آنها یک اینچ و آنها با فشار یک پارک رنجر در دریاچه.

قبلا تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد که مرحله به مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی تنها ستاره امور خارجه اجازه داده است که برای مردم به بازدید از پارک شکار تنه زدن به ماهی و غیره. به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی-فاصله.

برخی از پیروی بسیاری از دیگران نیست. قرار براندون هیکس در دومی اردوگاه.

25 ساله بخشی از یک گروه که ظاهرا به طور غیر قانونی نوشیدن و سیگار کشیدن در حدود 5 بعد از ظهر بود که به اتهام اقدام به حمله به یک کارمند دولتی و آمریکا روز جمعه برای تنه زدن Austin پارک رنجر به دریاچه, the Austin American-Statesman گزارش شده است.

تکاور به عنوان این ویدئو نشان می دهد, بود گزارش فقط با آرامش درخواست همه فاصله اجتماعی. در اینجا این حادثه بود که یک ضربه در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته:

Austin افسر پلیس جاستین بری که دستگیر هیکس مقاله گفت که پارک رنجرز فقط “خارج وجود دارد انجام شغل خود را” به عنوان بیشتر تگزاسی نافرمانی از قوانین.

“ما فقط می خواهم به یاد مردم لطفا به احترام و متوجه است که آنها در حال کار برای ایجاد پارک های ما استقبال محیط زیست برای همه” بری گفت. “همه رفتن به پارک تا پارک شده اند به طور کامل به سر می برند.”

عوام فورد شهری پارک بود به طور موقت بسته شد به دلیل ازدحام بیش از حد پس از هیکس حمله. بری گفت که چند نفر آمدند و به کمک رنجر و عذرخواهی می کنیم. “این Austin ما می دانیم و این Austin عشق ما,” او اضافه شده است.

البته تگزاس نیست تنها جایی که در آن مردم در حال هل دادن مرزهای. تصاویر از جمعیت در سراسر کشور شده اند ظاهر در رسانه های اجتماعی به روز در حال حاضر.

مثل این از واشنگتن:

این فیلم از هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.:

و در میامی ساحل جنوبی محبوب ترین پارک بود فقط مجبور به تعطیل کردن دوباره:

در همین حال یک مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه اقامت در خانه سفارش شده اند موثر در مهار شیوع کروناویروس. تعداد COVID-19 نفر کاهش یافت تا به 43.7 درصد در برخی از مناطق حدود سه هفته پس از اجرای سرپناه در محل سفارشات با توجه به یک مقاله به کار توزیع شده در دوشنبه توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

هنوز هم که از روز دوشنبه شمارش رسیده 1,161,804 مورد تأیید و 67,798 مرگ و میر در ایالات متحده است که 18,925 بودند در شهر نیویورک با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de