آخرین سیاه راننده نسکار صحبت می کند پس بابا والاس جنجال

بابا والاس توصیف خود را به عنوان “عینک جهنم” پس از یک ماه به عنوان مهم ترین صدا در نسکار.

لایحه Lester خواسته والاس — نسکار تنها سیاه راننده ندارد به شانه خیلی از وزن, اما, اخیر, سیاه, راننده نسکار قبل از والاس است که خدا را شکر به دیدن تاثیر 26 ساله ساخته شده است. Lester, 59, در رقابت نسکار جام, Xfinity و کامیون سری از سال 1999 تا 2007.

“من بسیار خوشحالم در این موضع که نسکار گرفته است” لستر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “آن دیر شده است. من دوست داشتم به اند قادر به پلت فرم است که بابا داده شد به دلیل ناگوار مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور و Ahmaud Arbery. بابا به نام برای تغییر و نسکار متاثر بود به عنوان بسیاری از کشور پذیرای تغییر دهید.

“زمانی که من در مسابقه در اوایل 2000s, من می خواهم که نگاه مانند من تا به حال دو سر. من در رفت و رکورد صحبت کردن در مورد چگونه ناراحت کننده مؤتلفه پرچم من, اما سقوط کرد که در گوش کر. این ورزش بود نه آماده برای تغییر است.”

در طول ماه گذشته 26 ساله والاس led شارژ در گرفتن مؤتلفه پرچم ممنوع در نسکار حوادث و بخشی از زندگی مهم جنبش است. او همچنین تصور می شود که قربانی یک مظنون به جرم و جنایت نفرت زمانی که طناب دار داشت در خود اختصاص داده نسکار غرفه اگر چه FBI حکومت که هیچ جرم و جنایت مرتکب شد به عنوان طناب دار شده بود از قبل وجود دارد.

هر چند لستر گفت که او تا به حال هرگز مسائل را با دیگر رانندگان نسکار او اغلب احساس مانند یک مطرود در حوادث در مقابل این ورزش سنتی جنوب fanbase.

“من هرگز احساس تهدید, اما من ساخته شده بود به احساس ناراحت کننده” لستر گفت. “من خوب بود در گاراژ منطقه اما به گاراژ منطقه وجود دارد قطعا برخی از اضطراب. در لاس وگاس و یا فنتنا (کالیفرنیا.) من تا به حال هیچ نگرانی. آن را بیشتر در جنوب شرقی چیزی. رفتن از پارکینگ به آهنگ در Martinsville, oh man, من قطعا احساس من فشار خون افزایش در یک زن و شوهر از موارد است.”

برای والاس و آینده سیاه رانندگان — Lester انتظار نژادپرستی به ادامه از طرفداران که نمی شود “استقبال و دعوت.” لستر می خواهم برای کمک به والاس تلاش و ساخته شده است نسکار جمهور استیو فلپس آگاه از منافع خود را در شرکت در شرکت تنوع طرح.

“من می خواهم به بخشی از آنچه اتفاق می افتد” لستر گفت. “بابا نمی توانید شانه این همه خود را. او فرسوده است. من آن را دیده ام. من پیامک با او. تلفات مصرف آن را در او بسیار زیاد است.

“من می دانم آنچه آن را مانند به در آن موقعیت است. من نشان داد به نسکار که من برای آنها وجود دارد. به اعتقاد من در این ورزش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de