حاشیه: SpaceX مجموعه برای تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی برای قرار دادن ایالات متحده فضانوردان به مدار زمین: سازمان دیده بان راه اندازی live at 4:33 p. m. به وقت شرق

این بعد از ظهر بسیار پیش بینی پرتاب از مرکز فضایی کندی از یک موشک SpaceX در همکاری با ناسا بود به نام 50-50 گزاره اوایل روز چهارشنبه با توجه به شرایط آب و هوا در مرکزی فلوریدا در ساحل اقیانوس اطلس.

سازمان دیده بان MarketWatch زنده جریان راه اندازی در اینجا:

راه اندازی SpaceX را موشک فالکون 9 و خدمه فضاپیمای اژدها در حال حاضر میله میله برای 4:33 p. m. به وقت شرق را علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف قابل توجه برای NASA commercial crew program, همکاری میان آژانس فضایی فدرال; به صورت خصوصی برگزار می شود Space Exploration Technologies شرکت تاسیس شده توسط تسلا, Inc. TSLA, -0.90% مدیر اجرایی Elon Musk و البته بهتر شناخته شده به عنوان SpaceX و بوئینگ شرکت. BA +2.12%.

منافع عمومی را در برخاستن خواهد شد “بسیار بالا” در آینده به عنوان نشانی از آن را در میان coronavirus همه گیر و با اقامت در خانه سفارشات و قرنطينه در محل در اطراف بسیاری از جهان, تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته.

این نشان دهنده اندازی اولین فضانوردان — دو خدمه مرد تشکیل شده است از باب Behnken و داگ Hurley — به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا در نزدیک به یک دهه و اولین پرتاب فضانوردان به مدار زمین توسط یک شرکت خصوصی است.

اگر آب و هوا مانع از شنبه راه اندازی این فرصت بعدی خواهد آمد این شنبه و یکشنبه را به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de