“آخرین رقص’ takeaways: Michael Jordan, Steve Kerr توضیح دهد که چرا خود را, رابطه, رشد پس از یک تمرین مبارزه

معمولا برنده شدن به کمک هم تیمی های با هم. بنابراین داشتن یک مبارزه در طول یک داد و بیداد, ظاهرا.

با وجود نفرت که مایکل جردن پانچ او را طول داد و بیداد, Steve Kerr باقی مانده است ممنون که این حادثه اتفاق افتاده است.

“رابطه ما به طور چشمگیری بهبود در اعتماد ما در هر یک از دیگر” کر گفت: در هشتمین قسمت از “آخرین رقص” مستند در روز یکشنبه. “آن را مانند, ‘همه حق ما رو که از این راه است.” ما در حال رفتن به جنگ با هم.”

در آن زمان هر چند اردن و کر شدند و رفتن به جنگ با یکدیگر.

اردن افزایش یافته بود خود را با شدت در طول 1995-96 اردوگاه های آموزشی. او همچنان ناراحت اورلاندو سحر و جادو ضرب و شتم شیکاگو بولز در سال 1995 در کنفرانس شرق نهایی. او صرف offseason بهبود قدرت خود را مطبوع و بازی برای جبران rustiness احساس او در بازگشت خود را در اواخر فصل. و او می خواست به تن با برخی از هم تیمی های جدید خود از جمله کر.

بیشتر در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’: Scottie Pippen ‘احتمالا نمی خواهد تغییر نهایی بازی اعتراض در مقابل نیکز

بیشتر: چرا مایکل جردن اختراع slights برای انگیزه

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

“او صحبت کردن انواع زباله” کر گفت. “من عصبانی هستم چرا که ما در حال گرفتن ما الاغ لگد.”

به زودی به اندازه کافی گاو مربی فیل جکسون به نام چه اردن به عنوان “ticky-رویه خطا.” اردن مشکوک جکسون اعمال می شود که تاکتیک به تن کردن اردن تجاوز. این روش کار نمی کند ،

“من دیوانه چرا که اگر شما در حال حفاظت از این که نمی خواهید به ما کمک می کند که ما بازی نیویورک” اردن گفت. “که برای کمک به ما زمانی که ما بازی این تیم است. آنها بسیار فیزیکی است.”

بنابراین اردن شد و حتی بیشتر فیزیکی است. او متعهد سخت ناپاک در کر قبل از فریاد به جکسون “در حال حاضر که یک (expletive) ناپاک.”

“من یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی به عنوان یک انسان است. اما من تمایل به ضربه محکم و ناگهانی در برخی از نقطه چون من بسیار رقابتی بیش از حد” گفت: کر در حال حاضر رزمندگان طلایی امور خارجه’ مربی. “من فقط واقعا خوب به اندازه کافی به آن را به بالا معمولا. اما من قصد دارم. من قصد دارم به مبارزه.”

کر ضربه اردن در قفسه سینه و اردن و سپس با سنجش زمان کر در صورت. جکسون انداخت اردن از عمل بلافاصله. جکسون سپس به رختکن به مقابله با اردن که اعتراف کرد: “من از دست آن را برای یک ثانیه.”

“من فقط به ضرب و شتم تا کوچکترین مرد در (expletive) دادگاه” اردن گفت. “من احساس می کنم این کوچک است.”

اردن بازگشت به خریداران’ تمرین تسهیلات. او برگرفته Kerr شماره تلفن. و سپس او را به عذر خواهی به نام.

“آن را به حال چیزی برای انجام با شما” اردن گفت. “من احساس می کنم بد است.”

آن را در طولانی برای هر دو طرف به احساس خوب است.

گفت: Kerr: “آن را به بهترین چیزی که من همیشه ایستاده بود تا برای خودم با او. او آزمایش همه او را با بازی. من ایستاده بود به او.”

گفت: اردن: “او به دست آورده احترام من. او را حاضر به بازگشت به یک پیاده در کل این فرایند است.”

در اینجا برخی از دیگر takeaways از قسمت های 7 و 8:

چگونه MJ تا به حال به اندازه کافی زمان برای آموزش و فیلم Space Jam’

اردن دوست داشتم به افزایش کسب و کار خود را نمونه کارها. اما او همیشه بسکتبال برای اولین بار. بنابراین زمانی که او صرف 1995 offseason فیلمبرداری “فضای جم” اردن خواسته است که او تا به حال زمان برای آموزش است.

“فضای جم” مدیر جیم Pytka تا به حال اصطلاح “اردن گنبد” ساخته شده است در نزدیکی این مجموعه که شامل کامل بسکتبال و وزن اتاق. هر چند اردن فیلم برداری از دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر او گفت که او تا به حال دو ساعت را به آموزش. او همچنین scrimmaged هر روز از 7 تا 10 بعد از ظهر

“من نمی دانم که چگونه او فیلم برداری در تمام طول روز و سپس این انرژی را به بازی برای سه ساعت” سابق ایندیانا پیسرز گارد Reggie Miller گفت. “این شخص بود یک خون آشام.”

