حاشیه: ‘سابق لیبرال’ لگد پرواز ممنوع برای امتناع از پوشیدن ماسک — نیویورک تایمز خبرنگار ثبت حادثه

ما هم یکی دیگر از ماسک منکر ساخت یک بیانیه است.

براندون Straka یک محافظه کار فعال و تهمت حامی بزرگ اجتماعی-رسانه های زیر برداشته شده از آمریکا پرواز هواپیمایی این هفته پس از او حاضر به پوشیدن ماسک.

در اینجا او توضیح خود را “کاملا دیوانه” نسخه ای از داستان:

خطوط هوایی آمریکا آل, -2.88% که تصریح کرد سیاست خود را در روز دوشنبه که تمام مسافران نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت هنگامی که در هیئت مدیره یکی از پروازهای خود را تایید کرد این حادثه.

“پس از او حاضر به پیروی از دستورالعمل های ارائه شده توسط خدمه پرواز ما اعضای تیم از او خواست به deplane” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “او deplaned و پرواز ترک دروازه چهار دقیقه دیر در 12:34 بعد از ظهر به وقت شرق.”

همچنین: ایالات دیگر خطوط هوایی بگویید مسافران به پوشیدن ماسک های صورت و یا در خطر ابتلا ممنوع

روز پنج شنبه شرکت هواپیمایی گفت: آن را ممنوع اعلام کرده است مسافر بعد از بررسی این حادثه است. “ما انتظار داریم مشتریان را انتخاب کنید که برای پرواز با ما به پیروی از این سیاست ها و در صورت لزوم ما را انکار آینده سفر برای مشتریانی که حاضر به انجام این کار” آمریکا گفت.

این قانون حکم پوشیدن ماسک, اما شرکت های هواپیمایی باید نهاد خود ماسک مورد نیاز برای خدمه و مسافران و خطوط هوایی آمریکا و همچنین چند تن دیگر حامل متعهد شده اند به یک خط سخت تر در اجرای سیاست های خود را در سی ان ان گزارش شده است.

جزئیات:Costco خریدار منعکس می شود برای پوشیدن یک ماسک

نیویورک تایمز گزارش خبرنگار اسیر برخی از testy ارز که شامل دو مسافر گفتن Straka که هواپیما را به طوری که آنها می تواند رزومه خود را به سفر.

Straka که توصیف خود را به عنوان “سابق لیبرال… در یک ماموریت به #RedPill بشریت” است و به نظر می رسد در فاکس نیوز شد rebooked در یک پرواز بعد پس از توافق به پیروی.

داستان البته منفجر کرد در رسانه های اجتماعی با Straka پرداختن به بسیاری از منتقدان:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de