“آخرین رقص’: Michael Jordan ‘flu game” در سال 1997 NBA نهایی نتیجه مسمومیت غذایی از پیتزا

فقط به خاطر اینکه برخی از زمین پوشش داده شده که قبلا در کتاب ها و داستان های این معنا نیست آن را به ارزش بازبینی و یا گرفتن یک چشم انداز تازه در “آخرین رقص.”

قسمت 9 یک مثال کامل که از “flu game” استیو کر به Reggie Miller (و مایکل جردن زباله-صحبت کردن داستان) به یکی دیگر از گارد امنیتی که نزدیک بود با اردن است.

و البته آن را نمی خواهد درست به اخلاق “آخرین رقص” اگر ما را نمی شنوند از اردن با استفاده از شخص دیگری برنده یک جایزه و یا یک بازیکن دیگر گفت: چیزی به اردن که اردن نمی خواهم به عنوان انگیزه. سلام Bryon راسل. سلام کارل مالون.

در اینجا takeaways از قسمت 9:

این ‘مسمومیت غذایی’ بازی

بازی 5 از سال 1997 نهایی بین یوتا جاز و شیکاگو بولز در سالت لیک سیتی است که شناخته شده به عنوان “آنفولانزای بازی.” آن است که یک بازی افسانه ای و اسطوره سازی.

اما اردن ندارد آنفولانزا. او دچار یک کشمکش مسمومیت غذایی از پیتزا محلی محل با توجه به اردن و دوستان خود را. اواخر شب قبل اردن گرسنه بود و کسانی که مونتاژ در اتاق خود از جمله مربی تیم استیفن گراور و جورج Koehler در بر داشت یک مکان باز است.

آن را اعلام کرد اما به طور مستقیم insinuated که پیتزا محل عمدا اردن بیمار گفت: پنج بچه تحویل پیتزا به اردن ، “من یک احساس بد در مورد این” استیفن گراور به یاد آورد و گفت.

اردن گفت که او از خواب بیدار در 2:30 a. m. “پرتاب کردن سمت چپ و راست” و گفت که او نمی تواند نگه داشتن هر چیزی پایین و در رختخواب ماند تمام طول روز.

اردن مادر Deloris پیشنهاد او بازی نمی کند. “مادر من را به بازی.”

البته او انجام داد. اردن تا به حال 38 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل و سه دزد, دادن به گاو 3-2 سری منجر به رهبری بازگشت به شیکاگو برای بازی 6.

بیشتر: DiGiorno Pizza بود و بهترین پاسخ به MJ ‘آنفولانزا بازی’ داستان

عضویت در خبرنامه: دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل به صندوق پستی خود تحویل

استیو کر backstory

داستان که به شکل یک بخش از استیو کر فلسفه و غم انگیز است. پدر مالکوم کر بود و رئیس جمهور از دانشگاه آمریکایی بیروت و ترور شد در حالی که کر بود و در کالج در آریزونا.

آن را به خوبی شناخته شده داستان اما به ارزش پوشش در “آخرین رقص” اگر تنها به شنیدن و دیدن کر چوک تا در فکر پدر او از طرفداران بسکتبال همه دیدن که اتفاق افتاده در زندگی خود.

“او را دوست داشتم از این گفت:” کر که رفت و به بازی در UCLA که در آن پدر خود را یک بار یک استاد مطالعات خاورمیانه.

کر به پایان رسید تا برنده شات در ششمین و آخرین بازی از سال 1997 نهایی. “اعتماد نهایی از مایکل می آید برگشتی اگر شما می آیند از طریق” حال و روز Kerr گفت.

اما کر که تا به حال اجرا خود را با اردن و خود را به دست آورده احترام بود نه یک فینال. هنوز هم در این بازی اردن مجبور شد برای تصویب به کر که ساخته شده ، در گاو’ قهرمانی رژه و جشن Kerr گفت: نسخه خود را از داستان گفت: اردن گفت: در ازدحام این بود که اگر توپ رفت و به کر.

“من حدس می زنم من باید قید وثیقه مایکل دوباره گفت:” گاو طرفداران.

