حاشیه: کودک Yoda, بتمن و Billie Eilish ماسک صورت — شرکت نگاه به اجتماعی فاصله گرفتن بیشتر سرگرم کننده برای خانواده ها

این ماسک کمک به ایجاد اجتماعی فاصله کمی کمتر ترسناک است.

محافظ پوشش صورت شده اند را آنلاین از وحشت خریداران و برخی از فروشندگان فرصت طلب جامعی فولاد ماسک صورت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در حال حاضر شرکت های سرگرمی مانند دیزنی قطع +3.40% و AT&T متعلق به T +3.11% برادران وارنر ورزشی مانند لیگ NBA و NFL و طراحان مد مانند Christian Siriano و استیسی Bendet و همچنین مارک های مانند نیروی دریایی و برای همیشه لطفا برای 21 هستند pivoting به تولید ماسک برای کمک به مردم به دنبال CDC به روز شده در دستورالعمل برای پوشیدن پارچه پوشش صورت در عمومی به سرعت گسترش COVID-19.

و بسیاری از این برندها نیز با استقبال از صدور مجوز فرصت با قرار دادن امضای خود شخصیت ها و تیم های ورزشی خود را محافظ پیچد.

والت دیزنی Co. است نورد از غیر پزشکی قابل استفاده مجدد ماسک های “جنگ ستارگان” مارول دیزنی و پیکسار شخصیت های که در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش آنلاین. در $19.99 چهار بسته در آمده کوچک, متوسط و بزرگ با اندازه و ویژگی های چهره های محبوب مانند فرزند با نام مستعار “کودک Yoda” از آن برک آوت دیزنی+ آمار “به Mandalorian” و همچنین آیکون های میکی و مینی ماوس. نیز وجود دارد آنا و السا از “یخ زده” برخی از “انتقامجویان” ابرقهرمانان مانند هالک و وینی پیف. آنها باید کشتی در ماه ژوئن.

“ما درک می کنیم این است که یک زمان به چالش کشیدن برای خانواده ها و پوشیدن هر نوع از ماسک می تواند دلهره آور” گفت: ادوارد پارک, معاون ارشد دیزنی فروشگاه و shopDisney در بیانیه ای اعلام کرد مجلس ماوس جدید ماسک صورت در روز پنج شنبه. “امید ما این است که دیزنی پارچه ماسک های برخی از ما محبوب ترین شخصیت را ارائه راحتی به خانواده و طرفداران و جوامع هستند که خیلی برای ما مهم است.”

دیزنی ماسک صورت از ویژگی های شخصیت های مارول مانند Avengers.


دیزنی

دیزنی نیز به یک میلیون و پارچه ماسک صورت برای کودکان و خانواده ها در جوامع محروم در سراسر ایالات متحده و اهدای دلار تا 1 میلیون دلار در سود حاصل از فروش آمریکا از آن پارچه ماسک صورت برای MedShare که ارائه تجهیزات پزشکی به جوامع نیاز به از طریق سپتامبر. 30. در واقع بسیاری از ماسک سازندگان در حال اهدای تمام یا بخشی از درآمد حاصل به COVID-19 تلاش های امدادی, و همچنین, و/یا توزیع ماسک به اولین پاسخ دهندگان و یا به آسیب پذیر جوامع است.

صدور مجوز شرکت Trevco است که راه اندازی جدید مبتنی بر اشتراک ماسک صورت خدمات MaskClub ماه گذشته با همکاری برادران وارنر و Sanrio SNROF, -1.18% برای تولید ماسک که به رخ کشیدن, بتمن, بتمن و سوپرمن لوگو و راحت سلام زن سبک و جلف شخصیت و همچنین Hasbro است, +1.93% خواص مانند مراقبت از خرس و تسویه حساب کوچک من. تک ماسک اجرای $13.99 هر کدام یا $9.99 اشتراک ماهانه ایمیل کردن یک ماسک در ماه است. و برای هر یک از ماسک های خریداری شده MaskClub می دهد یک ماسک به پاسخ اول.

“این گیج کننده بار. ما می خواهیم برای کمک به خانواده ها را از وضعیت کمی بهتر است و امیدوارم روشن تر توسط این برنامه شامل برندهای محبوب است که طنین انداز با فرزندان و عمل ماسک پوشیدن کمتر تهدید آمیز” بنیانگذار ترور جورج نوشت: در بیانیه ای. “با تجهیز تمام خانواده کودکان امیدوارم پیدا عمل ماسک پوشیدن کمتر ترسناک که با دیدن پدر و مادر خود آن را می پوشند.”

