حاشیه: تغذیه-تا سان فرانسیسکو نماینده مجلس پیشنهاد ‘کارن عمل’ هدف نژادپرستانه 911 تماس

تماس 911 به گزارش ساخته نواخته مغرضانه اضطراری غیر قانونی خواهد بود در سان فرانسیسکو تحت یک پیشنهاد جدید به نام مناسب به اندازه کافی کارن عمل می کنند.

“نژادپرستانه 911 تماس ها غیر قابل قبول است که چرا من معرفی کارن عمل در امروز SF هیئت ناظران جلسه” سان فرانسیسکو سرپرست Shamann والتون توییتی شنبه. “این کارن نیاز داریم. احتیاط در برابر نژادی استثماری و غیر اضطراری.”

“کارن” البته تبدیل به یک pop-فرهنگ catch-all نام برای مردم (در بسیاری از موارد قابل ذکر سفید زنان) که در تماس با پلیس در اقلیت برای مسائل بی اهمیت اغراق یک وضعیت و یا به دروغ ادعا می کنند آنها در حال شکستن یک قانون است. حوادث اخیر شامل نیویورک که به نام پلیس در یک پرنده دیگر در پارک مرکزی این شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, مرد سیاه و سفید بود که پس از دستگیری یک زن گزارش شده او را برای رقص در خیابان و یک سان فرانسیسکو که به نام پلیس در یک فیلیپینی همسایه برای نوشتن “Black Lives Matter” در گچ در مقابل خانه اش.

پیشنهاد سان فرانسیسکو قانون خواهد نگه داشتن مردم در قبال تماس 911 به گزارش چیزی می دانند که دروغ یا اغراق آمیز و بر اساس تعصب نژادی.

همکار سان فرانسیسکو سرپرست مت هانی همکاری نویسنده این لایحه اشاره کرد و در یک صدای جیر جیر: “نژادپرستانه گزارش نادرست قرار دادن مردم در معرض خطر و اتلاف منابع است.”

در یک بیانیه والتون گفت که او قصد دارد برای پیوستن به یک ایالت تلاش ایالتی کالیفرنیا Assemblymember راب Bonta از اوکلند که معرفی مشابه قانون.

در حالی که آن را در حال حاضر غیر قانونی به پرونده کاذب پلیس گزارش که قانون خواهد اضافه کردن یک جنایت نفرت طراحی گزارش بر اساس تعصب نژادی.

لایحه “را تحمیل عواقب جدی در کسانی که 911 تماس هستند که با انگیزه های نفرت و تعصب; اقداماتی که ذاتا باعث آسیب و درد به دیگران” Bonta در بیانیه ای گفت.

Bonta تاکید کرد که او پیشنهاد می کند به دنبال دلسرد کردن مردم از تماس با 911 به گزارش واقعی شرایط اضطراری.

اما “نژادپرستانه و تبعیض آمیز 911 تماس خطرناک هستند تحقیرآمیز و تضعیف روحیه به فرد به دروغ متهم کرده است. آنها بیشتر رو به زوال جامعه-پلیس روابط و کمک به نادرست و مضر بیش از جرم از سیاه و قهوه ای و جوامع” Bonta در بیانیه ای گفت. “اگر شما می ترسند از یک خانواده barbecuing در جامعه, پارک, یک مرد رقص و عادی خود را انجام ورزش منظم در خط دوچرخه و یا کسی که می پرسد شما را به پیروی از دسته سه تایی سگ قوانین در یک پارک و فوری خود را به پاسخ به تماس با پلیس مشکل واقعی این است که با شخصی خود تعصب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de