Isiah Thomas باید در سال 1992 المپیک “تیم رویایی” او آن را سزاوار.

با این که از راه بیایید حفاری به backstory.

شرایطی – که برخی از آن خود انجام برخی از آن دیگران حمل کینه – توطئه علیه او شد و او را در سمت چپ این تیم که برجسته NBA بزرگترین ستاره از 1980s و 1990s: Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Karl Malone, Charles Barkley, Scottie Pippen جان استاکتون, Patrick Ewing, دیوید رابینسون کلاید درکسلر و کریس Mullin.

توماس’ آشکار حذف از تیم پوشش داده شده است در قانع قسمت 5 از “آخرین رقص” در فرانسه.

انگار تاریخ بازنگری در این قسمت (و قسمت های دیگر بیش از حد) با شروع اردن انکار است که او تا به حال هر گونه نفوذ بر Thomas’ خروج.

“شما می خواهید به آن را نسبت به من پیش بروید و مهمان من. اما این من نبودم” اردن می گوید: “آخرین رقص.”

اردن نیز پنهان نمی کند, تحقیر خود را برای توماس ناشی از دیترویت پیستونز ” تصمیم به رفتن به دادگاه و بدون تکان دادن دست و یا تبریک گاو برای شکست دادن آنها را در سال 1991 کنفرانس شرق نهایی. نیز وجود دارد موضوع طولانی است که توماس گزارش تلاش برای “مسدود کردن” اردن در سال 1985 All-Star Game.

“آخرین رقص’ takeaways: Michael Jordan رد Isiah Thomas’ توضیح برای تکان دادن دست بعد از حذفی از دست دادن

بیشتر: چگونه پیستون شاغل ‘اردن قوانین علیه مایکل

“تیم رویایی بر محیط زیست و رفاقت است که اتفاق افتاده است که تیم آن را به بهترین هماهنگی” اردن می گوید: در فیلم “آخرین رقص است.” “خواهد Isiah را ساخته اند یک احساس متفاوت در آن تیم ؟ بله.”

وجود دارد یک کتاب توسط محترم روزنامه نگار ورزشی – جک مک کالوم را افسانه “تیم رویایی” – قرار داده است که توماس’ حذف در اردن است.

“Isiah Thomas بود نه یک عضو از تیم رویایی در درجه اول به دلیل دو مردان, Michael Jordan و (دیترویت پیستونز مربی) چاک دالی سیتی,” مک کالوم نوشت. “اگر ما می خواهیم برای قرار دادن ظریف نقطه در آن واقعا یک مرد – اردن است.”

میله خار بود که سر از بسکتبال عملیات برای NBA و کسی که پیش نویس اردن به عنوان GM شیکاگو در سال 1984 به نام اردن در سال 1991 به سوال در مورد علاقه خود را در بازی در بارسلونا در سال 1992.

“راد, من نمی خواهم به بازی اگر Isiah است که در تیم” اردن گفت: با توجه به مک کالوم کتاب.

در “آخرین رقص” اردن گفت: “من احترام Isiah Thomas’ استعداد. به نظر من بهترین پوینت گارد از تمام وقت است, Magic Johnson و درست پشت سر او است Isiah Thomas. مهم نیست که من چقدر از او متنفرم, من احترام خود را بازی. در حال حاضر آن را insinuated که من درخواست شد در مورد او; اما من هرگز انداخت نام او در آن وجود دارد.”

اما مک کالوم می نویسد که در تابستان سال 2011 اردن به او گفت: “من به میله من نمی خواهم به بازی اگر Isiah Thomas است در تیم است.”

بیشتر: Michael Jordan-Kobe Bryant ارتباط دقیق عاطفی در قسمت “آخرین رقص’

در نظر گرفتن شرایطی که در سال 1991 به عنوان ایالات متحده آمریکا بسکتبال و NBA متمرکز در المپیک فهرستی از: اردن تا به حال فقط موفق به کسب اولین قهرمانی خود را در اولین Finals MVP و دوم به طور منظم فصل MVP. او چهره لیگ, ورود نخست و یکی از معروف ترین مردم در روی این سیاره است.