مرتبط با: بیماری های همه گیر بر همه: چه این یکی به بچه ها ؟

عمده ورزشی لیگ رو به ماسک بازی در اوایل بعد از teaming تا با تجارت الکترونیک ارائه دهنده متعصب. NBA و WNBA شروع به فروش ماسک شامل آرم از تمام 30 NBA و 12 WNBA تیم در آوریل 17. تک ماسک اجرای $14.99 و سه بسته $24.99, و آنها انتظار می رود برای شروع حمل و نقل در مارس 21. تمام درآمد حاصل از این ماسک های فروش را از مزایای تغذیه امریکا در ایالات متحده و در برداشت دوم در کانادا.

NFL نیز فروش ماسک های ورزشی آرم از آن 32 تیم برای $14.99 در هر کدام یا سه بسته برای $24.99 با درآمد حاصل از بهره CDC پایه و اساس است. آنها در حال انتظار برای کشتی ژوئن 11. NHL هاوکینگ سه بسته از ماسک به نمایندگی از آن 31 تیم برای $24.99 با درآمد حاصل از حال تحویل به تغذیه امریکا و مواد غذایی بانک کانادا است. و لیگ برتر فوتبال فروش فردی $14.99 ماسک به نمایندگی از آن 26 تیم انتظار می رود کشتی مارس 8 با فروش بهره تغذیه امریکا و مواد غذایی بانک کانادا است.

بسیاری از گروهها و نوازندگان نیز اعطای وام های خود آرم و اشکال جسمانی خودت منع کن به محافظ و ماسک صورت. “ما باید شما را تحت پوشش” مجموعه ای از زندگی را VIVEF, گروه موسیقی جهانی شامل ماسک با بیلی Eilish سبز مرد سنگ نورد’ یاد لیسیدن, لوگو, آریانا گرانده, اشک, باب مارلی, شباهت, و بیشتر. خالص درآمد حاصل از $15 ماسک سود MusiCares موسسه خیریه است که پشتیبانی از جامعه موسیقی در دوران سخت از جمله زمان بیماری همه گیر.

در حالی که مد ماسک صورت ممکن است صدای بیهوده و بیمعنی صورت پوشش آماده برای تبدیل شدن به ضروری دنده به عنوان همه گیر همچنان به کشیدن در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه هشدار داد که COVID-19 شیوع می تواند تا دو سال دیگر و آلوده 60% تا 70% از جمعیت. خطوط هوایی مانند باد از جنوب غرب LUV +6.87%,
آمریکا آل, +6.28% آلاسکا و هوا ALK, +6.19% در حال حاضر نیاز مسافران به پوشیدن ماسک بر روی پروازهای خود را. متحده مانند گرجستان که در حال بازگشایی در حال حاضر نیز دمای چک و در صورت ماسک به عنوان پیش نیاز برای زیاد سالن ها و دیگر کسب و کار دوباره.

مربوط به:‘آن چیزی است که ما در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود.’ چگونه برخی از گرجستان کسب و کار در حال بازگشایی یک چک دما در یک زمان

بنابراین پوشیدن ماسک ورزشی آشنا شخصیت یک تیم های مورد علاقه و یا خشنود الگوی می تواند برخی از ترس و خبري از پوشش تا هر زمان یکی خارج می رود. اهل تفریح و بازی ماسک همچنین اجازه می دهد تا مردم را به بیان خود را هنگامی که دیگران نمی توانید به وضوح ببینید حالات صورت.

فاصله Inc.-متعلق به فاصله -2.81% قدیمی نیروی دریایی شروع به فروش پنج-بسته های رنگارنگ پنبه ماسک صورت در روز جمعه برای $12.50 که ساخته شده از repurposed قدیمی نیروی دریایی پارچه.فقط چند ساعت بعد آنها در حال حاضر در پشت سفارش تا مارس 27. این شرکت همچنین قدیمی نیروی دریایی گفت: این اهدا خواهد شد 50,000 ماسک برای پسران و دختران باشگاه از امریکا است.

