خوب در استخر از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد در سال 2020 بود که راک استار Axl Rose و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin beefing در توییتر ؟

این اتفاق دوشنبه شب زمانی که گل خواننده گروه برای Guns N’ Roses, توییتی, unprompted که Mnuchin است “رسما یک–یک سوراخ است.” دو ساعت بعد Mnuchin پاسخ داد: “آنچه را که شما انجام می شود برای این کشور به تازگی؟”

Mnuchin در اصل شامل یک شکلک از لیبریا پرچم و سپس حذف آن و دوباره نوشته شده با پرچم آمریکا. (انصاف در آنها نگاه نیمه یکسان است.)

معلوم نیست دقیقا چه چیزی باعث رز, صدای جیر جیر, اما آن را یک روز پس از گروه او را در جلد “زندگی کن و بگذار بمیرد” به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تور یک صورت-ماسک گیاهی در آریزونا. در گذشته رز است نه مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازی Guns N’ Roses آهنگ ها در تظاهرات بدون اجازه او.

“فقط تا بله می دانم… GNR مانند بسیاری از هنرمندان مخالف به استفاده غیر مجاز از موسیقی خود را در رویدادهای سیاسی به طور رسمی درخواست r موسیقی نمی b مورد استفاده در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و یا تهمت ارتباط حوادث,” او گفت: در سال 2018 است.

رز تنها توییتی شش بار در این سال — دو نفر از کسانی که در رسانهها — اما قبلا برافراشته در برابر تهمت به دولت و قانونگذاران جمهوری خواه.

اما دوباره در انصاف به Mnuchin, Guns N’ Roses را منتشر کرده است یک آلبوم پس از “دموکراسی چینی” در سال 2008. (اگر چه هر کس می تواند احتمالا به توافق برسند که 1987 را “اشتها برای تخریب” یک گنج بی انتها حتی در یک دیوانه 2020.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de