“آخرین سوار” است Undertaker در آسیب پذیر ترین در WWE

آندرتیکر نمی تواند نابود شود. تعداد بی شماری از کشتی گیران تلاش کرده اند. بارها آنها آمده ام ،

او شده است به آتش کشیدند. او مهر و موم شده در تابوت. او شده است به خاک سپرده شد زنده است.

این Deadman افزایش می یابد در هر زمان انجام ناب نشستن و حفظ عبا از شکست ناپذیری او را فرسوده در WWE پس از debuting در سال 1990 Survivor Series.

در نهایت او نشان داد آنچه را که خرد او.

“من همیشه فکر می کنم این راه را کشتن من می دانم که برخی از پدر که به تماشای من زمانی که او جوان است به نوبه خود به او و رفتن ‘او را در حال حرکت نوع آهسته در حال حاضر اما شما باید او را دیده ام 10 15 سال پیش” یاد کشتی گیر گفت: قبل از مسابقات 33. “این امر فقط کشتن من اگر من می دانم,” آره, شما باید او را دیده ام که و نه آنچه که او در حال حاضر.”

در پنج بخش WWE docuseries, “Undertaker: آخرین سوار” افسانه که معروف محافظت شخصیت او و kayfabe در طول باور نکردنی خود را به اجرا در نهایت اجازه می دهد تا مردم برای دیدار با Mark Calaway, 55 ساله و نیمه بازنشسته کشتی گیر دست و پنجه نرم کردن با ذهنی و فیزیکی تلفن او را گرفته پس از بیش از سه دهه در رحم, کسب و کار است. قسمت اول برای اولین بار روز یکشنبه در حدود 10 p. m. در WWE Network به دنبال پول در بانک pay-per-view. دو اقساط خواهد بود و بر روی تقاضا در هر یک از دو زیر یکشنبه در ساعت 10 صبح و نهایی دو در دسترس در ژوئن 14 و 21 ژوئن بود.

“من استفاده می شود به سختی son of a bitch,” او می گوید: در اولین قسمت. “چه اتفاقی افتاد؟”

در یکی از جذاب ترین لحظات برتر ستاره که با عنوان های متعدد WrestleManias و برنده چندین عناوین جهان — که آسیب های متعدد را محدود او را به انجام به عنوان کمی به عنوان یک بار در هر سال برای چند سال — اذعان می کند اعتماد به نفس خود را متزلزل شد قبل از رسلمنیا 31 ناشی از یک حلقه ضربه مغزی او دچار یک سال پیش از آن در برابر براک Lesnar.

قبل از ساخت ورودی خود را در 2015, رویداد, Undertaker دیده می شود پشت صحنه بودن داده پپ صحبت با او معاصر/قهرمان سابق/WWE اجرایی Paul “Triple H” Levesque, که به او می گوید “آنها نشان می دهد که f—k شما هستند.”

“من به یاد داشته باشید که ذهن دمیدن به من” Triple H گفت. “این است که f—ing Undertaker. این سخت بود برای من تامل است که او تا به حال کسانی که شک و تردید است.”

WWE
آندرتیکر و Triple H در رسلمنیا 31.WWE

آن را آسان تر به درک پس از تماشای Undertaker بحث معروف خود رسلمنیا 30 بازی مقابل Lesnar که تکان دهنده به پایان رسید Deadman 21-مسابقه برنده خط در این شرکت بزرگترین رویداد.

“مسابقه با براک در این روز من هنوز هم به یاد داشته باشید,” Calaway گفت. “من مطمئن هستم که زمانی که من concussed. من نمی دانم چگونه است که در بازی اتفاق افتاده است.”

Calaway همسر سابق WWE superstar, Michelle McCool, گفت شوهرش نمی دانم که نام خود را و یا جایی که او بود و یا چرا او در نیواورلئان. یک سال بعد آندرتیکر هنوز هم احساس نمی راحت انجام آنچه او می خواهم سرآمد در تمام زندگی بزرگسالی است.

“یکی از تصادم و یک بازی نابود اعتماد به نفس من,” او گفت:.

توسط رسلمنیا 33 — تمرکز یکشنبه قسمت — Calaway تا به حال به دست آورد خود را با تکبر راه رفتن و احساس راحتی در نهایت راه رفتن دور ، پس از از دست دادن به رومن رینز و ترک خود کلاه و ژاکت در وسط حلقه Calaway ملاقات پشت صحنه توسط Triple H که به استقبال او با در آغوش گرفتن.

“است که یک اجرا” Triple H گفت.

Calaway سپس بوسه همسر خود.

“این خیلی نمادین او را ترک همه چیز در خارج وجود دارد, این نوع مانند تبدیل به شوهرم او را تبدیل به Mark Calaway,” McCool گفت. “و او از ترس به نوع آسیب پذیر می شود و می آیند و به من یک بوسه و بررسی بر روی کودکان و نوجوانان و نوع به ما گفت: من آن را قبل از شنیده است که من انجام می شود اما که واقعا گفت: این آن است.”

آندرتیکر به آن معتقد بودند ،

“این نوع سورئال من حدس می زنم در حال حاضر,” او گفت: بعد از بازی. “آن را 30 سال به علاوه از زندگی من است. این چیزی است که من انجام داده ام. … بدیهی است این است که میخوام نگاهی به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. … در حال حاضر من خیلی مطالب سوار کردن به غروب آفتاب.”

آندرتیکر بازگشت و یک سال بعد — ناراضی با او وداع عملکرد و مجادله چندین بار پس از آن. جستجوی خود را برای پایان کامل همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>