حاشیه: در اینجا این است که چگونه به مناسب یک فنجان چای — بریتانیا سفیر ایالات متحده در پست ویدئو مبین پس از آمریکا اجتماعی رسانه ای شکست

بریتانیا سفیر ایالات متحده در تلاش است تا برای پیشبرد انگلیس و آمریکا روابط تویت های خود کمک ویدئو توضیح میدهد که چگونه به مناسب یک فنجان چای — و آن را شامل نمی شود استفاده از مایکروویو.

خانم کارن پیرس شد که انگلستان دیپلمات ارشد که سلف کیم Darroch استعفا داد و بیش به بیرون درز کابل توهین به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به کتری پس از وحشت استرالیایی ها به تماشای یک زندگی آمریکایی در لندن ارسال Infinite تصویری توصیه به استفاده از مایکروویو.

جزئیات: فراموش شامپاین — درخشان چای فرستاده است افزایش فروش در ملکه بقال

این زن آمریکایی شناسایی به عنوان میشل و توسط نام کاربری @jchelle36 اقدام به حرارت لیوان آب در مایکروویو برای یک دقیقه انداخت در بزرگی مثل حلزون حرکت کردن شیر به پایان رسید و با کوهی از قند است.

تصویری از این فرایند تولید بیش از 50000 نظرات از جمله یکی از توصیف آن به عنوان یک “جرم و جنایت است.”

جزئیات:Twinings خانواده وارث: شما چای دم همه اشتباه

انگلستان بسیج سفیر خود. مسلح با قوری: بیسکویت و ساندویچ انگشت خانم کارن شات از یک فیلم کوتاه که در آن او توضیح می دهد که “از انگلیس و آمریکا ارتباط تعریف شده توسط چای.”

“ما تا به حال تعداد درخواست ها نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک فنجان چای” روایت سفیر, که پس از آن نوبت به مشاوران نظامی در ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی سلطنتی برای تظاهرات.

جزئیات:دو چای مارک درگیر شد در رسانه های آنلاین طوفان بیش از جورج فلوید

یک چترباز در مانور در استتار کامل و بره باعث می شود خود را دم در یک اجاق گاز کمپینگ در جنگل و توضیح داد: “شما نمی نیاز به یک مایکروویو را به یک فنجان چای. همه شما نیاز دارید این است که یک برهنه, شعله, چای کیسه ای و قند و شکر.”

با توجه به شرایط جغرافیایی او با استفاده از طراحی شیر به جای شیر تازه. ملوان و خلبان انجام یک شبیه مته همه اجازه می دهد cuppa به دم.

پیرس جیر مشاهده شده است 236,000 بار و دریافت 3,100 را دوست دارد.

مجری بی بی سی کارولین وایت در توئیتر خود نوشت: “این کاملا بدیهی است که مداخله بشر دوستانه. آیا شما نمی بینید که چگونه appallingly مردم رنج می برند در ایالات متحده از بد ساخته فنجان چای قبل از این مفید (البته تا حدودی بحث برانگیز در ذکر نه برگ چای در مقابل کیسه) راهنمای”

یکی دیگر از توییتر استفاده, شازیه رفیع نوشت: “این گشت و حتی در بوستون” اگر چه برخی ممکن است در نظر میشل دم بهترین انداخته در بندر.

|

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de