این کلاسیک کر نوع داستان او می گوید امروز به عنوان مربی از رزمندگان طلایی امور خارجه.

کر باقی مانده NBA all-زمان رهبر در 3 نقطه در صد به صورت حرفه ای (.454) جلوتر از ست نه Steph کاری. در سال 1997 نهایی کر اقدام فقط 16 3s تعدادی Steph کاری و کلی تامپسون اغلب به در دو بازی.

(کنار: عکس از کر به عنوان یک بچه بودند لذت بخش).

یکی دیگر از لمس کردن گارد امنیتی, داستان

ما می دانیم که داستان John Michael ووزنیاک به گاو و اردن گارد امنیتی که به “اردن اظهارات” پس از ضرب و شتم اردن احمقانه شروط.

در قسمت 9, ما را وادار به دانستن یکی دیگر از چهره های برجسته در زندگی اردن: امنیت گاس اند که دوست اردن هنگامی که اردن متحمل شده بود به جراحت پا در اوایل در حرفه خود.

“از آن پس در آن شروع به رشد می کنند” حال و روز اردن گفت. “او یک حامی بزرگ برای من است.”

پس از قتل اردن پدر جیمز اردن گفته اند, “شد مانند یک پدر به من; من تا به حال او را در کنار من است.”

در حالی که Lett بود که اغلب وجود دارد برای اردن Lett را Tish گفت: اردن وجود دارد برای خانواده زمانی که Lett شد مبتلا به سرطان ریه و اردن برای پرداخت Lett هزینه های درمانی.

“او الهام بخش من” گفت: اردن که به Lett بازی توپ از شیکاگو بازی 7 پیروزی ایندیانا پیسرز در سال 1998 است.

،

این slights (واقعی و درک شده) بودند جلو و مرکز در این قسمت. این زمان 1996-97 یوتا جاز شد و در پایان دریافت از اردن سوزش که تنها انگیزه او بیشتر است. اولین جاز رو به جلو کارل مالون بود به نام MVP جلوگیری از اردن از برنده شدن خود را پنجم MVP.

“نمی گویم او مستحق فقط گفت: این سوخت در آتش” حال و روز اردن گفت.

اما اردن می دانستند مالون نسبتا خوب. او نمی دانست که Bryon راسل به عنوان به خوبی به عنوان اردن می گوید داستان — چه کسی می داند که اگر آن را در اردن ساخت تا چیزی دوباره برای انگیزه — راسل خواسته اردن که چرا او را ترک در سال 1993 و گفت: او می تواند اردن.

“از آن نقطه او شده است می خواهم در لیست من” اردن گفت.

در بازی 1 1997 نهایی اردن ضربه شات برنده بیش از راسل خواهد شد که تا پایان بازی نقش زیادی دوباره در سال 1998 متوقف شد.

دوئل با Reggie Miller

Reggie Miller بزرگ داستان. و او یک سطل زباله گوینده. و هر دو بر روی صفحه نمایش به عنوان “آخرین رقص” متمرکز در سال 1998 فینال کنفرانس شرق بین میلر ایندیانا پیسرز و اردن گاو نر.

“اکثر مردم می ترسید MJ و به حق اما من نمی ترس او را مثل بقیه لیگ انجام داد” میلر گفت.

در اوایل در حرفه خود میلر توضیح داد که او صحبت کمی سطل زباله با اردن و اردن پس از انجام یک شماره در پیسرز در نیمه دوم اردن با توجه به میلر گفت: “آیا تا به حال بحث زباله به عیسی مسیح.”

از آن نقطه میلر گفت که او تنها با اشاره به اردن به عنوان “اردن” سیاه و سفید “عیسی” یا “که گربه سیاه” — اما هرگز مایکل جردن.

اردن بستری در یک مقدار مشخصی از احترام به پیسرز تماس با آنها را سخت ترین تیم در خارج از دیترویت) بهره گرفت تا به حال به بازی در کنفرانس شرق.

پیسرز مجبور گاو به یک بازی 7 در سال 1998 — فقط یکی از سه بازی 7s اردن در حرفه خود.

دنبال USA TODAY Sports’ جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>