حاشیه: او به فروش شرکت خود را برای میلیاردها و سپس سرمایه گذاری تقریبا تمام ثروت در این دو سهم

چه خواهد وارن بافت انجام دهید ؟ قطعا این نیست.

اما متوقف نمی Ryan کوهن که به فروش می رسد جویدنی CHWY, -1.36% شرکت او تاسیس برای $3.35 میلیارد دلار در سال 2017 از plunking تقریبا تمام پرداخت به فقط دو سهم: اپل AAPL +2.84% و ولز فارگو WFC +4.79%, هر دو بزرگ منابع برای بافت برکشایر هاتاوی BRK.یک +4.53% .

“آن را بیش از حد سخت برای پیدا کردن حداقل برای من نظر من ایده های بزرگ” گفت: بلومبرگ اخبار بدون تعیین دقیقا چه مقدار او سرمایه گذاری. “زمانی که من پیدا کردن چیزهایی که من یک مقدار زیادی از اعتقاد من به همه است.”

هیچ املاک و مستغلات. هیچ صندوق های تامینی. هیچ سهام خصوصی. هیچ اوراق قرضه. همان ماشین و خانه او تا به حال برای سال. بقیه ؟ “همه در” سیب و ولز فارگو. در برابر همه عقل متعارف.

آن را دقیقا نمی سوار صاف در گذشته برای دومی موقعیت. او گفت: خبری بلومبرگ که او به طور متوسط هزینه اساس در ولز فارگو حدود 46 داشتن ساخته شده است تا موقعیت خود را در سه ماهه دوم سال 2017 هنگامی که آن را معامله شد در $54. در حال حاضر سهام معامله زیر $32.

در سمت تلنگر, اپل انجام شده است فقط خوب است. این بسیج 120 درصد بیش از زمان قاب و نشان دهنده یک مقدار بزرگتر تکه از کوهن نمونه کارها. ترکیب دو موقعیت با توجه به بلومبرگ محاسبات شده اند تخت برای دو سال گذشته به تاخیر S&P 500 SPX +2.62% .

با این وجود کوهن که رفت و هرگز به یک فن از بافت که او به نقل از اغلب. او می داند که او بسیار متمرکز رویکرد را در بالا بردن مقدار زیادی از ابرو در میان “تنوع!” جمعیت است. اما “من نمی خواهم به نوسان برای یک,” او گفت:.

کوهن به رسمیت می شناسد اکثر مردم نباید به دنبال خود منجر شود. “شما نیاز به خلق و خوی برای جلوگیری از سر و صدا گفت:” مهر. “گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند یک غلتک coaster.”

در همین حال بازار سهام را نگه می دارد شارژ بالاتر با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.15% ساختمان در هفته گذشته پایان قوی با premarket تجمع یکشنبه شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de