بازگشت در ماه فوریه به کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow اعلام کرد که coronavirus بود “موجود است.” در واقع آن را “بسیار نزدیک به مهر و موم شده,” او گفت.

دو ماه بعد, و, خوب, اجازه دهید فقط می گویند آن را بازی نمی کند که راه.

سی ان ان جیک Tapper در روز شنبه نشان داد این کلیپ به Kudlow درخواست او “وجود دارد قطع ارتباط بین آنچه که مردم مانند شما که می خواهید همه چیز بهتر از آنها هستند, بنابراین به عنوان برای کمک به اقتصاد می گویند و آنچه که مردم در زمینه بهداشت و درمان می گویند؟”

Kudlow به وضوح peeved.

“برای زمان بی حد و حصر من خواهد گفت: من نقل قول بود و سپس بر اساس حقایق واقعی که در آن زمان وجود داشت تنها 40 یا 50 نفر و آن موجود بود,” او گفت: شعار همان خودداری رئیس خود را اغلب تکرار شده است که محدودیت های مسافرتی “شجاعانه” قرار داده شده در چین ساخته شده است یک تفاوت بزرگ.

“من نمی خواهم به بازی این بازی که گفت چه و هنگامی که” Kudlow اضافه شده است. “من نقل قول شد که در آن زمان تعداد بسیار کمی وجود دارد موارد است. سپس به عنوان ویروس گسترش تصاعدی در راه است که تقریبا هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند البته ما تغییر ذهن ما است.”

دق الباب می تواند تنها به تکان دادن سر خود را در آن نقطه است. “من می تواند پاسخ با 15 دقیقه’ ارزش چیزهای,” او اضافه شده قبل از حرکت به مصاحبه با فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

در اینجا تبادل:

سی ان ان پس از این مصاحبه در زمان استثنا با Kudlow ایستاده تماس خود را با استناد به چند تن از کارشناسان که در آن زمان گفت: این ویروس بود و بدیهی است که هیچ جا در نزدیکی موجود است.

مارس Lipsitch هاروارد اپيدميولوژی استاد و مدیر دانشگاه مرکز بیماری مسری دینامیک مثلا گفت آنچه که او دیدن در آن زمان نشان داد هیچ مدرکی برای حمایت از Kudlow را ادعا می کنند. “در ایالات متحده در آن موجود است.” “این در حال گسترش است به طوری موثر در مکان های بسیاری از که ممکن است آن را سخت برای جلوگیری از.”

Kudlow شروع روند در توییتر پس از ظاهر خود را و بیشتر در راه خوبی نیست:

گذشته از این کلیپ که ساخته شده چلپ چلوپ در سراسر رسانه های اجتماعی Kudlow همچنین صحبت در مورد امکان دور دیگری از محرک اقتصادی. “ممکن است به خوبی وجود اضافی قانون. وجود دارد نوع از یک مکث دوره در حال حاضر” Kudlow گفت: Tapper اضافه کرد که کاخ سفید خواهد مانیتور “چگونه آن را انجام می دهند” را به عنوان کشور شروع می شود به آرامی به عقب بر گردیم به کسب و کار.

“سال آینده می تواند یکی از سریعترین رشد قیمت در تاریخ آمریکا یا اخیر تاریخ” او گفت:, قابل توجه خوشبین, آکورد برای 2021. “ما در حال تلاش برای دریافت از شما می دانید, از یک طرف به طرف دیگر… من نمی خواهم به حکومت و یا هر چیزی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de