‘عمده سد’: پلیس قدرتمند اتحادیه های ایستاده در راه اصلاحات ساختاری کارشناسان می گویند

تظاهرکنندگان در سراسر کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید ممکن است عاقلانه به هدف خود خشم نادر هدف: پلیس اتحادیه های کارگری.

اجرای قانون خودی و جرم شناسی کارشناسان نقطه به این سازمان به عنوان بزرگترین دلیل پلیس شیوه باید به سختی تغییر کرده با وجود این خشم بیش قتل غیر مسلح سیاه مردان در طول سال. آنها همچنین می گویند آن را به یک نبرد تن به تن در اثر تغییر فلوید پس از مرگ مه 25 در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“پلیس اتحادیه عمده مانع در برابر اجرای قانون اصلاحات” گفت: Kalfani Ture یک افسر سابق پلیس در گرجستان که در حال حاضر می آموزد که عدالت کیفری در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه در کانکتیکات. “پلیس اتحادیه اروپا در واقع institutionalizes فرهنگ شاید یک پلیس بد به خاطر آن (نشان دهنده) وضعیت موجود است.”

Ture ارائه چند نمونه از چگونه پلیس اتحادیه سپر اعضا از پاسخگویی برای اقدامات خود از جمله مربیگری افسران درگیر در استفاده-از-نیروی حوادث در چگونه برای نوشتن مساعد گزارش و داشتن آنها را به همکاری برای ارائه یک روایت که exonerates آنها را از سرزنش و مکان خطا در این شک دارم.

حساب فلوید مرگبار روبرو می شوند insidempd.com می گوید او در برابر دستگیری – شده است وجود دارد هیچ مدرکی از آن – و می افزاید: “افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی. افسران به نام یک آمبولانس. او منتقل شد به Hennepin County مرکز درمانی توسط آمبولانس جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد.”

وجود دارد هیچ اشاره ای به افسر درک چوین زانو در Floyd گردن برای تقریبا 9 دقیقه و یا درخواست خود را به صورت هوایی به عنوان او تمام شده است.

Ture همچنین گفت: اتحادیه های کارگری شده اند موثر در پاکسازی افسران پرسنل سوابق اجازه می دهد کسانی که درگیر در سوء رفتار به هاپ از یک سازمان دیگر و ایجاد یک فرهنگ سکوت و قصاص که سرکوب گزارش تخلف.

این سازمان همچنین باید قدرت لابی و ارائه کمک های مالی به نامزدها برای افزایش نفوذ خود را. با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل کالیفرنیا بزرگترین اتحادیه پلیس به حدود 3 میلیون دلار در سه سال گذشته در سیاسی آن عملیات.

ستاد اقدام به بد: اخراج به جرم دوباره برای دروغ. دیدار با رییس جمهور.

اشاره گونه که جامعه شناس دانیل Nagin که می آموزد در دانشگاه کارنگی ملون در پیتسبورگ اشاره کرد که چوین 18 شکایت علیه او – در مورد یکی برای هر سال به او خدمت در نیروی – و تنها دو منجر به نظم و انضباط.

“قرارداد خود را در راه های مختلف می تواند اغلب آن را بسیار دشوار است برای حذف و یا نظم و انضباط افسران پلیس” Nagin گفت: از پلیس اتحادیه های کارگری به طور کلی. “آنها همچنین اغلب تحقیقات شفاف نیست – این مذاکرات و نتایج عمومی هستند. و وجود دارد مقدار زیادی از حمایت های ارائه شده به افسران پلیس است که فراتر از آنچه که بسیاری از ما را به عنوان عادلانه و مناسب برای کارکنان است.”

در روز پنج شنبه, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام حمایت خود را به صورت یک بسته اصلاحات که تغییر چگونه تحقیقات پلیس قتل و مامور نظم و انضباط به کار گرفته در دولت است.

که تنها یکی از تعدادی از طرح های پیشنهادی برای تعمیرات اساسی پلیس است که به عنوان ظهور نمرات از آمریکایی ها را به خیابان ها خواستار تغییر شاید به نقطه ای که ادارات پلیس دریافت برچیده عنوان مینیاپولیس شورای شهر متعهد شده است به انجام.

حداقل یک دوجین شهرستانها را ممنوع چوک نگه می دارد پس از اعتراضات آغاز شده و آمریکا روز دوشنبه پرده برداری از قانون پیشنهادی که با هدف محدود کردن پلیس با استفاده از زور.

Nagin با اشاره به بیشترین پلیس ایالتی و محلی تابع فدرال تا طرح دارم که یکی کمک به تنظیم یک تن اما لازم نیست که به همان اندازه تاثیر عملی. او همچنین اشاره کرد اخیر فرسایش در دیرینه حمایت از اجرای قانون می برد در جوامع است که منجر به نفوذ آن است.

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد 57 درصد از آمریکایی ها از جمله 49 درصد از سفید پوستان – به اعتقاد پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده بیش از حد زور علیه سیاه پوستان است. که در مقایسه با 33% و 26% شش سال پیش.

“در چند هفته گذشته نشان می دهد این رویدادی بود که شکسته حمایت جامعه برای پلیس در سراسر همه جمعیت” گفت: Nagin که همکاری واشنگتن پست op-ed با توصیه هایی برای بهبود پلیس. “در حال حاضر ما باید برای دیدن اینکه آیا آن همچنان ادامه دارد. چیزی که غیر معمول در مورد این رویداد شده است پایدار و پاسخ به آن است.”

