‘کمک’ نیست یک منبع مفید در نژاد پرستی: اینجا چرا توییتر دیوانه است این فیلم روند

“کمک” شده است روند در Netflix بکشد به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه اعتراضات در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید که پس از شرکت اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

اما “کمک” است نه مفید منابع برای درک نژادپرستی در همه.

بسیاری از آمریکایی ها در حال تبدیل به ادبیات و فیلم برای کمک به آموزش خود را در مسابقه و مسائل فرهنگی با فروش کتاب در نژاد و نژادپرستی بالا رفتن سرسام آور. اما مشکل این است که “کمک” نیست معتبر نگاه به دیدگاه و تجارب نژادی و بی عدالتی مردم سیاه و سفید چهره است.

در واقع 2011 فیلم به کارگردانی تیت تیلور یک مرد سفید پوست است را بر اساس یک 2009 رمان های نوشته شده توسط نویسنده Kathryn Stockett سفید کاری است که با تمرکز بیشتر بر روی صداها و شخصیت های از آنهایی که سیاه و سفید داخلی کارگران است.

“کمک” مراکز در اطراف یک جوان ممتاز سفید زن به نام Eugenia “پشه” فلن (اما استون) که می نویسد: یک کتاب در مورد تجربیات دو دختر سیاه و خدمتکاران Aibileen کلارک (ویولا دیویس) و Minny جکسون (اکتاویا اسپنسر) در طول جنبش حقوق مدنی در Jackson, می سی سی پی در طول 1960s.

بنابراین شما می خواهید برای یادگیری در مورد نژاد پرستی در امریکا ؟ جریان این 20 فوتی و فوری فیلم و تلویزیون را نشان می دهد

اگر چه منتقدان تا حد زیادی در ستایش “کمک” و این فیلم در ادامه به دریافت چهار جایزه اسکار نامزد – بهترین تصویر, بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای دیویس و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای هر دو Jessica Chastain و اسپنسر (Spencer برنده جایزه اسکار) – فیلم تحت انتقادهای تند برای تداوم توهین آمیز “لله” کلیشه برای زنان سیاه پوست.

“می گویند این فیلم نیست سرگرم کننده و ممکن است مزایای دیگر اما اگر من برای انتخاب یک فیلم است که به ما کمک می کند درک که در آن (مردم) امروز هستند و چه مشکلاتی مواجه هستیم که نمی شود که من انتخاب” Darnell, شکار مدیر دانشگاه UCLA رالف J. Bunche مرکز مطالعات آفریقایی آمریکایی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“کمک” نیز متهم به سفید ناجی روایت یک استعاره که در آن سفید و شخصیت های به نجات آمده از اقلیت ها در یک احساس خوب داستان که رقیق مردم رنگ در داستان های خود را با به حداقل رساندن و ساده سازی مسائل نژادی.

“یکی از مشکلات با فیلم هایی مانند ‘کمک’ است که آنها در حال تنظیم در با خیال راحت از گذشته های دور است که اجازه می دهد تا در حال حاضر قلاب,” شکار اضافه شده است. “این تقریبا به عنوان اگر, ‘اوه خدای من ببین چقدر چیزهای وحشتناک در آن زمان بودند و نگاه تا چه حد ما تا به امروز آمده است.’ که البته درست نیست.”

شکار که همچنین به عنوان یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه UCLA ادامه داد: “(‘کمک’) آیا تمایل به صاف در نظر گرفتن چیزهایی که باید تحمل در راه نژاد در واقع کار می کند… این فیلم محدودیت (نژاد پرستی) به افراد به عنوان مخالف نژادپرستی نظاممند.”

دنبال کتاب مورد نژادپرستی? کارشناسان نشان می دهد این باید به عنوان خوانده شده عنوان برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان

در سال 2018 دیویس آشکارا ابراز تاسف در شرکت در این فیلم است.

“من تا به حال انجام داده نقش که من پشیمان? من و ‘کمک’ است که در لیست” دیویس نیویورک تایمز گفت.

