جت های وحشیانه, برنامه ریزی کند که برق امید

ما در حال حاضر چند روز به هضم جت 2020 به طور منظم فصل برنامه و پیدا کردن مشکلات و لکه های نرم افزاری (وجود دارد?) که در انتظار باند سبز.

در اینجا برخی از افکار و مشاهدات در جت های برنامه:

1. ما می دانستیم که جت های برنامه خواهد بود سخت است. این نشان می دهد در پنج شنبه شب بود و نه در مورد کسی که این جت را بازی اما زمانی که. هنگامی که شما نگاه در مواجهه با NFC غرب و همچنین گرفتن یک جاده بازی در ستاد بود که به اندازه کافی به این خشن تخته سنگ.

من فکر می کنم راه برنامه می افتد در واقع به جت بهره مند شوند. خود را سخت ترین بازی در حال گسترش است. The 49ers ستاد و Seahawks بهترین تیم جتز بازی. آنها 49ers اولیه (هفته 2) این ستاد در midseason (هفته 8) و Seahawks اواخر (هفته 14).

سال گذشته برنامه بسیار آسان تر بود اما دو ماه اول که برنامه وحشیانه بود و شما می دانستم که وجود دارد یک فرصت خوب جت می تواند شروع کند و فصل خواهد بود بیش از هالووین. این چیزی است که اتفاق افتاده است.

در این سال برنامه های خشن برای شروع با سفر به بوفالو و سپس گرفتن 49ers در خانه, اما من مطمئن هستم که در مورد بچههای Broncos کاردینالز یا شارژر. جت باید یک فرصت برای به دست آوردن جای پا خود را و برخی از اعتماد به نفس است که در کشش.

2. به نظر می رسد مانند هر اندازه گیری این است که یک برنامه. اگر شما با استفاده از 2019 پیروزی درصد جت باید دوم-سخت ترین برنامه. که می تواند ناقص از آنجا که تیم ها از سال به سال تغییر. وارن تیز تیز فوتبال تجزیه و تحلیل نگاه قدرت برنامه ریزی بر اساس پیش بینی پیروزی در مجموع از وگاس. جت هنوز هم سوم-سخت ترین برنامه در این رتبه بندی.

3. جت سفر خواهد کرد بسیاری از مایل در این فصل رو به NFC و رقابتهای غرب آسیا, اما آنها تنها بازگشت به عقب, جاده بازی ها یک بار در این فصل است. که می آید در ماه دسامبر با بازی در Seahawks و قوچ. جت در حال انتظار برای اقامت در کالیفرنیا بین این بازی ها به حداقل رساندن تلفات کسانی که سفر را بر روی آنها.

4. Back-to-back بازی برابر دلفین ها (با bye هفته wedged بین) در ماه نوامبر در حال رفتن به جالب است. فکر می کنم در مورد این سناریو: Ryan Fitzpatrick شروع سال به عنوان میامی شروع کارفرمایی و چهره جت در اولین بازی در میامی در Nov. 16. آیا دلفین ها را تبدیل به توا Tagovailoa در طول bye هفته است که بلافاصله به دنبال? سپس این جت می تواند به صورت فیتزپاتریک در یک بازی و Tagovailoa دو هفته بعد.

5. باز در برابر لوایح و در پایان در برابر پرستان است آشنا برای جت. آنها را باز کرده اند در برابر بوفالو در دو سه سال گذشته از دست دادن هر دو بازی در باغ پارک در سال 2017 و در سال گذشته در شرق رادرفورد.

جت stomped شده اند در طول چند فصل پایان بازی در Foxborough. آنها از دست 38-3 در سال 2018 تاد بولز’ بازی نهایی به عنوان مربی و 26-6 در سال 2017 با برایس خرده در کارفرمایی. آن را متفاوت خواهد بود در این سال با تام بردی رفته ؟ می تواند جت در واقع برای چیزی ؟

6. جت چهره دو تیم خواهد شد که در آینده استراحت کوتاه. شارژر بازی در “دوشنبه شب فوتبال” در واپسین هفته قبل از آنها بازی جت. The Patriots بازی لوایح در دوشنبه شب قبل از هفته 17 آخر با جت.

جت صورت تنها یک تیم آینده از یک bye — دلفین ها — و این همان است که هفته جت خود را bye.

صورتحساب خواهد شد که بقیه اضافی قبل از بازی در MetLife در ماه اکتبر. آنها بازی این ستاد در پنج شنبه شب هفته قبل از. قوچ در بازی شنبه شب نیز قبل از مواجهه با جت در ماه دسامبر.

دو تیم از غرب را بازگشت به عقب سفر, شرق, مگر اینکه آنها جایی برای این هفته است. کاردینالز بازی در کارولینای قبل از بازی در جت. اظهارات بازی در شاهین هفته قبل از آمدن به MetLife.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>