلی اجرا می شود مجموعه در سال 1987 با یک است.

پس از قاضی ضربه اول خود را هومر از بعد از ظهر دیدی Gregorius او را دیدم در اتاق های ویدئویی و به او گفت: “شما نیز ممکن است شکستن [ثبت] است.”

قاضی گوش و سپس راه اندازی یکی دیگر از خاموش Trevor کاهیل در هفتم برای تبدیل شدن به اولین یانکی به آمار 50 homers پس الکس رودریگز 54 در سال 2007.

پس از رکورد شکن در حق صحرا نورد در زمان پرده تماس بگیرید.

“این نوع از قریب به اتفاق درست بعد از من آمار آن را” قاضی گفت: بعد از بازی. “نوع بالا fiving همه در ستاره شرق. آنها نوع به من گفت: “شما رو به بیرون رفتن وجود دارد. شما رو به بیرون رفتن وجود دارد.’ پرده اول تماس بگیرید. امیدوارم این یکی خوب بود من حدس می زنم.”

Aaron Judge
هارون قاضیرابرت Sabo

McGwire و سپس روی نیمکت مربی برای Padres فرستاده قاضی یک پیام تبریک.

“سازمان دیده بان 73,” McGwire گفت: با توجه به MLB.com, مرجع اوراق قرضه Barry’ زنبیل-آلوده MLB هومر رکورد.

قاضی در پایان فصل با 52 homers و هنوز به رویکرد این تعداد دوباره ضربه 27 در هر یک از دو بازی گذشته خود را آسیب خدشه دار فصل است.

و rookie رکورد نکشید, که فقط در سال گذشته متس’ پیت آلونسو در صدر آن توسط هدف قرار دادن 53.

“وجود دارد هیچ فرد بهتر برای نشان دادن نه تنها متس اما همچنین شهر نیویورک” قاضی گفت: پس از آلونسو آمار ثبت کتاب. “او را به انجام کارهای خاص در طول زندگی حرفه ای طولانی خود را. این برای اولین بار از بسیاری از پرونده او را برای رفتن به شکستن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de