با بازیکنان NBA رفتن به بازی های المپیک برای اولین بار در بارسلونا لیگ مورد نیاز اردن در این تیم است. وجود دارد بیشتر در معرض خطر از فقط یک مدال طلا. سپس-NBA کمیسر دیوید استرن و پس از آن-FIBA دبیر کل Borislav Stankovic تا به حال رسم بسکتبال جهانی, انفجار.

ایالات متحده نمی تواند ارسال یک تیم بدون اردن. او یک ضرورت است. اگر اردن نمی خواهم توماس در تیم – و مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم در توماس ” side – توماس نبود رفتن.

در حال حاضر وجود دارد از عوامل دیگر که نگه داشته توماس کردن تیم ؟ او تا به حال کمی حمایت از بازیکنان دیگر در زمان بیش از حد. Pippen و مالون نیست Thomas طرفداران و پرنده نبود رفتن به مبارزه برای توماس پس از توماس توافق با مضحک Dennis Rodman نظر در مورد پرنده و گفت: در طول سال 1987 برگشتی که “لری پرنده بسیار, بسیار خوب, بسکتبال, بازیکن استثنایی استعداد. اما اگر او شد سیاه از او می خواهم فقط یکی دیگر از پسر خوب.”

حتی اگر توماس آن را روشن بود و همه در شوخی به نظر stunk. و Isiah-سحر و جادو در ارتباط soured در آن زمان. جانسون اعلام کرده بود او HIV مثبت در نوامبر سال 1991 و یک شایعه وجود دارد که توماس تعجب اگر جانسون بود ، دو تا از دوستان نزدیک بودند اما زمانی که جانسون شنیده توماس بود (احتمالا) گفت که این رابطه رنج می برد.

“او سوال من وقتی که من اچ آی وی تشخیص” جانسون گفت: “زمانی که بازی ما” در کتاب خود با Larry Bird نوشته شده توسط نگار جکی MacMullan. “چگونه می توان یک اصطلاح دوستان سوال تمایلات جنسی خود را شبیه به آن ؟ من می دانم که چرا او این کار را کرد چرا که ما استفاده می شود به بوسه قبل از بازی و در حال حاضر اگر مردم بدونم در مورد من که معنای آنها تعجب که در مورد او بیش از حد.”

توماس انکار می کند او گفت هر چیزی در مورد جانسون تمایلات جنسی و در سال 2017, NBA TV, ویژه جانسون و توماس آشتی در یک گریان در آغوش.

“شما برادر من” جانسون گفت. “اجازه دهید من عذر خواهی به شما اگر من به شما صدمه دیده است که ما شده اند و خدا خوب است به ما دوباره با هم” جانسون گفت.

اما در 1991-92, این یک داستان متفاوت است. “Isiah کشته شانس خود را هنگامی که آن را به بازی های المپیک” جانسون گفت: در MacMullan کتاب. “هیچ کس در آن تیم می خواستم به بازی با او.”

در سال 1992 تیم رویایی بود یک جشن نه فقط بسکتبال اما NBA و محصول آن را تا به حال توسعه یافته در دهه های قبلی – در حال ظهور از لرزان 1970s به یک نمایش تماشایی در 1980s. توماس بود یک بخش حیاتی که نشان می دهد همه ستاره های NBA مجری و NBA قهرمان و او سزاوار به بخشی از آن نمایش می گذارند.

“من نمی دانم چه رفت که روند. من ملاقات معیارهای انتخاب شود اما من نبود” توماس گفت: در این مستند.

توماس باقی می ماند و نا امید. او نیست منزه از گناه در آنچه به مبلغ ناامید کننده نوار کناری در NBA و ایالات متحده آمریکا تاریخ المپیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de