حاشیه: یک پیام سخت به چشم پوشی از: نیویورک رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در مقابل برج ترامپ

نیویورک در روز پنج شنبه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیام است که باید سخت به چشم پوشی, نقاشی, سیاه و سفید “زندگی” موضوع در یک بلوک از خیابان پنجم منهتن در مقابل برج ترامپ.

این شهرستان بسته کردن خیابان و نقاشان stenciled در بلوک های عظیم حروف پر کردن آنها را با رنگ زرد روشن رنگ.

شهردار بیل د Blasio, آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد در زمان نیز هست.

“رئیس جمهور تهمت و گفت: ما را بدنام لوکس خیابان پنجم. اجازه دهید من به شما بگویم: ما در حال بدنام کردن هر چیزی ما آزادی خیابان پنجم, ما, نشاط بخشی, خیابان پنجم,” او گفت: با توجه به سی ان ان. “هنگامی که ما می گویند “Black Lives Matter’ وجود ندارد و بیشتر در آمریکا بیانیه وجود دارد نه بیشتر میهنی بیانیه زیرا که امریکا بدون سیاه امریکا است. ما با اذعان به حقیقت در خودمان و در امریکا است. گفت: ‘Black lives matter’ ما در حال ایستادن یک اشتباه است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که نقاشی دیواری denigrated خیابان پنجم و ادعا کرد که آن را “نمادی از نفرت است.”

تهمت استفاده می شود برای زندگی در این برج هر چند او بازدید کرده و به ندرت پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور است و خود را تغییر اقامتگاه رسمی به فلوریدا.

وجود دارد برخی از زمان لحظات روز شنبه به عنوان برخی از counterprotesters jeered د Blasio و نقاشان با شعار “همه زندگی مهم است.”

“Black Lives Matter” نقاشی های دیواری نقاشی شده است در خیابان ها در تعدادی از شهرستانها از جمله واشنگتن و اوکلند و همچنین در جای دیگر در نیویورک در میان ملی حساب در مسابقه در پی اعتراضات گسترده به قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

اما فعالان می گویند بیشتر باید انجام شود. ماه گذشته واشنگتن فصل از زندگی مهم شبکه جهانی به نام سی نقاشی دیواری “یک نمایشی انحراف از سیاست واقعی تغییرات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de