بی سابقه تمام کردن مسابقه های جهانی برای توسعه امن واکسن جدید کروناویروس در جریان است. سهام نمی تواند بالاتر به مقامات بهداشت عمومی و رهبران جهان می گویند موثر واکسن و یا درمان در برابر ویروس است که باعث بیماری COVID-19 لازم است به طور کامل راه اندازی مجدد اقتصاد و از سرگیری زندگی مدنی.

به عنوان سرعت شتاب و ایالات متحده آمریکا امروز گرد کردن تا برخی از این هفته قابل توجه ترین واکسن تحولات است.

اول ما کانديد واکسن پاک توسط FDA برای فاز 2 تست

اولین متحده SARS-CoV-2 آزمایش واکسن پاک شده است برای رفتن به مرحله 2 تست توسط سازمان غذا و داروی آمریکا, ماساچوست-بر اساس مدرن پنج شنبه اعلام کرد. واکسن نامزد (بالقوه واکسن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر یافت امن و موثر) است که به نام mRNA-1273 شد و برای اولین بار با توجه به داوطلبان در سیاتل در تاریخ 16 مارس به عنوان فاز 1 آزمایش آغاز شد.

FDA آن را تکمیل کرده است بررسی مدرن تحقیقاتی جدید برنامه مبارزه با مواد مخدر به صورت mRNA-1273 که اجازه می دهد تا آن را به در حال حاضر به ادامه فاز 2 مطالعه است. مدرن انتظار چنین آزمون هایی برای شروع “به زودی” آن گفت: در انتشار اخبار.

فاز 2 آزمایش انجام شده با چند صد نفر از داوطلبان و به نظر می رسد برای دیدن چگونه سیستم ایمنی بدن خود را در پاسخ به واکسن و اینکه آیا این باعث می شود آنها سیستم ایمنی بدن به این بیماری است. ایمنی و عوارض جانبی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

مدرن آن گفت: در حال نهایی پروتکل برای فاز 3 مطالعه بيان ژن-1273. این آزمون در حال انتظار برای شروع در اوایل تابستان.

فاز 3 آزمایش شامل دادن یک واکسن به تعداد زیادی از مردم برای دیدن چه کار می کند, که آیا آن را بی خطر است و اینکه آیا آن را ناشناخته و یا عوارض جانبی نادر. این می تواند طیف وسیعی از هزاران نفر به دهها هزار نفر از داوطلبان.

که ردیابی 8 واکسن در ارزشيابی بالينی

به عنوان چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی ردیابی شد هشت بالقوه واکسن برای COVID-19 (به نام نامزد واکسن) در ارزشيابی بالينی. این شامل چهار از کشور چین یکی از, انگلستان دو از ایالات متحده و یکی از اتحادیه اروپا است.

این لیست همچنین شامل 100 کاندیدای واکسن در ارزیابی بالینی معنی آنها هنوز در حال آزمایش در لوله های آزمایش یا در حیوانات. نسخه های قبلی این لیست منتشر شده در آوریل 20, شامل 5 نامزد واکسن در ارزشيابی بالينی و 71 در ارزیابی بالینی.

فایزر آغاز آزمایش واکسن در انسان

نیویورک-بر اساس غول دارویی Pfizer روز دوشنبه شروع به آزمایش یک واکسن نامزد برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. در اطلاعیه این شرکت گفت: این رفت و از قبل از مطالعات بالینی در لوله های آزمایش و حیوانات به تزریق انسان با واکسیناسیون در کمتر از چهار ماه.

محاکمات که در حال وقوع در ایالات متحده هنوز در فاز 1. این تست اینکه آیا یک پتانسیل واکسن بی خطر است دارای عوارض جانبی و تولید به پاسخ مورد نظر را از سیستم ایمنی بدن. واکسن باید از طریق فاز 1 و 2 و 3 تست قبل از آنها می تواند مجوز. هر مرحله شامل اعداد بزرگتر از داوطلبان.

فایزر در حال کار با شرکت های دارویی BioNTech در نامزد واکسن دوبله BNT162. این شرکت اولین آزمایش آن در آلمان ماه گذشته در 12 سالم. این شرکت ها می گویند که آنها برنامه ریزی برای آزمون نامزد واکسن در 360 داوطلب سالم در ایالات متحده

BNT162 است messenger RNA واکسن است که به دستور سلول را به یک قطعه خاص از پروتئین برای مطابقت با آنچه در SARS-CoV-2 سنبله پروتئین است. امید است این پروتئین قطعه باعث می شود بدن برای ایجاد آنتی بادی است که متوقف خواهد شد این ویروس از بودن قادر به اتصال به و حمله به سلول های.

دانشمندان دانشگاه آکسفورد برای شروع تست

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد را Jenner, موسسه برنامه ریزی برای آزمون یک نامزد واکسن در بیش از 6000 نفر در پایان ماه مه. اگر آن است که موثر و بی خطر می تواند آنها را میلیون ها دوز آماده در پاییز.

این کار در حال انجام در دانشگاه Jenner, موسسه نام Edward Jenner, the 18th-century British پزشک است که پیشگام آبله واکسیناسیون. آزمایشات انجام شده در شش rhesus میمون میمون به نظر می رسید برای نشان دادن نامزد واکسن بود محافظ. در حال حاضر فاز 1 انسانی آزمون در حال آغاز است.

دانشگاه همکاری با شرکت دارویی AstraZeneca به جلو حرکت می کند با تولید باید نامزد واکسن موثر ثابت.

هر دو توافق کرده اند که برای کار در یک سازمان غیر انتفاعی اساس در طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس با تنها هزینه های تولید و توزیع که تحت پوشش. دانشگاه آکسفورد و چرخش آن-شرکت Vaccitech که به طور مشترک برگزار حقوق به تکنولوژی مورد استفاده برای توسعه نامزد واکسن را دریافت خواهید کرد بدون حق امتیاز در گیر این دانشگاه گفت.

رهبران جهان تعهد $8B برای واکسن

در جلسه روز دوشنبه به میزبانی اتحادیه اروپا, جهان, رهبران سازمان های غیر انتفاعی و مشاهیر متعهد 8 میلیون دلار به صندوق آزمایشگاه کار به منظور توسعه و تولید یک واکسن.

پول بود برای دسترسی به COVID-19 ابزار Accelerator یا عمل شتاب دهنده همکاری بین سازمان بهداشت جهانی و دولت های غیر انتفاعی و صنعت در سراسر جهان است. آن راه اندازی شد آوریل 24. همه آنها متعهد به کار و حمایت از این تلاش است.

همکاری بیانیه ماموریت گفت: در بخش “ما می دانیم که تا زمانی که هر کسی در معرض خطر است از این ویروس در تمام دنیا در معرض خطر است – هر فرد در این سیاره نیاز به محافظت از این بیماری است.’

چین و ایالات متحده در میان چند کشور که در تلاش است.

سه رویداد ساعت تلاش برای جمع آوری اعانه در روز دوشنبه بود و چیزی شبیه به مد افتاده telethon با یک رهبر از هر کشور چند دقیقه در تماس تصویری به پول تعهد برای اعمال شتاب دهنده.

برای ارسال یک توسعه برای خلاصه هفته و یا به اشتراک گذاری با دیگر واکسن اخبار لطفا ایمیل الیزابت Weise در eweise@usatoday.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de