دیویس ادامه داد: “من فقط احساس کردم که… نبود صدای خدمتکاران که شنیده می شد. من می دانم که Aibileen. من می دانم که Minny. آنها مادر بزرگ من. آنها مادر من. و من می دانم که اگر شما یک فیلم که در آن کل قضیه این است که من می خواهم به دانستن آنچه در آن احساس می کند مانند به کار برای مردم و به ارمغان می آورد تا کودکان در سال 1963 من می خواهم به شنیدن چگونه شما واقعا در مورد آن احساس. من هرگز شنیده ام که در این دوره از این فیلم است.”

Ablene کوپر یک پرستار بچه برای Stockett خانواده است که به گفته الهام دیویس’ شخصیت به نام او در چهره پردازی در رمان “شرم آور” و “عاطفی ناراحت کننده است.” کوپر در زمینه $75,000 طرح دعوی در دادگاه در برابر این نویسنده در سال 2011 بود اما در نهایت اخراج توسط یک قاضی می سی سی پی.

Viola Davis: اینکه یک زن در هالیوود احساس می کند مانند “جن گیر’

شکایت پایان ندارد وجود دارد.

برایس دالاس هاوارد که بازی نژادپرستانه در جامعه هیلاری “تپه” هالبروک در “کمک” گفت: این فیلم آموزشی در درک نژادپرستی در میان تظاهرات.

“‘کمک’ یک داستان خیالی گفت: از طریق دیدگاه یک شخصیت و ایجاد شد که عمدتا سفید و گوهای” هوارد نوشت: در Instagram و Facebook یکشنبه. “ما همه می رفتن بیشتر است.”

انتقاد های ریخته شده بر روی توییتر.

“فیلم به تماشای زمانی که تلاش برای آموزش خودتان در نژاد پرستی: ‘کمک’ ‘The Blind Side’ ‘کتاب سبز, ‘آزادی (نویسندگان (و) هر گونه سفید ناجی فیلم” توییتی @cynthiacide. کاربر @yolian_ogbu افزود: “نه کمک به روند در Netflix بکشد….سفید ناجی پیچیده است که مسیر درست برای رفتن است.”

کاربر @kenicemobley نوشت: “کمک روند در Netflix بکشد که بدان معنی است که بسیاری از مردم هنوز هم آن را دریافت نمی کند.”

جورج فلوید تظاهرات: Kanye, Banksy, دریک و ستاره های بیشتری را به عمل

این “کمک ها” (که از دوشنبه در شماره 4) در Netflix بکشد نشان می دهد مردم حداقل تلاش به آموزش خود را حتی اگر تلاش خود را در حال غلط.

Dallas Howard با استفاده از پلت فرم خود را به درخواست طرفداران برای تماشای فیلم که “مرکز سیاه, زندگی, داستان, سازندگان و / یا اجرا.”

“داستان یک دروازه به رادیکال همدلی و بزرگترین آنهایی که کاتالیزور برای عمل” Dallas Howard اضافه شده است. “اگر شما به دنبال راه هایی برای یادگیری در مورد حقوق مدنی جنبش lynchings تبعیض نژادی, Jim Crow و تمام راه هایی که در آن کسانی که بر ما امروز در اینجا یک تعداد انگشت شماری از قدرتمند ضروری استادانه و فیلم را نشان می دهد.”

نیک کانن باز می شود تا در مورد ‘آزار’ از فرزندان جوان خود ترس از خشونت پلیس

بیشتر: Beyoncé خواستار معترضان به باقی می ماند ” متمرکز;’ جاستین بیبر, ویکتوریا بکهام را تا جورج فلوید مبارزه

برای درک بهتر نژادپرستی و سعی کنید جریان این فیلم:

 • “13” (2016)
 • “هنگامی که آنها به ما مراجعه کنید” (2019)
 • “چشم به جایزه⁣” (1987)
 • “من خود را Negro⁣” (2017)
 • “فقط رحمت⁣” (2019)
 • “مالکوم X⁣” (1992)
 • “او می گویند نام: مرگ و زندگی از ساندرا مطلوب⁣” (2018)
 • “سلما⁣” (2014)
 • “نگهبانان⁣” (2019)
 • “مهتاب” (2016)
 • “فرویتول ایستگاه” (2013)
 • “انجام کار درست” (1989)

فقط رحمت’: نژادی و بی عدالتی درام جریان خواهد شد در ماه ژوئن در پی جورج فلوید مرگ

بیشتر: Terry Crews ” مورد بحث صدای جیر جیر در مورد ‘سیاه برتری’ بازدید رسانه های اجتماعی واکنش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de