حاشیه: SpaceX و ناسا امیدوارم که آب و هوا اجازه شنبه راه اندازی — سازمان دیده بان زندگی می کنند در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق

به عنوان مورد در روز شنبه زمانی که بسیار پیش بینی پرتاب از مرکز فضایی کندی از یک موشک SpaceX در همکاری با ناسا بود که در پاک آب و هوا پیش بینی برای روز شنبه در مرکزی فلوریدا در ساحل اقیانوس اطلس باعث می شود موکول راه اندازی یک 50-50 گزاره.

راه اندازی مجموعه ای برای شنبه در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا و به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی.

MarketWatch زنده جریان راه اندازی:اینجا را کلیک کنید برای مشاهده ویدئو زندگی می کنند در پنجره جداگانه.

“ما می توانید ببینید قطرات باران بر روی ویندوز” فضانورد داگ هرلی گفت: به عنوان او و پرواز-خدمه شریک باب Behnken با دریافت این خبر که آب و هوا تا به حال مانع از پرتاب سه شنبه با توجه به ناسا وبلاگ. “ما درک می کنیم همه را احتمالا کمی bummed اما این بخشی از معامله” Hurley اضافه شده است.

تصمیم به اسکراب راه اندازی شد ساخته شده فقط 17 دقیقه قبل از پرتاب برنامه ریزی شده از SpaceX را موشک فالکون 9 و خدمه فضاپیمای اژدها در 4:33 p. m. به وقت شرق.

راه اندازی خواهد علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف قابل توجه برای NASA commercial crew program, همکاری میان آژانس فضایی فدرال; به صورت خصوصی برگزار می شود Space Exploration Technologies شرکت تاسیس شده توسط تسلا, Inc. TSLA, +3.62% مدیر اجرایی Elon Musk و البته بهتر شناخته شده به عنوان SpaceX و بوئینگ شرکت. BA -2.65%.

بارون در MarketWatch:اگر ناسا بودند a publicly traded سهام ؟

منافع عمومی در برخاست گفت: “بسیار بالا” در آینده به عنوان نشانی از آن را در میان coronavirus همه گیر و با اقامت در خانه سفارشات و قرنطينه در محل در اطراف بسیاری از جهان, تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته.

این نشان دهنده اندازی اولین فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا در نزدیک به یک دهه و اولین پرتاب فضانوردان به مدار زمین توسط یک شرکت خصوصی است.

اگر آب و هوا مانع یک پرتاب در بعد از ظهر شنبه آینده در دسترس راه اندازی پنجره می آید در 3 p. m. روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de