اردن بود قطعا برای خون. او دعوت بازیگران نخبگان بازیکنان برای scrimmages از جمله Miller, Patrick Ewing شکیل اونیل و Juwan Howard. سابق گاو هم تیمی B. J. آرمسترانگ مشاهده شده است که اردن سازماندهی این scrimmages چرا که “او این فرصت برای او برای دیدن همه و فراموش سراغ گزارش.”

“بازی در برابر استعداد جوان بودند و پر از انرژی” اردن گفت. “من تا به حال به اکسل و من استعداد است.”

اواخر گاو GM Krause جامعی در یک خبرنگار در مورد ‘<url>’

جری Krause اعلام کرد قبل از 1997-98 NBA فصل است که جکسون را به عنوان سر مربی پس از آن سال است. او همچنین تصریح کرد که نقطه به جکسون گفته است که او نمی خواهد حفظ شود حتی اگر گاو رفت 82-0. هنوز Krause bristled در یک گزارشگر پیشنهاد بود که “case بین شما و مربی است.”

“وجود دارد هیچ case رفتن در اینجا” Krause گفت: در یک اذیت تن. “OK ؟ OK ؟ شما را در درک من وقتی که من می گویند که ؟ هیچ anna در اینجا رفتن.”

وجود دارد بسیاری از درام ، اردن اغلب demeaned هستند Krause برای مشتاقانه ادعا اعتباری برای او چگونه مونتاژ فهرست به جای استقبال از این بازیکنان است. Scottie Pippen در زمان ارتکاب جرم به Krause امتناع به مذاکره مجدد قرارداد خود را پس از گرفتن یک زیر-بازار معامله برای اطمینان از امنیت شغلی است. اگر صاحب گاو جری رینسدرف ارائه جکسون یک فرمت در طول سال 1997 offseason, با توجه به گزارش های او کاهش یافته است تا حدودی به دلیل Krause bristled در امید به تبدیل شدن به NBA بالاترین پرداخت مربی پس از پیروزی پنج NBA است.

بولز موفق فقط خوب ترک Krause به رول چشم خود را در یک گزارشگر پرس و جو در مورد اینکه آیا او در مورد موفقیت این تیم با وجود درگیری بین جلو, اتاق کار کارکنان مربیگری و بازیکنان.

“من تعجب نیست که در تمام, و من شگفت زده هستم شما خواهد حتی یک بیانیه که” Krause گفت. “اما من تعجب نیست زیرا این تیم متشکل از حرفه ای. آن را متشکل از بچه ها که درک آنچه آنها باید انجام دهید و چه کسی برنده است. بر خلاف نظر شما فقط ساخته شده است.”

شایان ذکر

بله ما در ذکر کر پانچ. این نشان می دهد چقدر دشوار و خواستار یک هم تیمی اردن شد. “اجازه دهید آن را دریافت نمی اشتباه” خواهد پردو می گوید. “او (expletive). او یک حرکت تند و سریع. او عبور از خط چندین بار. اما به عنوان زمان می رود و زمانی که شما فکر می کنم در مورد آنچه که او در واقع تلاش برای به انجام رساندن شما مانند ‘هی او یک جهنم از یک هم تیمی است.’ “برای اردن است unapologetic. “برنده قیمت و رهبری قیمت,” او توضیح داد. “بنابراین من کشیده مردم زمانی که آنها نمی خواهند به کشیده شود. من به چالش کشیده مردم زمانی که آنها نمی خواهند به چالش کشیده می شود. و من به دست آورده که از سمت راست به دلیل هم تیمی های من پس از من است. آنها نمی تحمل تمام چیزهایی که من را تحمل کردند. … شما از همه هم تیمی های من یک چیز در مورد مایکل جردن بود او هرگز از من خواست برای انجام کاری که در او نیست (expletive) انجام دهد. … من می خواستم به نفع خود اما من می خواستم آنها را به نفع خود به عنوان به خوبی. … اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که در راه است.”

صحنه بزرگ از قسمت 8: اردن در رختکن, صحبت کردن در مورد صحبت کردن سطل زباله با سیگار را در دهان خود را در حالی که نوسانی یک چوب بیس بال. “این نشانه ای از یک مرد خوب اگر شما می توانید صحبت کنید (expletive) هنگامی که آن را حتی نمره و یا صحبت کردن (expletive) هنگامی که شما پشت نمره اما زمانی که شما جلوتر از آن آسان است به بحث” اردن گفت.

یادآور SportsCenter شکوه روز: اردن تا به حال یک بازی بد در بازگشت به NBA پس از بازنشستگی اولین و ESPN لنگر Keith Olbermann deadpanned: “این فقط در, Michael Jordan انسان است.”

بزرگترین فکس در تاریخ NBA: زمانی که اردن تصمیم به بازگشت به خریداران پس از بازنشستگی دیوید Falk اردن عامل و مدیر کسب و کار و اردن fussed با بیانیه. اردن مستقر در “من هستم.” فکس تحویل داده شد به اتاق های خبر در سراسر کشور است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>