پس از “Project Runway” برنده تبدیل Payless و لین برایانت ASNA, +8.92% طراح Christian Siriano شنیده فرماندار نیویورک اندرو کومو آشکار در مارس پايه بلند كن بادي که پزشکی کارگران درد و رنج مبرم ماسک کمبود او داوطلب برای قرار دادن استودیوی خود به کار ساخت ماسک. او سورس در حال حاضر تولید بیش از 7,000 ماسک یک هفته واشنگتن پست گزارش داد. اما او را نیز گرفته شده برای ارسال برخی از haute couture طول می کشد در دنده محافظ — مانند ماسک ساخته شده از مروارید روبان و مهره — برای برخی از “بسیار مورد نیاز, وزرق برق,” او نوشت.

“اگر شما به آنها را می پوشند شاید آنها می توان افسانه؟!” او اضافه شده است. “چه کسی می داند آنچه که در آینده به ارمغان خواهد آورد.

Stacey Bendet را Alice + Olivia مشترک مشابه از نقطه نظر خود Instagram FB +0.51% صفحه اشاره کرد “برای آینده قابل پیش بینی ما همه باید نقاب” قبل از بازی کردن آن “سرگرم کننده پایدار و قابل استفاده مجدد” ماسک تهیه شده از پارچه اضافی از این نام تجاری را از دیگر طرح ها است. برای هر ماسک به فروش می رسد, Alice + Olivia اهدا خواهد شد یک ماسک به بیمارستان ها و جوامع نیاز این شرکت اعلام کرد. ماسک اجرای $10 به $12.95 قیمت هر کدام و بسیاری از آنها در حال حاضر به فروش می رسد. این یکی هنوز در دسترس در مطبوعات زمان.

برای همیشه لطفا برای 21 نیز با ارائه یک خط از 5 دلار چاپ ماسک صورت که به سرعت به فروش می رسد اما باید دوباره نگردند مدتی در مه. آن را با همکاری خانواده وعده اهدا غیر پزشکی ماسک صورت برای خانواده های کم درآمد و برای هر ماسک خریداری آن اهدا خواهد شد یکی دیگر از ماسک را به سازمان خیریه. و Etsy ETSY +5.37% پر است از فروشندگان ساخت و فروش پارچه ماسک با شروع در حدود 10 دلار در هر کدام.

آن را یک پیروزی برای این مارک های مد و سرگرمی پروانه: آنها در حال به دست آوردن حسن نیت دادن به جامعه. اما آنها همچنین ضربت زنی کسب و کار در یک زمان هنگامی که خرده فروشان در حال گرفتن آمار به عنوان پناهگاه خریداران در محل و لیگ مانند NBA مجبور به انصراف خود را از فصل بهار است. چه چیزی بیشتر مصرف کنندگان پرداخت به راه رفتن در اطراف, تبلیغات, نام تجاری, آرم و یا شخصیت راست بر روی چهره خود.

و women’s Wear Daily متوجه شده است که رسانه های اجتماعی تعامل خوشه که یک طراح مد نشان می دهد او و یا او در حال ساخت ماسک. داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت ListenFirst نگاه میانگین تعداد پاسخ برندها دریافت زمانی که آنها در مورد ارسال صورت ماسک بر روی Facebook, Instagram, Tumbler توییتر TWTR, +4.03% و حروف الفبا متعلق به GOOG +1.15% یوتیوب بین 16 مارس و آوریل 16, از جمله ها نظرات و رسانهها. و پاسخ گسترده بود. و مارک دیدم 73.2 درصد بیشتر پاسخ در coronavirus مربوط به رسانه های اجتماعی پست های ذکر ماسک صورت نسبت به کسانی که نمی. Siriano دریافت به طور متوسط از 36,655 پاسخ به هر یک از 49 پست ها در مورد ساخت ماسک صورت برای مثال. Louis Vuitton جلب بیشتر garnering 185,595 پاسخ به طور متوسط به هر یک از آن پنج پست در سراسر ماسک صورت.

برای کسانی که پول برای خرج کردن در با نام تجاری ماسک وجود دارد مقدار زیادی از آموزش های آنلاین خود را در صفحه اصلی — از جمله این هک به صورت تاشو یک تی شرت به balaclava در 30 ثانیه بدون الاستیک مورد نیاز است.

در اینجا دیگر هیچ-دوختن ماسک است که می توان با استفاده از یک ورق تخت.

و در اینجا بهترین مواد برای گر چه هنر خود را در ماسک.

این مقاله در اصل منتشر شده در مارس 1, و به روز شده است با نیروی دریایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>