حاشیه: آنچه والدین باید در مورد مرموز coronavirus مرتبط با بیماری موثر بر کودکان: کودکان multisystem التهابی سندرم

مقامات بهداشت به طور فزاینده ای صدایی زنگ در چه چیزی می تواند یک COVID-19-مربوط به بیماری در کودکان است که گزارش شده است در حداقل 14 متحده آمریکا و پنج کشور اروپایی است.

نادر اما احتمالا بیماری تهدید کننده زندگی است که به نام کودکان multisystem سندرم التهابی یا PMIS ارائه با علائم که اغلب متفاوت از بچه به بچه و می تواند شامل تب و درد معده و خارش و همچنین به عنوان چشم قرمز, از دست دادن اشتها و بی حالی است. این است که شبیه به آنچه که دیده می شود در کاوازاکی, بیماری نادر, بیماری التهابی است که تمایل به آمار یکی از 10 ، 000 آمریکایی کودکان زیر پنج سال و همچنین به عنوان سندرم شوک سمی یک عارضه از یک عفونت است که می تواند شامل تب پایین فشار خون و استفراغ و خارش است.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت در حال بررسی بیش از 100 مورد از این بیماری مرموز جدید است که در بیماران اعم از نوزادان به 21 ساله Gov. اندرو کومو نازل شده در روز چهارشنبه. سه فرزند خود در نیویورک درگذشت.

“این یک آرایه وسیعی از علائم را به عنوان شما می توانید ببینید که باعث می شود آن را حتی سخت تر برای پدر و مادر به دقیقا می دانند چه آنها در حال برخورد با” کومو گفت: در طول روزانه خود را coronavirus پايه بلند كن بادي.

“به عنوان یک پدر و مادر من می توانم به شما بگویم این است که پدر و مادر بدترین کابوس, راست?” کومو ادامه داد. “ما فکر می کنیم که کودکان نمی شد به طور خاص آسیب دیده توسط ویروس. در حال حاضر پیدا کردن آنها ممکن است و ممکن است آن را چند هفته بعد … این واقعا نگران کننده است.”

CDC همچنین انتظار می رود به موضوع یک هشدار هر زمان در حال حاضر است که می گوید پزشکان به گزارش مواردی از این به خود دولت محلی و بهداشت بخش های سلامت گزارش شده است. و دکتر Anthony Fauci ذکر آن در طول سنا شهادت در شنبه توصیف “کودکان ارائه با COVID-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم است.” او افزود: “من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار (ویروس).”

اما چقدر خطرناک است و چگونه می آیند و ما تنها شنیدن در مورد این در حال حاضر ؟ دکتر Purvi Parikh اطفال پزشک متخصص آلرژی و درمان در NYU Langone سلامت راه می رفت MarketWatch از طریق آنچه که شناخته شده است در مورد PMIS. نگه داشتن در ذهن که ما هنوز در حال یادگیری در مورد هر دو COVID-19 و جدید این بیماری در کودکان به طوری که این اطلاعات در معرض تغییر است. ماندن تا به روز با چک کردن بخش بهداشت محلی تان یا بازدید از CDC coronavirus سایت.

چه اطفال multisystem التهابی سندرم? و چه کاوازاکی بیماری است ؟

PMIS جدید وضعیت سلامت است که شروع به ظاهر شدن در کودکان در طول COVID-19 همه گیر و سهام آن علائم شبیه به بیماری کاوازاکی, مشخص شده توسط یک تب مداوم است که طول می کشد چند روز التهاب و عملکرد ضعیف در یک یا چند اندام. بيماری کاوازاکی همچنین ارائه ناگهان اگر چه معمولا تنها دیده می شود در کودکان زیر 5. PMIS است در بیماران مبتلا به 21 سال اگر چه بسیاری از نیویورک موارد را درگیر کودکان و نوجوانان بین سنین 5 و 14. در حالی که اکثر کودکان به طور کامل بهبود می یابند برخی از کودکان مریض تر با سرعت بیشتری و این می تواند منجر به نارسایی ارگان ها اگر درمان نشود. سه فرزند خود در نیویورک درگذشت.

“در چند هفته گذشته ما شروع به دریافت گزارش از اروپا که این اتفاق افتاده است” Parikh توضیح داد و اشاره کرد که بزرگسالان نیز دچار شدید سیستم ایمنی بدن در واکنش به coronavirus به نام سايتوکين طوفان. یک نظریه این است که “سیستم ایمنی بدن است که تنها با داشتن یک بسیار بیش فعال پاسخ به این کوروناویروس” او گفت:. “ما در حال حاضر شاهد تعداد زیادی از این افراد با COVID-19. بسیاری از آسیب ویروس باعث واقعا عفونت خود آن را چگونه از خود واکنش سیستم ایمنی بدن به آن است.”

