شما هنوز هم می توانید آن را می گویند با گل.

Coronavirus آورده گل یک دسته گل واقعی از مشکلات این روز مادر, اما مغازه ها در حال انجام بهترین خود را به نگه دارید تا با تقاضا است.

بیش از هشت در 10 نفر هنوز برنامه ریزی برای جشن تعطیلات با وجود همه گیر احتمالا نگه داشتن آنها را از درمان مادران خود را در فرد صرف $205 هر کدام با توجه به فدراسیون ملی خرده فروشی است که 8 دلار بیشتر به طور متوسط از سال گذشته است. گوگل GOOG +1.05% جستجو برای “روز مادر تحویل” نیز مشخصی 500% در طول هفته گذشته.

و در میان محبوب ترین هدیه: گل البته با 64 درصد از خریداران در انتظار برای پست الکترونیکی خود را مادران یک دسته گل در این سال با توجه به NRF.

“تقاضا شده است از طریق سقف” گفت: گرگ Weisstein از بنیانگذاران BloomNation.com یک بازار آنلاین برای پیدا کردن دسته از محلی گل و استودیو در سراسر کشور است. BloomNation با این نسخهها کار با حدود 4000 گل و Weisstein گفت MarketWatch که بسیاری از این فروشگاه ها را دیده اند تقاضا است که “احتمالا دو برابر آنچه که آنها را دیدم سال گذشته است.”

دانیل ماسون, معاون رئیس جمهور Teleflora.com گفت MarketWatch که فروشنده آنلاین نیز دیده می شود “قابل توجه سنبله” در روز مادر گل سفارشات بیش از سال گذشته به عنوان بسیاری از مردم که نمی تواند با مادران خود را در فرد در حال ارسال عشق خود را با ارسال دسته گل.

“ما را دیده اند تقاضا بیشتر در روز مادر در گذشته یا دو هفته از ما تا کنون دیده ام” اضافه شده کریس McCann, مدیر عامل شرکت 1-800-Flowers.com. او همچنین اعتبار اجرا بر روی دسته گل و سبدهای هدیه با “واقعی مقید کردن تقاضا از مردم نیاز به اتصال” در طول بیماری همه گیر.

مرتبط با:عجیب و شگفت انگیز هدیه روز مادر را به ماندن متصل ارتعاشی دستبند کلاس های مجازی با سرآشپزها بالا و دوستی لامپ’

اما کسب و کار نیست گل در همه جا. جامعه آمریکا گل به تازگی مورد بررسی در حدود 150 فروشگاه گل صاحبان. و در حالی که 33% انتظار روز مادر فروش به این سال و 24 درصد انتظار می رود آنها را به ماندن در تخت برخی از 42% فرح برای فروش به پایین در یکی از به طور سنتی بزرگترین تعطیلات برای گل فروشندگان در آمریکا

که در بخشی به دلیل ملاقات با رشد روز مادر و تقاضا است از یک چالش در سایه شیوع است که آلوده بیش از 3.71 میلیون نفر کشته و بیش از 259,695 در سراسر جهان خاموش کردن اقتصاد ملی در سراسر جهان به عنوان پناهگاه مردم در محل برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

بیشتر چه coronavirus ضربه $8.5 میلیارد دلار جهانی گل و تجارت به خصوص در اواسط ماه مارس زمانی که مستند سفارشات پایین آمد در سراسر اروپا و ایالات متحده در حدود 400 میلیون گل در هلند از جمله 140 میلیون لاله و ساقه و نابود شدند در یک ماه تنها به عنوان تقاضا کاهش یافت. و آن باقی مانده است دیده می شود چه نوع تاثیر بسیاری از مراسم عروسی در حال لغو و یا تعویق این تابستان را در این صنعت به ذکر است اوراق ارشد تولد و فارغ التحصیلی ،

مرتبط:آیا coronavirus حاشیه برنامه های عروسی خود را? برخی از شرکت ها دیدن یک فرصت بازاریابی در طول مستند

بنابراین آنچه که برای روز مادر خریداران این هفته ؟ در حالی که شما هنوز هم می تواند پیدا کردن دسته گل های زیبا, آن ممکن است نیاز به بیشتر legwork. شما همچنین ممکن است نیاز به حل و فصل برای یک آرایش های ساخته شده از هر شکوفه که گل است قادر به گرفتن دست خود را بر روی.

زیرا در حالی که در واقع وجود دارد بیش از حد بودن شکوفه در حال حاضر زنجیره تامین مسائل مربوط به آن را به یک مبارزه به دریافت گل به فروشگاه ها و بازارهای کشاورزان. “این واقعا بسته به جایی که در کشور آنها به عنوان های مختلف مستند قوانین مختلف اثرات در کسب و کار” Weisstein توضیح داد. “در سان فرانسیسکو و لس آنجلس واقعی گل بازارهای بسته شده اند به طوری مغازه ها حتی نمی توانستم گل از منابع سنتی و آنها انجام آنچه آنها می توانند به منبع گل به طور مستقیم از تولید کنندگان در هر کجا که آنها می توانند.”

برخی از گل نیز نشده اند ممکن است قادر به بازگشایی و در عین حال بسته به اجتماعی فاصله دستورالعمل لازم الاجرا توسط دولت های محلی خود. و یا کسانی که باز ممکن است در کوتاه مدت کارکنان. “نیروی انسانی بزرگترین مسئله گفت:” کیت پن مدیر عامل جامعه آمریکا گل. “گل های عامل با تیم های کوچکتر با توجه به کارکنان نیاز به خانه با بچه ها, مراقبت از عزیزان و یا با توجه به نیاز به غیر روحانی کردن کارکنان در طول تعطیلی. به طوری که آنها در حال مقابله با یک سال بزرگترین تعطیلات با یک کسری از خود را به طور منظم تیم است.”

