حاشیه: Elon Musk خود را می اندازد ‘پشتیبانی کامل’ پشت این نامزد انتخابات ریاست جمهوری — و نه جو بایدن یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رپ آیکون Kanye West به او طعنه چندین بار قبل اعلام کرد در یک صدای جیر جیر در شنبه شب که او “در حال اجرا برای رئیس جمهور” در سال 2020 انتخابات.

به عنوان پوچ به عنوان آن ممکن است صدای تسلا TSLA, +7.95% Elon Musk به نظر می رسد در هیئت مدیره:

پس از آن وجود دارد میلیاردر علامت کوبا. او را متوقف کوتاه ارائه خود را “حمایت کامل” اما اذعان کرد که غرب نمی تواند بدترین گزینه:

کوبا رفت و در را به آدرس کسانی که شک صداقت خود را.

“اگر شما فکر می کنم بایدن یک شوخی است نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن شما توجه نمی کند. از آن زمان به گام به دور از همه الگوهای رفتاری و نگاهی به واقعیت” او گفت:. “همه گیر پاسخ نمی تواند botched هر گونه بدتر و او حاضر به هر گونه مسئولیت و یا سعی کنید به آن را بهبود بخشد. که رد صلاحیت.”

گذشته از این دو میلیاردرهای بقیه از توییتر بیشتر بود مثل این:

اما واقعا چگونه دیوانه است این ایده است ؟ خوب شانس در غرب تبدیل شدن به رئیس جمهور نقل مکان کرد و از 500 به 1 به 50 به 1 پس از خود را صدای جیر جیر. در اینجا چگونه تمام زمینه به نظر می رسد با توجه به OddsChecker.com:

“این فقط در bookmakers که فکر می کنم Kanye غرب است و شانس اندکی از کشیدن ناراحتی های شرط بندی عمومی شده است سریع برای حمایت از موسیقی مغول” OddsChecker.com’s سام ایتون گفت. “پس خود را صدای جیر جیر Kanye West به اختصاص عظیم 61 درصد از همه شرط در بازار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de