نشانه چیست ؟

با توجه به نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و بیمارستان کودکان بوستون علائم شایع عبارتند از:

• تب (100.4 درجه فارنهایت) به مدت بیش از 4 یا 5 روز

• بچه خود را “خاموش” — نشان دادن بی حالی و تحریک پذیری و کندی و یا سردرگمی

• درد شدید شکمی و اسهال و یا استفراغ

• راش

• ورم ملتحمه یا قرمز یا صورتی چشم

• بزرگ شدن غدد لنفاوی (“غده”) در یک طرف گردن

• قرمز و ترک خورده لب و یا زبان سرخ که به نظر می رسد مثل یک توت فرنگی

• ورم دست و پا است که همچنین ممکن است قرمز

• تکه تکه آبی رنگ و یا کم رنگ تغییر رنگ پوست

• مشکل تغذیه نوزاد و یا کودک بیش از حد بیمار به نوشیدن مایعات

• مسابقه قلب یا درد قفسه سینه

• کاهش مقدار یا تعداد دفعات ادرار

چرا ما فکر می کنم این مربوط به رمان coronavirus?

به همین دلیل این سندرم مرتبط بودن coronavirus است زیرا بسیاری از کودکان مبتلا به آن تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19 یا آنها را COVID-19 آنتی بادی است. کومو نشان داد که 60 درصد از 102 مواردی است که دولت در حال بررسی آزمایش مثبت برای COVID-19; 40% تست مثبت برای این آنتی بادی ها به ویروس; و 14% تست مثبت برای هر دو. مقامات بهداشتی انگلیس نیز گزارش داد که بسیاری از کودکان با ارائه این غیر معمول تشخیص داشته اند COVID-19. و به عنوان Parikh, اشاره, برخی از بزرگسالان COVID-19 بيمار دچار مشابه اغراق آمیز سیستمیک پاسخ ایمنی بدن به نام سايتوکين طوفان که باعث صدمه به عضو.

“ما نمی خواهیم مردم را به وحشت…اکثر بچه ها آن را دریافت نمی. و حتی اگر آنها نمی, آنها را بسیار خوب [درمان].”

— دکتر Purvi Parikh

از بیمارستان کودکان بوستون همچنین پیشنهاد کرد که coronavirus تست است که همیشه دقیق که ممکن است به همین دلیل برخی از کودکان مبتلا به این سندرم به نظر نمی رسد به COVID-19. یکی preprint مقاله از چین پیشنهاد کرده است که میزان منفی کاذب از COVID-19 آزمون می تواند 30 درصد — که تقریبا یک سوم. و ابوت ID در حال حاضر تست های از دست رفته حداقل 48 درصد از COVID-19 مثبت در یک آزمون با توجه به جدید NYU تجزیه و تحلیل است که هنوز هم نیاز به تایید.

ما شده ایم صحبت کردن در مورد کوروناویروس برای ماه ها پس چرا ما فقط شاهد این بیماری در کودکان در حال حاضر ؟

جواب کوتاه این است که ما هنوز نمی دانیم, به خصوص از آنجایی که ما نمی تواند 100 ٪ مطمئن شوید که دقیقا همان چیزی است که باعث این کودکان تا زمانی که تحقیقات بیشتری انجام شده است. یک تئوری که Parikh به اشتراک گذاشته شده است که PMIS است “تاخیر در تجلی” از COVID-19 در کودکان است. “اغلب پس از ویروس ها از بین رفته اند, آنها می توانند باعث التهاب و یا ایمنی بدن تغییرات در بدن خود را,” او توضیح داد. “این می تواند یک تاخیر در نتیجه ویروس: بچه بودند و یا در معرض آلوده زودتر و در حال حاضر ما شاهد آن ؟ وجود دارد بسیاری از فرصت های مختلف.”

اگر یکی از فرزندان من می شود این می تواند آنها را آلوده من دیگر بچه ها ؟

نه در همه. “خبر خوب این است که این سندرم به خودی خود مسری نیست. یک کودک مبتلا به این سندرم نمی تواند باعث شود کودک دیگر به این سندرم” Parikh گفت. اما او هشدار داد که COVID-19 است که هنوز هم بسیار مسری “و ما نمی دانیم که باید صفر علائم علائم خفیف یا علائم شدید.”