در حالی که مشخصات بالا, پلیس, قتل غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار مانند فلوید قبلا منجر به, در اکثر, در پیشرفته آموزشی برای افسران حرکت برای تغییر ساختاری به نظر می رسد ساخت این زمان. که می تواند بی درنگ پلیس اتحادیه های کارگری برای استراحت موضع خود را وقتی که می آید به نظم و انضباط و مسئولیت پذیری.

زنده وبلاگ: جورج فلوید به روز رسانی: نرده های موقت در نزدیکی کاخ سفید پایین آمدن; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در سیاتل; Jefferson Davis مجسمه سرنگون

نه پاتریک Yoes و نه جیم پسکو – ملی رئیس جمهور و مشاور ارشد به ترتیب از علایق منظور از پلیس این کشور بزرگترین اجرای قانون اتحادیه – پاسخ از طریق پست الکترونیکی درخواست برای نظر. اما در یک شنبه در مصاحبه با NPR, Yoes ابراز تمایل به در نظر گرفتن اصلاحات.

“من مطمئن هستم که همه ما موافق است که ما نیاز به برخی از اصلاحات” Yoes گفت. “ما نیاز به برخی از بحث در مورد چگونگی بهبود آنچه که ما در حال انجام است.”

تشدید نظارت بر پلیس اتحادیه ها و قدرت آنها در اداره کردن طولانی سر رسیده است گفت: جاستین Hansford یک استاد حقوق و مدیر ترگود مارشال, حقوق مدنی مرکز در دانشگاه هاوارد در واشنگتن ،

Hansford گفت: این اتحادیه به دست آورده و نفوذ در طول جنگ از مواد مخدر از 1980s و ’90s زمانی که سیاسی در هر دو طرف راهرو می خواستم دیده می شود به عنوان سخت در جرم و جنایت به دست آورده و از جمله به رسمیت شناختن خود را پشتیبانی می کند. که به آن سازمان دسترسی به اهرم قدرت و رابطه باقی مانده و تثبیت شده حتی پس از فضای سیاسی تغییر کرده است.

همچنین به کمک آن وضعیت Hansford گفته بود, اخبار رسانه های گرایش به تکیه بر اجرای قانون به عنوان صدای اقتدار را برای اطلاعات مربوط به جرائم.

“آنها باید سازمان آنها سابقه دارند و روابط آنها پول و احتمالا مهم ترین دارایی آنها مقبول توانایی دیده می شود به عنوان رفتن به محل برای 99 درصد از مردم حقایق” Hansford گفت. “مردم نمی سوال خود کلمه. که تغییر یک بیت به دلیل تصویری, اما من فکر می کنم که هنوز هم بیشتر در این مورد است.”

به او کمک کرد تا برای حمایت از ساکنان فرگوسن میسوری پلیس پس از قتل نوجوان سیاهپوست در سال 2014 Hansford گفت که او صحبت می کرد با سر اجرای قانون است که احساس دستبند توسط نیروی کار می پردازد که محدود توانایی خود را برای تحمیل انضباط بر سر اتهامات عنوان شده علیه.

که کاملا تقصیر پلیس اتحادیه های کارگری گفت: سابق نیواورلئان اداره پلیس سرپرست Ronal Serpas که در حال حاضر تدریس در دانشگاه لویولا نیواورلئان. Serpas گفت: این مشترک برای دولت های محلی و سازمان های پلیس به کار تحت قرارداد مذاکره با اتحادیه خود را که به طور طبیعی به دنبال بهترین معامله آنها می توانید دریافت کنید.

“قرارداد که به دنبال پیشبرد پرداخت مزایای بهداشت و درمان و…. نه موضوع” Serpas گفت: از طریق e-mail. “مسئله این است که در طول چند دهه گذشته اتحادیه های کارگری برای سودا تاثیر مستقیم و اقدامات انضباطی و انتساب-از-افسر سیستم های ادارات پلیس. کسانی که encroachments از مدیریتی حقوق تایید شده توسط منتخب اداری و قانونی شاخه ها و اتحادیه ها رفته اند تا آنجا که به این مقامات مجاز است.”

مایکل Makowsky استادیار در دانشگاه کلمسون که مطالعه کرده است اقتصاد ایران پس از اجرای قانون گفت: سازماندهی نشده برداشته پلیس دستمزد به طور قابل توجهی بیش از سال است.

به جای خطر بیگانه توسط مالیات دهندگان خواستار بزرگتر برای حقوق خود و اعضای اتحادیه های کارگری باید با تمرکز بر به دست آوردن امنیت شغلی و مطلوب تر کار شرایط درخواست می شود که معمولا بیشتر برای خوشایند مقامات منتخب.

در طول زمان است که در ایجاد شرایط که منجر به تکرار حوادث پلیس با استفاده از نیروی کشنده – در زمان علیه غیر مسلح مظنون بدون مجازات شدید.

“هنگامی که شما در نظر واقعیت است که پلیس مجاز به استفاده از زور در شغل خود را از آنها ظرفیت بیشتری برای آسیب فیزیکی کسی در جامعه ما بدون نتیجه” Makowsky گفت. “بنابراین در حال حاضر شما را به یک نقش است که نیروی فیزیکی به عنوان یک گزینه و شما اصولا جبران آنها را با امنیت شغلی که در حال حاضر دو مشکل است که هر یک از دیگری بدتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de