حاشیه: تنسی روزنامه معذرت خواهی برای ‘وحشتناک’ آگهی هشدار می دهد که “اسلام” را بارگذاری نشویل

آگهی آغاز شد و با “شهروند عزیز نشویل.” از آنجا آن را در عجله بسر می رسانید.

این Tennessean, روزنامه, بزرگترین در تنسی در یکشنبه فرار یک آگهی از نبوت گروه به نام وزارت برای آینده برای امریکا گفته است که ماموریت آن این است که “اعلام نهایی پیام هشدار” از کتاب مقدس و هشدار داد که “اسلام” خواهد منفجر کردن یک بمب هسته ای در شهر.

هشت-بند تمام صفحه, آگهی, ویژه, یک عکس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرانسیس و careened بین چنین موضوعات به ولادیمیر پوتین, حزب دموکرات و 9/11. این گروه همچنین هشدار داد و از احتمال “یکی دیگر از جنگ داخلی.”

خواندن برخی از آن در این توییت:

این Tennessean صادر عذرخواهی در روز یکشنبه برای “عجیب و غریب, شبه مذهبی” آگهی.

“به وضوح وجود دارد یک شکست در فرآیندهای طبیعی که تماس برای موشکافی دقیق از ما محتوای تبلیغاتی” گفت: Michael A. Anastasi, معاون رئیس جمهور و سردبیر و اشاره کرد در این بیانیه که اخبار و آگهی فروش بخش مستقل به کار گیرند. “آگهی های وحشتناک و کاملا غیرقابل دفاع در همه شرایط. این اشتباه است و باید هرگز منتشر شده است,” او گفت:.

این روزنامه که تحقیقات گفت: تبلیغات خود استانداردهای به وضوح منع از گفتار نفرت و آگهی بلافاصله کشیده از نسخه های آینده.

جف Pippenger یک سخنگوی وزارت آینده برای امریکا ایستاده محتوا در تبلیغ در گروه وب سایت گفتن نیویورک تایمز که روزنامه بدهکار به بازپرداخت کامل و نگفت چقدر تبلیغ هزینه.

“به نظر من این انتقاد این است که بیشتر با هدف تحریریه در روزنامه” Pippenger گفت: “و انتقاد در مورد اعتقادات مذهبی است که به سادگی چه اتفاقی می افتد زمانی که شما اجازه دهید خود را اعتقادات مذهبی را به عرصه عمومی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de