باید چه کار کنم اگر من فرزند این علائم ؟

با پزشک خود تماس بگیرید و یا محلی خود را در بیمارستان و یا وزارت بهداشت. “من می دانم که وجود دارد ترس از رفتن به بیمارستان در حال حاضر, اما برخی از مردم در واقع نیاز به رفتن. و با این بچه ها حتی اگر آنها [اغلب] آیا آنها قطعا نیاز به محیط بیمارستان” گفت: Parikh. “آنها باید از نزدیک تحت نظارت به عنوان این می تواند چندین اندام مانند قلب و کلیه و ریه ها.” در حالی که شما در حال انتظار برای لمس پایه با دکتر خود و یا به سر به ER, کودک خود را تیلنول برای درمان تب او پیشنهاد کرد و مقدار زیادی از مایعات به عنوان شما را برای درمان هر گونه ویروس.

اما اگر کودک شما نمی تواند نگه داشتن مایعات پایین به دلیل حالت تهوع و یا استفراغ شدید است و یا آنها در حال از دست دادن هوشیاری و یا “واقعا از آن” Parikh افزود: 911 تماس بگیرید و یا رفتن به اتاق اورژانس در اسرع وقت.

چگونه است که این درمان می شود ؟ چه پدر و مادر انتظار دارند اگر آنها را به بیمارستان ؟

چرا که هر مورد می تواند در حال حاضر خیلی متفاوت درمان اغلب متفاوت است. اما یک چیز در همه این بچه ها در مشترک دارند: آنها نیاز به درمان در بیمارستان تنظیم به عنوان آنها باید از نزدیک تحت نظارت ارگان شکست. “آنها احتمالا در نظارت حتی ICU وجود دارد و احتمالا خواهد بود مکرر تست های خود را در قلب و کبد و کلیه خود را به مطمئن شوید که همه چیز در حال اجرا هموار” Parikh گفت. “این تنها راه برای بگویید اگر همه چیز جنوبی یا نه.” علاوه بر این بسیاری از این کودکان در حال درمان با ایمونوگلوبولین داخل وریدی است که در اصل یک سرم خون است که به بچه ها یک آنتی بادی افزایش می دهد. آسپرین و استروئیدها همچنین می تواند تجویز شود به مبارزه سیستم ایمنی بدن را overenthusiastic پاسخ.

چه مدت آن را به بهبود می یابند ؟

“آن چه متفاوت, از, بچه, به, بچه, اما بسیاری شده اند و دوره نقاهت را در عرض چند روز تا یک هفته پس از آن مانند هفته و هفته در بیمارستان بود و ما با بزرگسالان,” Parikh گفت. “کودکان به طور کلی بیشتر انعطاف پذیر است و چیزی است که اطمینان بیش از حد.” از بیمارستان کودکان بوستون نیز اشاره کرد که به تاریخ “بیشتر کودکان آسیب دیده را به خوبی انجام داده اند.” میزان مرگ و میر تا کنون در برآورد 0.1%.

“ما نمی خواهیم مردم را به وحشت” گفت: Parikh که هنوز هم هشدار داد والدین به طور جدی از این. “واقعیت این است که به طور کلی این است که هنوز هم بسیار نادر است. اکثر بچه ها آن را دریافت نمی. و حتی اگر آنها نمی, آنها را بسیار خوب [با درمان است.] انجام نمی شود ترس از ER.” در نیویورک بیش از نیمی از کودکانی که درمان شده اند در بیمارستان ها در حال حاضر به خانه رفته است.

چگونه می توانم محافظت از کودکان از ابتلا به این ؟

تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی شیوه های که به دنبال جلوگیری از گسترش COVID-19. “این خط نیاز برای هر کس به COVID-19 احتیاطی چون در ابتدا ما به عنوان سخت با کودکان, از آنجا که ما احساس کلی آنها انجام می دهند بسیار خوب” Parikh گفت. این شامل “ادامه اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و جهانی پوشش.”

و اگر بچه های خود را نمی خواهد نگه داشتن خود را به صورت ماسک بر روی “سعی کنید آن را سرگرم کننده برای آنها مانند آنها می تواند یک ابرقهرمان با انجام این کار و کمک به صرفه جویی در زندگی” به او پیشنهاد شد. “یا فرد ماسک. من دیده ام بسیاری از واقعا زیبا طراحی بر روی ماسک برای بزرگسالان و کودکان است.” او اشاره کرد که در حالی که این ممکن است صدای ساده “این باعث می شود تاثیر زیادی در گسترش ویروس.”

جزئیات MarketWatch کامل coronavirus پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>