حاشیه: تکان دهنده قبل و بعد از عکس نشان می دهد که چه coronavirus را به در غیر این صورت انسان سالم فقط در 6 هفته

این coronavirus بازمانده امید یک تصویر ارزش هزار هشدارهای.

سان فرانسیسکو, پرستار, Mike شولتز رفته ویروسی برای های تکان دهنده قبل و بعد از تقسیم تصویر نشان می دهد که تلفات فیزیکی که کروناویروس در زمان خود که قبلا در بدن سالم است.

تصویر در سمت چپ گرفته شده قبل از او در بیمارستان بستری شد با COVID-19 نشان می دهد که پاره پاره RN با پیراهن خود را خاموش. قبل از بیمار شدن او گفت Buzzfeed که او وزن حدود 190 پوند و کار می کرد از شش یا هفت روز هفته است. یکی در سمت راست در نظر گرفته شد و پس از او صرف یک ماه و نیم که تسکین یافته و انتوبه در ونتیلاتور. او تقریبا غیر قابل تشخیص در این یکی و به 140 پوند, او گفت:.

“من می خواستم به همه نشان می دهد که چگونه بد بودن sedated برای 6 هفته در یک یا انتوبه می شود” شولتز, 43 نوشت: در Instagram FB +1.52% پست. آن را در اینجا ببینید:

شولتز گفت Buzzfeed که او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی. بنابراین قبل از بیمار شدن او فکر نمی کنم که COVID-19 یک خطر جدی برای او در خط با اوایل باورهای غلط که رمان coronavirus شد مشمئز کننده افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای و مقدار کمی جوانتر و سالم افراد. در واقع ما می دانیم که در حال حاضر حتی کودکان خردسال هستند که مبتلا ویروس و گیج کننده multisystem سندرم التهابی است که به نظر می رسد مربوط به virus.

“من فکر کردم من جوان بود به اندازه کافی برای آن را به تحت تاثیر قرار من و من می دانم که بسیاری از مردم فکر می کنم که” او گفت:.

شولتز حضور داشتند زمستان, پارتی, جشنواره, در ساحل میامی با پسر, Josh Hebblethwaite در اوایل ماه مارس. حداقل 38 افرادی که حضور داشتند باش پس از آن توسعه یافته COVID-19 میامی هرالد گزارش داد و سه نفر کشته شدند.

در عرض چند روز از پرواز به Hebblethwaite در بوستون پس از حزب هر دو مردان شروع به احساس بیمار. شولتز تب مشخصی به 103 و او به سختی تنفس. او به بیمارستان در بوستون در مارس 16 و انتقال به یک بزرگتر بیمارستان چهار روز بعد. او توسعه پنومونی و تسکین یافته و انتوبه به مدت چهار هفته و نیم.

اما او پس از آن از تسکین یافته و انتوبه که “من فکر می کردم تنها یک هفته رفته بود” زمانی که او از خواب بیدار او گفت:. و او بسیار ضعیف بود در ابتدا که او نمی تواند حتی برگزاری تلفن همراه خود را.

خود را بازیابی شده است آهسته و پیوسته به عنوان او کار می کند برای بازسازی خود ظرفیت ریه برای آن اصلی قدرت است. خبر خوب این است که او نشان داد در دیگر Instagram post on May 14 که از او منتشر شده پس از گذراندن 57 روز در بیمارستان است و دوره نقاهت در خانه با دوست پسر خود.

همانطور که برای ویروسی عکس او به اشتراک گذاشته بود که با شکوه ق در روز چهارشنبه و شده بود “دوست” بیش از 20 ، 000 بار در Instagram: “من می خواستم برای نشان دادن آن اتفاق می افتد به هر کسی,” او گفت:. “مهم نیست که اگر شما جوان یا پیر باید شرایط موجود است یا نه. آن می تواند شما را تحت تاثیر قرار.”

بیش از 4.9 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 سراسر جهان و حداقل 325,650 مردم فوت کرده اند با توجه به آخرین داده ها. ایالات متحده همچنان به بالاترین مورد تعداد مرگ و میر با 1.54 میلیون مورد تأیید و 92,387 تلفات.

دنبال MarketWatch را ادامه coronavirus پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net