بسیاری mom-and-pop مغازه های گل هستند نه فقط در موقعیت به همان حجم سفارشات به عنوان آنها می تواند بیش از روز آخر هفته گذشته. “وجود خواهد داشت مغازه ها ارائه و پذیرش سفارشات تمام راه را تا به روز آن را فقط ممکن است کمی بیشتر به چالش کشیدن برای پیدا کردن” Weisstein گفت: “به خصوص برای پیدا کردن دقیق گل شما می خواهید.”

برای مثال بسیاری از کارولینای جنوبی گل شده اند قادر به گرفتن دست خود را بر روی انواع گل است که آنها استفاده می شود به طوری که آنها می توانند ایجاد سفارشی-سفارش دسته راه آنها قبل از. آنها فقط گرفتن هر جوانه که تامین کنندگان خود را می توانید دریافت کنید. “هیچ روش به این جنون” یک صاحب فروشگاه گفت: MyrtleBeachOnline.com.

“مشتریان که مایل فرانسوی لاله نمی توانید آنها را در این سال” دیترویت گلفروش گفت FlowerPowerDaily. “آنچه ما در حال انجام است ارائه خاص به نظر می رسد و فروش طرح های رنگی مانند سبز و سفید یا pinks و نه گل های خاص. وجود خواهد داشت یک Mammy Blue rose که اسطوخودوس را با یک لبه بنفش موجود است.”

یک دره هادسون نیویورک گلفروش نیز گفت: این سایت که به جای ارائه 30 گونه از دسته این سال او تنها با انجام هشت یا 10. و به جای داشتن 10 کارکنان در دسترس برای پر کردن سفارشات به عنوان او می خواهد قبل از اینکه فقط او و دخترش را در حال اجرا فروشگاه در روز یکشنبه.

و برخی از کسب و کارهای محلی و حتی خارج از بورس در حال حاضر است. نوجوانی, گل مستقر در سان فرانسیسکو است به فروش می رسد برای روز مادر و هفته, به عنوان مثال. بنابراین هاوایی Beretania گلفروش.

اما بزرگتر گل آنلاین مانند آمازون AMZN, -0.02%, 1-800-Flowers.com, Teleflora.com و FTD.com بهتر است قرار است به بانک این روز به عنوان مدل کسب و کار در حال حاضر برای سفارش آنلاین و تحویل.

و بسیاری از صنعت گل تکرار که MarketWatch با صحبت کرد و مطمئن باشید که مردم هنوز هم می توانید دست خود را در روز مادر دسته گل های این سال که قیمت ها نباید بالاتر از سال گذشته است. مردمی هستند فقط باید به اطراف نگاه کنید و خلق و خوی انتظارات خود را.

در اینجا برخی از راهنمایی برای ابتلا به یک دسته گل:

محل سفارش خود را در اسرع وقت. اگر شما از نوع تاریخ و زمان آخرین دقیقه خریداران عادت به گرفتن گل در روز مادر به عنوان شما سر را به مادر شما می خواهید برای دریافت یک مقدار زودتر شروع این سال است. هر چه زودتر شما محل سفارش خود را بهتر شانس شما در پیدا کردن آنچه شما می خواهید و آن را تحویل در زمان است.

انعطاف پذیر باشید در مورد تاریخ تحویل. همه ما دوست داریم برای یک دسته گل زیبا به نشان می دهد تا در درب در روز مادر, اما بسیاری از گل های عامل در کاهش ظرفیت و نیاز به گسترش خود را تحویل است. “بیایید تحویل این جمعه و شنبه یا یکشنبه” پیشنهاد McCann. و یا شاید حتی بعد از روز دوشنبه و یا سه شنبه. “و گلفروش می توانید برنامه خود را ظرفیت بسیار بهتر است به جای تلاش برای دریافت سفارشات تحویل در یک روز” او گفت:. یا مامان بگو که گل او در حال آمدن است در هفته آینده, و آن روز در هفته.

انجام برخی تحقیقات. ممکن است شما را مجبور به قرار دادن در کار کمی بیشتر از حد معمول در این سال برای پیدا کردن یک گلفروش که می تواند در ارائه آنچه شما نیاز دارید — اما هی مامان ارزش آن ، پن از جامعه آمریکا گل توصیه می کند پیدا کردن یک فروشگاه محلی توسط “نگاهی به گوگل لیست های محلی است.” نیز وجود دارد مقدار زیادی در سراسر کشور فروشندگان آنلاین را انتخاب کنید.

انتظار می رود برخی از تعویض. برخی از گل شده اند برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر از دیگران, که بدان معنی است که برخی از یک آرایه وسیعی از گل و دیگران ممکن است محدود تر از عرضه است. شما نمی ممکن است قادر به سفارشی کردن یک دسته گل راه است که شما می توانید از آخرین سال است. “برای مثال در این زمان از سال peonies همیشه فوق العاده محبوب” گفت: Weisstein. “اما قادر به منبع آنها در حال حاضر در حال رفتن به یک چالش بزرگ برای گل بنابراین آغاز خواهد شد به تعداد زیادی از تعویض به پیدا کردن هر گل آنها را به ترتیبات مختلف.”

صرف نظر از اینکه دسته گل شما در نهایت انتخاب کردن را نشان می دهد تا یک کمی دیر و یا به نظر می رسد کمی متفاوت تر از شما انتظار می رود به یاد داشته باشید که بهترین هدیه شما می توانید مادر خود را چیزی است که شما در یک گلدان.

“از همه مهمتر انتخاب کنید تا گوشی. رسیدن به انجام یک کمی FaceTime” گفت: McCann. “نشان می دهد افرادی که شما ارزش است که آنها یاد می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de