“آخرین رقص’: چرا مایکل جردن اختراع slights برای انگیزه

اگر آنها تا به حال نشده است به طوری کشنده به مخالفان خود را slights Michael Jordan استفاده می شود — و یا حتی درک slights و اختراع آنهایی که — برای ایجاد انگیزه در خود می شده اند خنده دار است.

در سراسر “آخرین رقص” ما دیده ایم که چگونه اردن اجازه نمی هر گونه حمله — مهم نیست که چقدر بزرگ و کوچک مربوطه و یا بی اهمیت — بدون پاسخ برخی از نوع. این بینش به اردن و ذهن او چگونه استخراج هر ماده به خود فشار.

و در قسمت 8 روز یکشنبه اردن استفاده از آن slights برای ایجاد انگیزه در صفحه نمایش کامل, شروع با شیکاگو بولز’ دور دوم سریال برابر شارلوت بابکتس در سال 1998 است.

تیمی سابق B. J. آرمسترانگ برای اورلئانز. در حالی که آرمسترانگ در نزدیکی پایان دوران حرفه ای او هنوز هم تا به حال کمی از سمت چپ به ثمر رساند و 10 امتیاز در 2 بازی شامل یک خنجر از یک پرش به ضرب گلوله در اواخر سه ماهه چهارم به کمک شارلوت حتی سری.

منطبق با کلیدواژه: یکی از راه های که LeBron James افزایش می یابد بالاتر از مایکل جردن

NBA گشت: کمیسر اتحادیه در باره راه های پایان فصل

CORONAVIRUS & SPORTS: ثبت نام برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات به صندوق پستی خود تحویل

پس از ضربه بلوز آرمسترانگ فریاد زد در گاو نیمکت.

“من احساس می B. J. باید بدانید بهتر” حال و روز اردن می گوید: در فیلم مستند است. “اگر شما در حال رفتن به بالا-پنج بحث زباله در حال حاضر من تا به حال استخوان به انتخاب با شما است. من قرار است برای کشتن این مرد است. من قرار است برای تسلط بر این مرد و از آن نقطه من.”

اردن به ثمر رساند 27, 31 و 33 امتیاز در سه بازی نهایی از سری. او را برداشت همه آن استخوان های پاک.

“او ساخته شده دلایل که چرا به بازی سخت آن شب” نویسنده علامت Vancil گفت: فیلمسازان. “این کمی slights شدند عمیق indignations به او. که همه او نیاز دارد. که مانند پرتاب گوشت را ببر. او می خواهم به پیدا کردن یک بازی در یک بازی به او علاقه مند نگه دارید, اما آن همه در ذهن خود.”

قابل توجه ترین اندکی دقیق روز یکشنبه بود و در واقع در اردن ،

LaBradford اسمیت تا به حال دقیقا یکی 30 نقطه عملکرد در 183-بازی NBA حرفه ای. در اواخر فصل 1992-93, اسمیت, بازی, برای واشنگتن گلوله آتش کشیدند اردن و گاو برای 37 امتیاز در 15-برای-20 تیر اندازی. ذهن شما خریداران هنوز هم برنده بازی در شیکاگو است. اما اردن به ضرب گلوله فقط 9-برای-27.

اردن ادعا کرد که اسمیت گفت: پس از بازی “بازی زیبا و مایک.”

گاو و گلوله فقط اتفاق افتاده است به هر یک از دیگر بازی شب بعد در واشنگتن است.

اردن گفته هم تیمی های “فردا در نیمه اول, من قصد دارم به آنچه که این بچه در حال بازی است.”

خب اردن به حال 36 در نیمه اول و 47 برای بازی و گلوله گوینده فیل Chenier گفت: اردن است “تمرکز تقریبا تنها در LaBradford.”

سال بعد خبرنگاران خواسته اردن اگر این داستان واقعی بود و اگر اسمیت در واقع گفت: “خوب بازی مایک.”

اردن پاسخ داد: “نه, من آن ساخته شده است.”

“آخرین رقص’ takeaways: Michael Jordan, Steve Kerr توضیح دهد که چرا خود را, رابطه, رشد پس از یک تمرین مبارزه

بیشتر: Scottie Pippen ‘احتمالا نمی خواهد تغییر نهایی بازی اعتراض در مقابل نیکز

بیشتر: سرزنش جری Krause برای مایکل جردن تحصیل دن Majerle در سال 1993 NBA Finals

اردن فقط نمی نیاز به هر لبه او craved آن است. این بخشی از آنچه که او را مایکل جردن.

او عینک No. 45 هنگامی که او بازگشت از بازنشستگی در اواخر فصل 1994-95. گاو ساخته شده از پلی آف و پس از یک بازی 1 از دست دادن به اورلاندو در دور دوم سحر و جادو گارد نیک اندرسون که تا به حال 20 امتیاز به خبرنگاران گفت:, “شماره 45 را منفجر شود مانند شماره 23 استفاده می شود. شماره 45 است No. 23. من می توانم انجام داده اند که به No. 23.”

خب اردن را فراموش نمی کند و در سال 1996 کنفرانس شرق نهایی او و گاو جاروب سحر و جادو. اردن تا به حال 45 امتیاز در بازی 4.

“از آنجا که از سال گذشته و تعدادی تغییر و 45 به نظر نمی آید مانند 23 و هر آنچه اما همه ما نا امید شد در سال گذشته و ما می توانیم به گرو در اوردن خودمان را به عنوان یک واحد و من فکر می کنم ما که — به طور موثر” اردن به خبرنگاران گفت: پس از سری-عقد برنده شوید.

اردن اچ احمد رشاد گفت یک داستان است که نبوده است به اشتراک گذاشته شود. آن را در طول سال 1996 NBA نهایی بین شیکاگو و سیاتل و اردن و رشاد بودند در یک رستوران. فراصوت است مربی جورج کارل وجود دارد, بیش از حد, و او به سمت چپ راه رفتن توسط اردن جدول بدون گفتن سلام.

رشاد فکر به خود “Uh-oh نباید انجام داده است.”

حال و روز اردن به یاد تفکر, “اوه,, بنابراین این است که چگونه شما در حال رفتن به آن بازی است.”

اردن نمی خواهم که یک بیت با توجه به کارل و اردن هر دو رفت و به کارولینای شمالی و همچنین دین اسمیت دیدم یکدیگر در تابستان و golfed با هم.

“است که یک خمره (expletive),” اردن گفت.

“این همه من نیاز به او را به انجام آن شد شخصی است.”

آن زمان شش بازی اما خریداران ضرب و شتم Sonics برای اردن عنوان چهارم و اول از گاو و دوم سه-ذغال سنگ نارس.

گفت: ESPN مایکل Wilbon: “هیچ چیز او نمی خواهد انجام دهد برای دریافت خود را به جایی که او است رفتن به شما ضرب و شتم.”

برنده تمام شد که اهمیت به اردن و اگر او نیاز به پیدا کردن چیزی برای انگیزه برای شکست دادن حریف او در بر داشت آن را — هر چقدر ناچیز چقدر ناچیز و یا چگونه ساختگی.

دنبال جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>