حاشیه: ‘این است که چرا’ — LeBron James, Jamie Foxx واکنش نشان می دهند به جورج فلوید مرگ با تصاویر khezri زانو

“آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!?? و یا آن را هنوز هم مبهم به شما؟؟”

که LeBron James, یکی از بسیاری از مردم خشمگین به مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس بازداشت پلیس روز دوشنبه پس از یک ویدیو رفت ویروسی نشان دادن یک افسر زانو در گردن برای چند دقیقه به عنوان سه نفر دیگر از ماموران ایستاده بود.

“آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!?? و یا آن را هنوز هم مبهم به شما؟؟”

چهار افسران درگیر در مرگ جورج فلوید از کار اخراج شدند در روز سه شنبه از جمله درک چوین که فیلم برداری شده بود با زانو خود را در Floyd گردن. در حالی که هزاران نفر از معترضان با پلیس روز یکشنبه بسیاری از دیگران وحشت توسط تصویری از فلوید شفاعت “من نمی توانم نفس بکشم” ابراز سرخوردگی خود را در رسانه های اجتماعی با فلوید و چوین نام “من نمی توانم نفس بکشم” و “سیاه و سفید زندگی موضوع” روند در توییتر TWTR, -2.76% در طول روز.

آنها شامل افراد برجسته مانند ستاره NBA LeBron James, اسکار نامزد شده “سلما” مدیر Ava DuVernay و کمدین Michael Rapaport. و بسیاری از جمله جیمز به خود جلب کرد یک مقایسه بین عمل خشونت آمیز از چوین زانو در Floyd گردن و سابق 49ers کارفرمایی khezri صلح آمیز #TakeaAKnee تظاهرات در آمریکا سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

جیمز مشترک یک تصویر ترکیبی که در کنار تصویری از چوین زانو در Floyd گردن و Kaepernick زانو در این زمینه در Instagram با “این…” نوشته شده است بیش از افسر و “…است که چرا” نوشته شده است بیش از NFL ،

تصویر ویروسی رفت و با هنرمندان مانند Jamie Foxx و Snoop Dogg همچنین های قدرتمند بصری خود را در Instagram FB -1.31% صفحات. “در سخنان @tyrinturner ‘در حال حاضر شما آن را دریافت'” نوشت: Foxx. “بدون عدالت فقط ما” نوشت: Snoop Dogg.

بازنشسته NFL ورزشکار Donte Stallworth نیز توییتی یک کلیپ از اخلال تصویری از فلوید بازداشت با “چرا بازیکنان NFL زانو زدن: دلیل 1 میلیون نفر است.”

سرگرم کننده جاستین بیبر به اشتراک گذاشته شده مشابه, کلیپ, نوشتن “این باعث می شود من کاملا بیمار است.”

کمدین Michael Rapaport ارسال شده یک ناسزا رنگ و لعاب بیهوده گویی تماس با افسران “قاتلان” و ارتباط با هم یک سری اخیر نژادی حوادث از جمله سفید فرانکلین تمپلتون کارگر امی کوپر در حال فیلم برداری و تهدید به تماس با پلیس از یک پرنده دیگر که خواسته بود او را به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی. “من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من” او گرفتار شد گفت: در دوربین. او از کار اخراج شد در روز سه شنبه.

“اگر هیچ همراه فیلم, پس از آن چه ؟ پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟ ” خواسته Rapaport.

سازمان دیده بان آن را در اینجا — اما هشدار داده می شود که وجود دارد این است که برخی از زبان توهین آمیز.

مدیر DuVernay توییتی یادبود به طور مستقیم به فلوید به نوشتن “شما سزاوار خود را در نفس خود عزت زندگی خود را.” او اضافه کرد که “ما باید عمل کنند – برای شما و برای همه کسانی که [در آن] هیچ دوربین در حال حاضر. ما باید.”

فلوید خواهر Bridgett به صحبت کرد “امروز” در صبح روز چهارشنبه با خانواده و وکیل حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که همچنین به نمایندگی از Ahmaud Arbery خانواده. سفید گرجستان پدر و پسر دستگیر شده اند و متهم در تیراندازی مرگ Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که دویدن در محله خود را.

“من و خانواده ام در حال بدست گرفتن این بسیار بسیار سخت” Bridgett فلوید گفت: “امروز” نشان می دهد. “این بسیار دلخراش است.”

او اضافه کرد که “من می خواهم برای کسانی که افسران به اتهام قتل, چرا که دقیقا آنچه که آنها انجام داد. آنها به قتل برادر من. او گریه برای کمک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>